Gönderen Konu: Finansterid Yan Etki Yaptı  (Okunma sayısı 4520 defa)

kerimov

• Sr. Member
Ynt: Finansterid Yan Etki Yaptı
« Yanıtla #15 : 12 Ocak 2020, 12:43:34 »
Katılıyorum biz yandık siz yanmayın testis yapısını bozar bıraksanız dahi erkeklik geri gelmeyebilir

Niye sen yandın, erkekliğin mi gitti? Şu foruma üye engelleme özelliği gelse ilk seni engelliycem.

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #16 : 14 Ocak 2020, 01:55:10 »
Şu an 5 ay oldu propecia kullanmaya başlayalı bi yan etkisi yok ya da ben hissetmiyorum aslında bi cinsel hayatım olmadığı için pek de bi şey anlamıyorum cinsel bi yan etkisi var mı yok mu
Ama göğüs de büyüme felan yok o kesin biraz libido azalması var gibi sanki sadece o da pek abartı değil saçlarım ise kullanmaya başladığımdan beri dökülme durdu az da hacim kazandı durum böyle

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 17 Ocak 2020, 22:22:34 »
Bende  baslangicda  7  Ay  kullandim  ve  ne  guzel  ilac  demisdim. Sonra   anladimki bu  ilac  erkegin  cinsel  organlarini  eritiyor  vaz  gecdim. Simdi  minoksil,  Alpecin  Haarwasser  ve  Doppelherz  Haarvitamini  aliyorum  super  cok  memnunum.  Butun  arkadaslarada  tavsiye  ediyorum.  Akilli  olun  Hadim  olmayin.

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 17 Ocak 2020, 23:03:49 »
Yaa şu erkekliği bitirir, hadım eder, boyu küçülür diyen arkadaşlara sesleniyorum. Sizin erkekliğiniz gittiyse gitti bize ne. Gidin hadım olduysanız ötede olun. Translar alıyomuş falan, trans olurken mi kullandınız ? Bu  psikolojiyle bunları okuyan psikolojik etki altına giriyor. Benim kuzenim 12 yıldır kullanıyor evlendi 3 çocuk yaptı. Belki de kadınsı erkeklerde etki yapıyordur sadece

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #19 : 18 Ocak 2020, 00:10:15 »
İlacı kullanmayan da bile yan etki yapiyor    1 ay olmuş kullanali  yok pazarda sütyen  bakmaya gitim   falan filan ☺  her ilacın yan etkisi vardır  yan etki görünce  bırakırsin  bukadar basit .

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #20 : 20 Ocak 2020, 12:17:31 »
Bende  baslangicda  7  Ay  kullandim  ve  ne  guzel  ilac  demisdim. Sonra   anladimki bu  ilac  erkegin  cinsel  organlarini  eritiyor  vaz  gecdim. Simdi  minoksil,  Alpecin  Haarwasser  ve  Doppelherz  Haarvitamini  aliyorum  super  cok  memnunum.  Butun  arkadaslarada  tavsiye  ediyorum.  Akilli  olun  Hadim  olmayin.
Bende aynı durumdan müzdaribim ilk başta iyi ilaç ömür boyu kullanırım herhalde diyordum 2 ayda jinekomasti farkettim bıraktım cinsel gücü azaltıyor dediğiniz gibi 7 ay oldu halen tam olarak geçmedi yan etkileri dert bir ken bin oldu kullanacak arkadaşlara tavsiye etmiyorum rus ruleti gibi ne zaman nerde patlak verir bilemezsiniz

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 20 Ocak 2020, 12:21:57 »
bu vitaminleri nerden alıyorsunuz rossmande var demişsiniz ben lavanta suyu minoxil şişesine doldurup saç derime uyguluyorum gayet iyi sonuç aldım minoxil günde bir kez geceleri bir fıs şakaklara sıkıyorm bu şekilde tedavime devam ediyorm sizinde önereceğiniz vitaminleri almak isterim

Bysempatik

• Full Member
« Yanıtla #22 : 05 Şubat 2020, 16:08:33 »
Bende aynı durumdan müzdaribim ilk başta iyi ilaç ömür boyu kullanırım herhalde diyordum 2 ayda jinekomasti farkettim bıraktım cinsel gücü azaltıyor dediğiniz gibi 7 ay oldu halen tam olarak geçmedi yan etkileri dert bir ken bin oldu kullanacak arkadaşlara tavsiye etmiyorum rus ruleti gibi ne zaman nerde patlak verir bilemezsiniz
Kardeşim kullandığın ilacı nereden temin ettin ve günlük kaç mg kullandın? Resmi ve tam adını da paylaşabilir misin? Doktor bana da önerdi açıkçası kullanmayı düşünüyorum ancak senin iddian beni korkuttu.

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 09 Şubat 2020, 17:14:04 »
Kardeşim kullandığın ilacı nereden temin ettin ve günlük kaç mg kullandın? Resmi ve tam adını da paylaşabilir misin? Doktor bana da önerdi açıkçası kullanmayı düşünüyorum ancak senin iddian beni korkuttu.
Kardeşim eczaneden aldım proscar adlı ilacı günlük 1 mg aldım dişimle bölerek gece 12 de alıyordum gündüz alınca yorgunluk yapıyordu ilk haftalar testislerde ağrı yaptı ilk ay herşey çok güzel gitti kardeşime bile önerdim oda başladı bir ay kullandı dökülme artınca bıraktı ben 15.04.2019 başladım 13.06 bıraktım bırakmam dar gömlek giyince aynada sağ göğsümün sol göğsüme göre daha belirgin olduğunu gördüm yağlanma farkettim ilacı bıraktım ilacı bırakınca cinsel istek sıfıra indi testis penis içine çekildi küçüldü jinekomasti olmim diye ilacı bırakırken başka sorunlar çıktı sakallar seyrwkleşti eskiden çok sık sakalım vardı libidom düştü eskiden günde 5 defa ilişkiye girebilirdim şimdi 1 defa ancak ve 21 yaşında bir genç olarak bunları yaşamak hayat kalitemi çok olumsuz etkiledi testeron düşüklüğü yaşıyorum kardeşim bu ilacı bıraksan dahi testeron düşük kalıyor dht düşük kalıyor doktorlarda bişey yapamıyor çaresi yok bekliyeceksin ya düzelir ya düzelmez diyorlar kendi kendini hadım etmek gibi birşey kardeşim kullandı ona yan etki olmadı 1 ay kullanıp bırakanda yan etki olacağını düşünmüyorum daha uzun süreli kullananlarda oluyor

Bysempatik

• Full Member
« Yanıtla #24 : 09 Şubat 2020, 17:26:35 »
Kardeşim eczaneden aldım proscar adlı ilacı günlük 1 mg aldım dişimle bölerek gece 12 de alıyordum gündüz alınca yorgunluk yapıyordu ilk haftalar testislerde ağrı yaptı ilk ay herşey çok güzel gitti kardeşime bile önerdim oda başladı bir ay kullandı dökülme artınca bıraktı ben 15.04.2019 başladım 13.06 bıraktım bırakmam dar gömlek giyince aynada sağ göğsümün sol göğsüme göre daha belirgin olduğunu gördüm yağlanma farkettim ilacı bıraktım ilacı bırakınca cinsel istek sıfıra indi testis penis içine çekildi küçüldü jinekomasti olmim diye ilacı bırakırken başka sorunlar çıktı sakallar seyrwkleşti eskiden çok sık sakalım vardı libidom düştü eskiden günde 5 defa ilişkiye girebilirdim şimdi 1 defa ancak ve 21 yaşında bir genç olarak bunları yaşamak hayat kalitemi çok olumsuz etkiledi testeron düşüklüğü yaşıyorum kardeşim bu ilacı bıraksan dahi testeron düşük kalıyor dht düşük kalıyor doktorlarda bişey yapamıyor çaresi yok bekliyeceksin ya düzelir ya düzelmez diyorlar kendi kendini hadım etmek gibi birşey kardeşim kullandı ona yan etki olmadı 1 ay kullanıp bırakanda yan etki olacağını düşünmüyorum daha uzun süreli kullananlarda oluyor
Geçmiş olsun kardeşim. Senin için sonuçları ağır olmuş, umarım kalıcı hasar bırakmaz eski sağlığına kavuşursun.

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #25 : 09 Şubat 2020, 18:43:19 »
Geçmiş olsun kardeşim. Senin için sonuçları ağır olmuş, umarım kalıcı hasar bırakmaz eski sağlığına kavuşursun.
Sağol inşallah uzun süre kullanıp yan etki yok diyenlere şaşırıyorm bu bana bir ders oldu sağlık saçtan daha önemli kardeşim ben tavsiye etmiyorm ama genede senin kararın 0.50 mg senelerce kullanan yan etki görmeyen var ben kendi yaşadıklarımı anlattım bu yaşadığım herkeste olabilir forumda bu yüzden linç edildim ilacı kötülüyorsun diye hayır ilaç saç tedavime çok iyi geldi şakaklarda bile saçlar uzadı kapandı ama bir yeri inşaa ederken bir diğer yeri yıkıyorsun bunu bilmek ve bilinçlenmek gerekli

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #26 : 09 Şubat 2020, 18:57:57 »
Sağol inşallah uzun süre kullanıp yan etki yok diyenlere şaşırıyorm bu bana bir ders oldu sağlık saçtan daha önemli kardeşim ben tavsiye etmiyorm ama genede senin kararın 0.50 mg senelerce kullanan yan etki görmeyen var ben kendi yaşadıklarımı anlattım bu yaşadığım herkeste olabilir forumda bu yüzden linç edildim ilacı kötülüyorsun diye hayır ilaç saç tedavime çok iyi geldi şakaklarda bile saçlar uzadı kapandı ama bir yeri inşaa ederken bir diğer yeri yıkıyorsun bunu bilmek ve bilinçlenmek gerekli
Usta senin analizleri beğeniyorum benim son konuya bakarmısın nedersin

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 10 Şubat 2020, 02:10:54 »
Spor yapiyorum. Yani vucut calisiyorum.
Ilaci da yeni siparis ettim. 6 ay kullanmayi dusunuyordum. Testesteronu baskiliyorsa benim icin cok buyuk sorun, yani kas yapimi icin. Bu konuda bilgisi olan var mi?
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #28 : 10 Şubat 2020, 02:25:21 »
Bu arada az once bir makale okudum.
1800 kiside deneme yapilmis 3 yil boyunca sadece 24 tanesinde cinsel isteksizlik gozlenmis. Yani 1% biraz fazla.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

nmkrtsny

• Sr. Member
« Yanıtla #29 : 10 Şubat 2020, 03:10:19 »
Spor yapiyorum. Yani vucut calisiyorum.
Ilaci da yeni siparis ettim. 6 ay kullanmayi dusunuyordum. Testesteronu baskiliyorsa benim icin cok buyuk sorun, yani kas yapimi icin. Bu konuda bilgisi olan var mi?
Testesteron u baskılanıyor DHT yi baskılıyor Testesteron un DHT ye dönüşmesini engelliyor ama kimisinin saç dökülme sebebi DHT DİE kimisinin testesteron bu kişiden kişiye değişiyor

Facebook Twitter Instagram