Gönderen Konu: Dr.ilhan SERDAROGLU  (Okunma sayısı 899 defa)

Bayd

• Yeni üye
  • *
Dr.ilhan SERDAROGLU
« : 30 Aralık 2019, 14:00:19 »
Öncelikle herkese merhabalar..Benim korfez bölgelerimde açıklık vardı. 600 er greft sağ ve sol tarafa ekildi.3.aydan itibaren kısa süreçte sonucları almaya başladım ve çok memnun kaldım. Hayal satmıyor ve süreci bire bir anlattığı gibi yaşadım.10 yıldır yurtici/yurtdışı  sağlık sektöründeyim,bir çok hastanede yöneticilik yaptim ben  dr.Ilhan serdaroglunun çıkardığı işi çok beğendim.Az çok hekim kumaşından anlıyoruz artik çeşitli pozisyonlarda çalıştığımız icin.Arkadaslarimi da ilhan hocaya gayet için rahat şekilde yonlendiriyorum ve diğer hekimler gibi yaparız ederiz şahane olur gibi abartı söylemlerde bulunmuyor ne derse onu yaşadım ve en önemlisi bazı merkezler gibi paracı değil..Etik davranıyor. Tepe bölgemde  ki hafif açıklığı  ısrarıma rağmen ekmedi,diğer merkezlere gittiğimde ise hemen ekeriz ,ekelim teklifini aldım.. Dediğim gibi etik ve ciddi biri .Yaptığı işler çıkardığı sonuçların hepsi nitelikli ..şimdiden herkese geçmiş olsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.ilhan SERDAROGLU
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2019, 23:32:24 »
Selamlar forumda bir çok ilhan hocanın ekimi var ekim kalitesini biliyoruz olumlu ve olumsuz. O yüzden bu açılan konunun forum için bir anlamı yok operasyon zamanında konu açıp bizimle ekim sürecinizi paylaşmadığınız için bu laflar havada kalır.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram