Gönderen Konu: 30 aralık 2019 MEDEKS hair 5000 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 13954 defa)

Szr07

• Jr. Member
  • **
Ynt: Medeks 5000 greft
« Yanıtla #15 : 03 Ocak 2020, 20:27:39 »
Özen açısından yorumun ne olur peki hocam?
Açıkçası ilgi alaka güzeldi ancak herşey o değil. Tercihimdeki ilk etken sadece ekim yapıyorlar yani bir güzellik merkezi değil. Uzun süre instagramdan takip ettim netten olumsuz birşey bulamadım. Ortam temiz. saç ekim merkezleriniz çogu hastane değildir. Sonuç olarak 10 saatlik bir operasyon. Saç ekimi ilgi görüyor tüm dünyada bu nedenle rekabet var. Herkes müşteri kapma derdinde. Kullanılan teknik aynı çok para çok iyi hizmet demek değildir. Bence birkaç yer ile görüşün her gittiğiniz yere ilk kez size geldim diyin ve ona göre konuşsunlar. Yaz başında bir firmaya foto gönderdim aman allahım her hafta arıyorlardı bıktım usandım en son yaptırmıyorum dedim kurtuldum

Ben ekimimi yaptırdım sonuçları buradan paylaşacagım umarım herşey istediğim gibi olur 

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 04 Ocak 2020, 14:11:55 »
Açıkçası ilgi alaka güzeldi ancak herşey o değil. Tercihimdeki ilk etken sadece ekim yapıyorlar yani bir güzellik merkezi değil. Uzun süre instagramdan takip ettim netten olumsuz birşey bulamadım. Ortam temiz. saç ekim merkezleriniz çogu hastane değildir. Sonuç olarak 10 saatlik bir operasyon. Saç ekimi ilgi görüyor tüm dünyada bu nedenle rekabet var. Herkes müşteri kapma derdinde. Kullanılan teknik aynı çok para çok iyi hizmet demek değildir. Bence birkaç yer ile görüşün her gittiğiniz yere ilk kez size geldim diyin ve ona göre konuşsunlar. Yaz başında bir firmaya foto gönderdim aman allahım her hafta arıyorlardı bıktım usandım en son yaptırmıyorum dedim kurtuldum

Ben ekimimi yaptırdım sonuçları buradan paylaşacagım umarım herşey istediğim gibi olur

Teşekkür ederim yorumun için hocam, umarım her şey gönlünce olur. Ben Medeks’i gördüğüm kadarıyla beğendim.

Szr07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #17 : 04 Ocak 2020, 19:46:53 »
6. Gün fotoları

Szr07

• Jr. Member
  • **
Ynt: 30 aralık 2019 MEDEKS hair 5000 greft saç ekimi
« Yanıtla #18 : 06 Ocak 2020, 19:21:53 »
Bugün 8. Günüm arka kısım ikinci bir sıkılaştırma isteyecek gibi bir izlenim oluştu. Birde orta ve ön kısımda kanal gibi birkaç bölüm var. İlk başta yoktu sanırım. Dönör bölge toparlanıyor gibi.

Szr07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 10 Ocak 2020, 22:00:22 »
Arkadaşlar bugün ekimin 12. Günü kabuklar tamamen gitti. Yalnız kafamdaki uyuşukluk hissi halen devam ediyor birde birkaç çöküklük gördüm fotoda bu nedir. Tecrübeli arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 11 Ocak 2020, 09:49:31 »
en zor kısmı atlatmışsın bundan sonra bedensel değil zihinsel bi strese gireceksin çöküntü dediğin yerlerde cok cok ufak nekroz olmuş olabılır yanı bı ıkı tel greft te ölüm olmuş olabılır bence bırşey yok oralarda kabuklu halınden bellı olsada önde değil sac cıksında arada dıkkatını bile cekmez.1 ay kadar uyuşukluk batma hissi vs değişik hisler belirebilir dıkkate alma herkeste oluyor

Szr07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #21 : 11 Ocak 2020, 18:11:53 »
en zor kısmı atlatmışsın bundan sonra bedensel değil zihinsel bi strese gireceksin çöküntü dediğin yerlerde cok cok ufak nekroz olmuş olabılır yanı bı ıkı tel greft te ölüm olmuş olabılır bence bırşey yok oralarda kabuklu halınden bellı olsada önde değil sac cıksında arada dıkkatını bile cekmez.1 ay kadar uyuşukluk batma hissi vs değişik hisler belirebilir dıkkate alma herkeste oluyor

Teşekkürler moral oldu. Stres yapmam genelde. Sabır lazım sonucu görmek için. B12 vitamin kapsülü haricinde bişey kullanmayacagım. 2 seans prp hakkım var fakat yaptırıp yaptırmamada kararsızım.

