Gönderen Konu: 30 aralık 2019 MEDEKS hair 5000 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 13933 defa)

Szr07

• Jr. Member
  • **
Ynt: 30 aralık 2019 MEDEKS hair 5000 greft saç ekimi
« Yanıtla #30 : 13 Ocak 2020, 23:27:41 »
Verdigin bilgiker icin cok tesekkurler. Bir sorum olacak ilac vs icin 500 tl odedim demissin hangi ilaclar verildi paylasirmiskn? Eger gerekli degillerse bosuna ucret odemeyelim. Bu cumartesi ekimim var benimde o yuzden soruyorum.

Alınacak ilaçlar vitaminler losyon ve şampuan gerekli ilaçlar aksef antibiyotik coraspin ve agrı kesici var. Vitamin olarak iki kutu var yumuşatıcı ve onarıcı losyon ve şampuan.

Kheller

• Sr. Member
« Yanıtla #31 : 13 Ocak 2020, 23:56:21 »
Alınacak ilaçlar vitaminler losyon ve şampuan gerekli ilaçlar aksef antibiyotik coraspin ve agrı kesici var. Vitamin olarak iki kutu var yumuşatıcı ve onarıcı losyon ve şampuan.

Zahmet olmazsa fotolarini cekip koyar misin? Internetten arastirayim hepsini.
7200 greft sac ekimim 18 Ocak 2020 medeks

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12084.0

3100 greft sac ekimim 4 mart 2021 toplam 10300 greft

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20603

Portraitpeople

• Full Member
« Yanıtla #32 : 14 Ocak 2020, 00:19:54 »
Ekimden 1 hafta önce foto gönderip telefonla görüştüm tarih belirledik.dönör alanının çok iyi oldugu açıklık fazla olsada yüksek greft ile kapanacagı ve sonucun çok iyi olacagı söylendi.fiyatta anlaştık. zaten antalyada bir yer ilede görüşmüstüm yüz yüze aynı şeyler söylendi fakat antalyadaki yer sadece ekim değil botoks vs de yapıyordu ve bir alartman dairesi idi bu nedenle önyargılı davranıp tercihimi uzun süredir takip ettiğim medeks ten yana kullandım.  Ekimden bir gün önce yine görüştük aspirin ve alkol almamam ve rahat bir kyafet konusu görüşüldü.
Ekim günü kendi imkanlarımla gittim klinige  bir plazanın kalta yan yana iki daire bir tarafta ekim diger tarafta ofis vs var. önce gökhan beyle konuştum form dolduruldu.sormak istediğim birşey var mı diye sordu bende saçlarımı geri istiyorum para mühim değil önemli olan sonucun güzel olması dedim.  ödemeyi eft olarak yaptım. Taksit yapılmıyor ancak kartınızı banka ile taksitlendirebilirsiniz. Operasyon yapılan yerler gayet temiz hastane ortamı gibiydi. Çalışanlar gayet iyiydi.
Önce traş edildim greft alınacak alan kalemle çizildi. sonra kan alındı daha sonra igneler vuruldu. Benim kafa geç ıyuştu bu nedenle normalden fazla igne yapıldı igneler acıtıyor. Ancak yarım saat dişimi sıktım
Daha sonra mikromotor ile bir kişi greftleri belirledi diger kişi alım yaptı greft alımından sonra ögle yemegi verdiler yemek sonras ön çizgi belirlendi. Benim alın geniş bu nedenle kas bitiminden başlandı bende onay verdim. Ön çizgi için yeniden igne yapıldı. Sonra kanal işlemi daha sonrada ekime geçildi. Uzun bir süreç 5 saat kadar sürdü. Ara ara gökhan bey geldi greflerin çok kaliteli oldugu ve ekimin gayet güzel oldugunu söyledi. Ekim süreci baya yorucu sırt üstü yatıyorsunuz gözünüzde sargı bezi bişey görmüyorsunuz ara sıra kan temizlemek için sprey sıkıyorlar. Ekim sırasında serum verildi.
İlaçlar vitaminler losyon ve şampuan için ekstra 500 tl ücret ödedim. İşlem sırasında ve öncesinde ve sonrasında bolca foto çekildi. İşlem bittikten sonra ilaçlar ilk yıkama ve 15. Gün başlanacak vitaminler hakkında bilgi verildi. Sonra ayrıldım.

Taksi ile taksime ordan otobüsle havaalanına ordanda antalyaya döndüm..
Ekim sonrası herhangi olumsuz bir durum ile karşılaşmadıgım için iltihap vs. Aramadım sadece kabuk dökümünden sonra foto attım gökhan beye gayet temiz oldugunu görüştük hepsi bu.

Saç ekim işlemi ülkemizde ucuz bu nedenle yurt dışından ciddi talep var.

Vip hasta muamelesi beklemeyin beklentiniz bu yöndeyse daha yüksek bedeller ile tatmin olabilirsiniz. Hreft başı çalışanlarda var bir tel saça 2.5 euro ödeyenleride okudum.  Ben anadolu çocuğuyum bu nedenle sonuca bakarım.

Ekim araştırmalarımda dönör alan önemli. İyi durumda ise ve saç telleriniz çok ince değilse yarısı demek geri kalanı ekim merkezinin tecrübesi.

