Gönderen Konu: Saç ekimi  (Okunma sayısı 8536 defa)

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi
« Yanıtla #30 : 29 Aralık 2019, 12:11:13 »
Neler önerirsiniz lütfen yardım edin

Tuğrulum !!

Yaşın itibariyle pek genetik ilaçları önermiyorum sana
Vitaminnilaclari ne kadar işe yarar bilemem. O yüzden genel bu test yaptir. Dokorun tavsiyesi neyse ona göre davranirsin.

Güzel bir ön hat yapabilirsin ekimle sorun pek olmaz.  Tabi en sağlıklısı dökülme paritesinin tamamlanıp öylece Ekim yapmaktir. İş tamamiyle senin durumunla alakalı 
Kendime güveniyorum diyorsan bu halinle güzel adam olursun.
Kendime güvenemem bu saçla dersen
Önlere modifiye bir Ekim Yaparsın ki  inşallah çıkar 
Yakışıklı bir adam olursun.
Çevrenden akrabalarından destek al.
Sen belkide en iyi kararı vereyim derken kötü bir karar verebilirsin. O yüzden anne baban ve doktorundan akıl al

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 29 Aralık 2019, 12:23:58 »
bu yorumu kötü niyetle yaptığını düşünmüyorumda sencede çok yanlış ve saçma bi yorum değil mi bu süre zarfında evlendin evlendin ne demek yahu

Ben kıçımdan çıkarmıyorum lafları
Kişinin durumuna
Psikolojisine
Beklentilerine
Ne isteyip ne istemedigine bakarak on eledikten sonra yapıyorum.

Yukarda kendisi bizzat diyor bi kaç sene götürse tamam

Sen kim oluyorsun da  baban yaşındaki insana cikisiyorsun.
Haddini bil
Alırım havanı
Muska yaparım
Bütün hayatını bağlarım
Hemen özelden özür dile
1 saatin var

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #32 : 29 Aralık 2019, 12:24:43 »
Doktorum ince olduğu için pek yapmaya gönüllü değil aslında 2-3 sene daha bekleyelim dedi birde saçlarım yıkayınca biraz dökülüyo yani dökülme durmuş değil ektirsem güzel olabilir ama kendi saçlarım dökülünce kötü bir görüntü ortaya çıkabilir doktor da öyle dedi zaten zaten donör alandan da 4000-5000 greftlik saç yok en fazla 2000greft alınır o 2000greftlik hakkımı da dökülme durunca kullanırım diyorum sanırım en mantıklısı bu. Sizce?

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #33 : 29 Aralık 2019, 12:26:44 »
Yok abi haklısın ben yanlış anlamadım zaten yaşım genç olduğu için hemen saçım olsun istiyorum bi anlık hevesle ama ileriyi de düşünmem lazım

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 29 Aralık 2019, 12:31:50 »
Yok abi haklısın ben yanlış anlamadım zaten yaşım genç olduğu için hemen saçım olsun istiyorum bi anlık hevesle ama ileriyi de düşünmem lazım

Kendi içinden ikilemdesin
Haklısın
Bir bakiyorsun duygular ağır basıyor
Bir bakiyorsun akıl başa geliyor.
Doktorunu ve aileni dinle.
Senin için dua edeceğim inşallah en kısa zamanda en iyi ve ilerde pişman olmayacagin bir karar verilir senin için
Allah'a emanet ol
Saçlarını iki günde bir bebek şampuaniyla yıkamayı unutma
Fazla pahalı değil
Eczaneden al
İçinde az kimyasal bulunur
Değişik uğraşlara ver kendini
Böylece saçını fazla düşünmessin

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 29 Aralık 2019, 12:36:36 »
Doktorum ince olduğu için pek yapmaya gönüllü değil aslında 2-3 sene daha bekleyelim dedi birde saçlarım yıkayınca biraz dökülüyo yani dökülme durmuş değil ektirsem güzel olabilir ama kendi saçlarım dökülünce kötü bir görüntü ortaya çıkabilir doktor da öyle dedi zaten zaten donör alandan da 4000-5000 greftlik saç yok en fazla 2000greft alınır o 2000greftlik hakkımı da dökülme durunca kullanırım diyorum sanırım en mantıklısı bu. Sizce?

En mantıklısı bu
Son kararım de.
BENCEDE.

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #36 : 29 Aralık 2019, 12:40:52 »
Evet ektirmiyorum  ama bundan sonrası için birşeyler yapmak istiyorum bebek şampuanı dediğiniz dalin gibi bişey mi bir de biotin falan gibi şeyler alayım mı

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 29 Aralık 2019, 12:44:22 »
Evet ektirmiyorum  ama bundan sonrası için birşeyler yapmak istiyorum bebek şampuanı dediğiniz dalin gibi bişey mi bir de biotin falan gibi şeyler alayım mı

Evet dalin ince saçına iyi gelir
Biotin faydalı kullanabilirsin
Kökler ölmemiş
İnşallah işe yarar biotin
İlaç konuları var bu sitede
Vaktin varsa incele

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #38 : 29 Aralık 2019, 12:49:32 »
Abi 2 kere prp yaptırdım 2 kerelik daha hakkım var onuda yaptıracağım ama faydası olmuyo zaten parayı önceden verdiğim için gideceğim birde geçen hafta gaza gelip hair forte almıştım sizce kullanmalı mıyım faydasının olması için devamlı kullanmak gerekiyo ve küçücük kutusu 80 lira

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 29 Aralık 2019, 13:01:14 »
Abi 2 kere prp yaptırdım 2 kerelik daha hakkım var onuda yaptıracağım ama faydası olmuyo zaten parayı önceden verdiğim için gideceğim birde geçen hafta gaza gelip hair forte almıştım sizce kullanmalı mıyım faydasının olması için devamlı kullanmak gerekiyo ve küçücük kutusu 80 lira

Hair Forte  + xpecia  ikilisi çok güzel saçlarını toparlar gibi
Ama sürekli kullanman gerekecek ikiside pahalı
Faydasını görürsün ama   ön bölge tamamen dökülmüş. Oraya olumlu bir etki sağlamaz, kalan saçlarını kurumak için, güçlendirmek için kullanabilirsiniz. Bu şeyleri yapmadan önce genel bir test yaptir cildiye doktorundan. Ve bu ilaçları önerip önermedigini sor

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 29 Aralık 2019, 13:11:37 »
saç dökülmesi geçmişi sende daha yakın zamanda olduğu için dermaroller+ minoxil senin saçının çoğunu geri getirir .boşuna ekim yaptırma çünkü tedavi ile ekimden çok daha iyi sonuç alırsın tani ön çizgiyi kastetmiyorum biraz ön taraf seyrek kalır malesef.
kime çektin acaba kellik konusunda bununla ilgili bilgi vermen gerekirdi olay sadece saç ekimi değil.

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #41 : 29 Aralık 2019, 13:16:33 »
Babamın saçları ile aynı şuanki saçlar

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #42 : 29 Aralık 2019, 13:17:40 »
Minoxil tehlikeli bir ilaç mı ve dermatolleri nerede yaptırabilirim

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #43 : 29 Aralık 2019, 13:18:02 »
Prp lerini yaptır faydası olur ama bugünle yarin arası değil. Biotini günlük 2500 lük al hiçbir yan etkisi yok fazlasını vücut atıyor pahalıda değil ömür boyu kullanabilirsin saçların canlanır. Çinkoda kullan biotinle beraber. Bilmiyorum xpecia nın yan etkisi varmı onu araştır. Dinodinn abin bu konuda bilgi verir. Ben hiç kullanmadım. Hintell abinede sor bu vitamin karışımını ( xpecia).
Ekimi şimdilik unut. Yukarıda olabilecek olumsuzlukları anlatmıştım zaten. Saç herşey demek değil. Derslerine odaklan. Bazı gençlere kafayı kazıtmak saçtan daha güzel yakışıyor onuda denersin yaz tatilinde. Gönlünü hoş tut Allah başka sıkıntı vermesin. Doktorunda zaten bizim dediklerimizin benzeri şeyler demiş. Her şey gönlünce olsun. Biotin ve Çinkoya devam et üç dört ay içinde hissedersin zaten.

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 29 Aralık 2019, 13:27:13 »
Çok saolun allah razı olsun

Facebook Twitter Instagram