Kheller

• Sr. Member
« Yanıtla #22 : 11 Ocak 2020, 18:36:30 »
Sorun yok gibi duruyor. Donor bolgenin fotografi varsa paylasir misiniz? 12.gunde ne durumda gorelim.
7200 greft sac ekimim 18 Ocak 2020 medeks

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12084.0

3100 greft sac ekimim 4 mart 2021 toplam 10300 greft

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20603

Szr07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #23 : 11 Ocak 2020, 19:41:55 »
Sorun yok gibi duruyor. Donor bolgenin fotografi varsa paylasir misiniz? 12.gunde ne durumda gorelim.

Dönör bölge iyi durumda. Toparlanıyor. Bandajı çıkardıgımda büyük kızım aglamıştı babama ne yapmışlar böyle diye

Biri 3. Güne ait digeri bugün çektim

Kheller

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 11 Ocak 2020, 21:24:33 »
Dönör bölge iyi durumda. Toparlanıyor. Bandajı çıkardıgımda büyük kızım aglamıştı babama ne yapmışlar böyle diye

Biri 3. Güne ait digeri bugün çektim

Bir hayli toplamis ilk haline gore. Hala sislik mi var fotoda oyle gorunuyor gibi geldi. Yoksa normal mi?

ahmetrts

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 11 Ocak 2020, 22:55:00 »
Eve geldiğimde buyuk kızım aşağı yukarı senin kızınla aynı tepkiyi vermiştir ama ufak kızım şoktaydı yaklasamadı bana:)

Szr07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #26 : 11 Ocak 2020, 23:17:53 »
Bir hayli toplamis ilk haline gore. Hala sislik mi var fotoda oyle gorunuyor gibi geldi. Yoksa normal mi?

Biraz var ensede birazda fotoyu kendim çektim ondandır

Portraitpeople

• Full Member
« Yanıtla #27 : 13 Ocak 2020, 03:26:34 »
Merhaba, forumda yeniyim bu kliniği merak ediyorum ama gidenlerin hiçbiri sizde dahil net bilgi vermemiş klinik hakkında herkes direkt fotoğrafları paylaşıp ekilen greft sayısını yazmışlar. Merak ettiğim bir çok kişinin de merak ettiği konuları yazmamışsınız. Öncelikle içeri girdiğinizde sizi nasıl karşıladılar?

Forum doldurdunuz mu?
Her hangi bir kan tahlili yaptılar mı?
Şeker kontrolü, tansiyon kontrolü yaptılar mı?
Serum taktılar mı?
İğnesiz anestezi yaptılar mı?
Ön çizgi belirlemede sizin fikrinizi aldılar mı?
Ekimi yapan ekip işini nasıl yapıyordu? Arada geçen saçla ilgili konuşma varsa nedir?
Ekim sonrası yeme içme konusunda dikkat etmeniz ile ilgili bişey söylendi mi?
Verilen ilaçlar fiyata dahil mi?
Ekim sonrası süreci takip etme konusunda yardımcı oluyorlar mı yoksa artık işimiz bitti modundalar mı?
Fiyat konusunda nakit ya da bir kısmını kredi kartı ödemede bir indirim yaptılar mı?

Yani yoksa hadi geç yat tamam bitti falan mı oldu? Tam net süreç ile ilgili bilgi verirseniz benim gibi bu ekim merkezini araştıran kişilere yardımcı olmuş olursunuz. Ekimiz hayırlı olsun inşallah istediğiniz sonucu alırsınız.
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2020, 03:39:35 Gönderen: Portraitpeople »
24.02.2020 5411 greft Bnish Hair Wellnes
Dr. Bilgehan Aydın
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12896.45

Finhair 1mg ve Velavit 5000 biotin
6. Aydan itibaren Omega 3 ve D3 vitamini sprey

Szr07

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #28 : 13 Ocak 2020, 13:03:33 »
Merhaba, forumda yeniyim bu kliniği merak ediyorum ama gidenlerin hiçbiri sizde dahil net bilgi vermemiş klinik hakkında herkes direkt fotoğrafları paylaşıp ekilen greft sayısını yazmışlar. Merak ettiğim bir çok kişinin de merak ettiği konuları yazmamışsınız. Öncelikle içeri girdiğinizde sizi nasıl karşıladılar?

Forum doldurdunuz mu?
Her hangi bir kan tahlili yaptılar mı?
Şeker kontrolü, tansiyon kontrolü yaptılar mı?
Serum taktılar mı?
İğnesiz anestezi yaptılar mı?
Ön çizgi belirlemede sizin fikrinizi aldılar mı?
Ekimi yapan ekip işini nasıl yapıyordu? Arada geçen saçla ilgili konuşma varsa nedir?
Ekim sonrası yeme içme konusunda dikkat etmeniz ile ilgili bişey söylendi mi?
Verilen ilaçlar fiyata dahil mi?
Ekim sonrası süreci takip etme konusunda yardımcı oluyorlar mı yoksa artık işimiz bitti modundalar mı?
Fiyat konusunda nakit ya da bir kısmını kredi kartı ödemede bir indirim yaptılar mı?

Yani yoksa hadi geç yat tamam bitti falan mı oldu? Tam net süreç ile ilgili bilgi verirseniz benim gibi bu ekim merkezini araştıran kişilere yardımcı olmuş olursunuz. Ekimiz hayırlı olsun inşallah istediğiniz sonucu alırsınız.

Ekimden 1 hafta önce foto gönderip telefonla görüştüm tarih belirledik.dönör alanının çok iyi oldugu açıklık fazla olsada yüksek greft ile kapanacagı ve sonucun çok iyi olacagı söylendi.fiyatta anlaştık. zaten antalyada bir yer ilede görüşmüstüm yüz yüze aynı şeyler söylendi fakat antalyadaki yer sadece ekim değil botoks vs de yapıyordu ve bir alartman dairesi idi bu nedenle önyargılı davranıp tercihimi uzun süredir takip ettiğim medeks ten yana kullandım.  Ekimden bir gün önce yine görüştük aspirin ve alkol almamam ve rahat bir kyafet konusu görüşüldü.
Ekim günü kendi imkanlarımla gittim klinige  bir plazanın kalta yan yana iki daire bir tarafta ekim diger tarafta ofis vs var. önce gökhan beyle konuştum form dolduruldu.sormak istediğim birşey var mı diye sordu bende saçlarımı geri istiyorum para mühim değil önemli olan sonucun güzel olması dedim.  ödemeyi eft olarak yaptım. Taksit yapılmıyor ancak kartınızı banka ile taksitlendirebilirsiniz. Operasyon yapılan yerler gayet temiz hastane ortamı gibiydi. Çalışanlar gayet iyiydi.
Önce traş edildim greft alınacak alan kalemle çizildi. sonra kan alındı daha sonra igneler vuruldu. Benim kafa geç ıyuştu bu nedenle normalden fazla igne yapıldı igneler acıtıyor. Ancak yarım saat dişimi sıktım
Daha sonra mikromotor ile bir kişi greftleri belirledi diger kişi alım yaptı greft alımından sonra ögle yemegi verdiler yemek sonras ön çizgi belirlendi. Benim alın geniş bu nedenle kas bitiminden başlandı bende onay verdim. Ön çizgi için yeniden igne yapıldı. Sonra kanal işlemi daha sonrada ekime geçildi. Uzun bir süreç 5 saat kadar sürdü. Ara ara gökhan bey geldi greflerin çok kaliteli oldugu ve ekimin gayet güzel oldugunu söyledi. Ekim süreci baya yorucu sırt üstü yatıyorsunuz gözünüzde sargı bezi bişey görmüyorsunuz ara sıra kan temizlemek için sprey sıkıyorlar. Ekim sırasında serum verildi.
İlaçlar vitaminler losyon ve şampuan için ekstra 500 tl ücret ödedim. İşlem sırasında ve öncesinde ve sonrasında bolca foto çekildi. İşlem bittikten sonra ilaçlar ilk yıkama ve 15. Gün başlanacak vitaminler hakkında bilgi verildi. Sonra ayrıldım.

Taksi ile taksime ordan otobüsle havaalanına ordanda antalyaya döndüm..
Ekim sonrası herhangi olumsuz bir durum ile karşılaşmadıgım için iltihap vs. Aramadım sadece kabuk dökümünden sonra foto attım gökhan beye gayet temiz oldugunu görüştük hepsi bu.

Saç ekim işlemi ülkemizde ucuz bu nedenle yurt dışından ciddi talep var.

Vip hasta muamelesi beklemeyin beklentiniz bu yöndeyse daha yüksek bedeller ile tatmin olabilirsiniz. Hreft başı çalışanlarda var bir tel saça 2.5 euro ödeyenleride okudum.  Ben anadolu çocuğuyum bu nedenle sonuca bakarım.

Ekim araştırmalarımda dönör alan önemli. İyi durumda ise ve saç telleriniz çok ince değilse yarısı demek geri kalanı ekim merkezinin tecrübesi.

Sanırım yeterli bir açıklama olmuştur. 

Kheller

• Sr. Member
« Yanıtla #29 : 13 Ocak 2020, 19:46:56 »
Verdigin bilgiker icin cok tesekkurler. Bir sorum olacak ilac vs icin 500 tl odedim demissin hangi ilaclar verildi paylasirmiskn? Eger gerekli degillerse bosuna ucret odemeyelim. Bu cumartesi ekimim var benimde o yuzden soruyorum.

Facebook Twitter Instagram