Sanırım yeterli bir açıklama olmuştur.
Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Ama merak ettiğim iğnesiz anestezi yapmadılar mı? Yani bu bir tüp gibi bişeyle kafaya bir basınçla anesteziyi enjekte ediyorlar o yok muydu? Sonuçta çoğu yer iğnesiz anestezi yapıyor diye biliyorum ama yanlış ise düzeltin lütfen.
24.02.2020 5411 greft Bnish Hair Wellnes
Dr. Bilgehan Aydın
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12896.45

Finhair 1mg ve Velavit 5000 biotin
6. Aydan itibaren Omega 3 ve D3 vitamini sprey

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #33 : 14 Ocak 2020, 00:28:23 »
Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Ama merak ettiğim iğnesiz anestezi yapmadılar mı? Yani bu bir tüp gibi bişeyle kafaya bir basınçla anesteziyi enjekte ediyorlar o yok muydu? Sonuçta çoğu yer iğnesiz anestezi yapıyor diye biliyorum ama yanlış ise düzeltin lütfen.
Basincli anestezi degil, igne kullaniliyor

Szr07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #34 : 15 Ocak 2020, 14:03:40 »
Zahmet olmazsa fotolarini cekip koyar misin? Internetten arastirayim hepsini.

Bunları verdiler yanında aksef antibiyotik coraspin ve bir agrı kesici.

Kheller

• Sr. Member
« Yanıtla #35 : 15 Ocak 2020, 15:05:33 »
Tesekkur ederim. Bu urunlerin hic birini internette bulamadim. Enteresan geldi. Acikcasi ben kullanmayi dusunmuyorum. Sizin olumlu olumsuz bir yorumunuz var mi?
7200 greft sac ekimim 18 Ocak 2020 medeks

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12084.0

3100 greft sac ekimim 4 mart 2021 toplam 10300 greft

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20603

Szr07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #36 : 19 Ocak 2020, 22:28:46 »
21. Gün şok dökülme 5 gün önce başladı
Dönör bölgenin durumuda bu
Vitamin kapsülleri haricinde birşey kullanmıyorum. Şampuanda azaldı tavsiye edeceginiz birşey var mı arkadaşlar.

Szr07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #37 : 27 Ocak 2020, 13:14:45 »
Son durum bu arkadaşlar 29. Günüm
Dökülmenin yarısından fazlası bitti.

Birkaç sorum olacak benim bünye acıya karşı hassas yani acı yediğimde kafam terliyor. Ekimden sonra acı yemedim hiç ancak ne kadar süre daha devam etmeliyim yememeye.

İkinci sorum ise fitness çalışacagım ne zaman başlayayım.

Son olarak merkezin verdiği vitaminleri günde 2 adet tüketiyorum 15. Günde başladım 45 gün daha devam edeceğim. Ektra bişey kullanmalımıyım

emre5264

• Sr. Member
  • Medeks saç ekimi
« Yanıtla #38 : 28 Ocak 2020, 11:32:55 »
Son durum bu arkadaşlar 29. Günüm
Dökülmenin yarısından fazlası bitti.

Birkaç sorum olacak benim bünye acıya karşı hassas yani acı yediğimde kafam terliyor. Ekimden sonra acı yemedim hiç ancak ne kadar süre daha devam etmeliyim yememeye.

Son olarak merkezin verdiği vitaminleri günde 2 adet tüketiyorum 15. Günde başladım 45 gün daha devam edeceğim. Ektra bişey kullanmalımıyım
Ekimin hayırlı olsun sürecin sağlıklı gidiyor nazar değmesin 🙂 bunu ben de merak ediyorum hintele sordum mesaj atıp ama giden kutusuna mesajı kaydetmedigim için verdiği cevap yarım kaldı tekrar rahatsız etmek istemedim. Aynı ilacı kullanıyoruz ben de ekim merkezinden aldım bu ilacı ama ekstra olarak xpecia mı kullanmalıyım yoksa proscar mı onu bilemedim.

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 28 Ocak 2020, 12:07:28 »

Ignesiz anestezi diye bir sey yok. Basincli bir tabanca ile once hafif uyusturuyorlar ki anestezi iğnelerini hissetmeyin diye.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 28 Ocak 2020, 14:14:10 »
Sürecin normal seyrinde donör zamanla daha iyi seviyeye gelir şok dökülmede devam ediyor inşallah çıkışlarda güzel ce olur dostum
Global Moderator

patriot66

• saç ekimim
  • Jr. Member
  • **
« Yanıtla #41 : 28 Ocak 2020, 14:28:02 »

saçın terlememesi iltihap kapmaması için gerekli. (bence o evreyi geçtin acı yiyebilirsin.)
bana 2 ay sonra hafif koşulara başlayabilirsin denmişti.

Szr07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #42 : 29 Ocak 2020, 16:00:55 »
Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için dönör kısımda kulak üzerlerinde yer yer seyreklikler göze çarpıyor ekimin 15. Günü ekili alan hariç 1 numara ile traş oldum 15 gün geçti yeniden olacagım çünkü göze batıyor yamalı gibi duruyor 4. Aya kadar bu şekilde traş oşacagım 15 günde bir. Umarım zararı olmaz.

Szr07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #43 : 29 Ocak 2020, 17:29:16 »
Dönör bölge sag ve sol taraf bu şekişde

İnşallah kısa sürede toparlanır az önce gidip 1 numara ile traş oldum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları