Gönderen Konu: Bnish Saç ekim merkezi Dr bilgehan aydın  (Okunma sayısı 9972 defa)

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bnish Saç ekim merkezi Dr bilgehan aydın
« Yanıtla #16 : 02 Ocak 2020, 17:42:30 »
Hocam hemşireyim bende nedense bu ilaçlar boş gibi geliyor tamam kullanırken etkisi varda bıraktığın zaman önemli

Hayırlı olsun ekim çok güzel hocam baya sık ekilmiş. İlaçlara gelince çıkış zamanı desteklemek ile normal ekim yaptırmadan kullanmak arasında fark var siz şu an saçları daha güçlü çıkarmak için desteklemeniz gerek.

emilo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #17 : 02 Ocak 2020, 20:17:49 »
Şuan henüz 13.gün dediklerinizi dikkate alacağım teşekkürler

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 02 Ocak 2020, 21:16:02 »
Hayırlı olsun Ekim’iniz sizden 1gün önce de ben ektim aynı merkezde inşallah herkesin ekimi mutlu eder 🙏

Muhib

• Full Member
« Yanıtla #19 : 02 Ocak 2020, 21:32:08 »
Hayırlı olsun kardeşim.. igf 8seans öneriyorlar.. özellikle 4.seanstan sonra saçların canlandığını hissettim.. ama senin gibi bende bıraktığımızda bir döngü olur mu korkusu içindeyim.. 8 seans kullandıktan sonra döngüye giren biri oldu mu acaba

emilo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #20 : 02 Ocak 2020, 23:05:17 »
Hayırlı olsun Ekim’iniz sizden 1gün önce de ben ektim aynı merkezde inşallah herkesin ekimi mutlu eder 🙏
Teşekkür ederim umarım herkesinki güzel olur
Sizin ekimi kim yaptı ne kadar ektiler

emilo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #21 : 02 Ocak 2020, 23:06:38 »
Hayırlı olsun kardeşim.. igf 8seans öneriyorlar.. özellikle 4.seanstan sonra saçların canlandığını hissettim.. ama senin gibi bende bıraktığımızda bir döngü olur mu korkusu içindeyim.. 8 seans kullandıktan sonra döngüye giren biri oldu mu acaba
İşte tam oraları şüpheli igfyi yeni ekilen değil de eski saçı korumak için kullanmak gerekir

emilo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #22 : 02 Ocak 2020, 23:11:16 »
Kafamın ekim yapılan bölgesini hala iyi hissedemiyorum ne zamana eskisi gibi olur

Woper

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 03 Ocak 2020, 04:33:00 »

Bu igf yi once yada sonra yaptirmada ne fark var bilginiz var mi acaba

emilo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #24 : 03 Ocak 2020, 11:10:48 »
Ön çizginizi kabuk dökümü sonrası çok yakışmış igf yaptırıyormusunuz?
Hocam eski fotolarıda yükledim yorumun nedir be bu ekilen saçların en sağlıklı biçimde çıkması için önerilerin nedir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 03 Ocak 2020, 11:14:08 »
Saçlar çıkacağı varsa çıkar zaten ekiminde kaliteli destek için genelde kullanılan en etkili ilaç finasterid onunda bazı kişilerde yan etki olasılığı oluyor kendin araştırıp ona göre karar vermelisin.
Global Moderator

emilo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #26 : 03 Ocak 2020, 12:15:24 »
Hayırlı olsun hocam çok güzel görünüyor, özellikle ön çizgi tam oturmuş yüzünüze.
Teşekkür ederim umarım sonuçta böyle olur

Baran33

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 03 Ocak 2020, 12:37:03 »
Kafamın ekim yapılan bölgesini hala iyi hissedemiyorum ne zamana eskisi gibi olur

iyi hissetmiyorum derken, uyuşukluğu diyorsan benim 1 ay oldu hala öyle, bakalım ne zaman bitecek :) ama bu aralar azaldığını hissediyorum

emilo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #28 : 03 Ocak 2020, 17:37:06 »
iyi hissetmiyorum derken, uyuşukluğu diyorsan benim 1 ay oldu hala öyle, bakalım ne zaman bitecek :) ama bu aralar azaldığını hissediyorum
Evet ondan bahsediyorum :)
Bir ay oldu derken şok dökülme başladı mı

emilo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #29 : 03 Ocak 2020, 17:38:40 »
Saçlar çıkacağı varsa çıkar zaten ekiminde kaliteli destek için genelde kullanılan en etkili ilaç finasterid onunda bazı kişilerde yan etki olasılığı oluyor kendin araştırıp ona göre karar vermelisin.
Hocam o ilacın hormonlar üzerinde etkisi var öyle sıradan bir ilaç değil kafamıza göre kullanmamamız lazım bence hormon testi filan yaptırıp öyle kullanılması lazım ben iyice araştırıp öyle karar vereceğim

Facebook Twitter Instagram