Gönderen Konu: Saç ekimi  (Okunma sayısı 8538 defa)

Karakutu

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi
« Yanıtla #16 : 28 Aralık 2019, 18:18:02 »
Beni zaten 3-4 sene idare etse yeter sence ne yapmalıyım doktora babamla gittiğimizde arkalar babanınkiyle aynı dedi önler zaten döküleceği kadar döküldü 2000 greftle önlere sık ekim sanki iyi olur sen ne düşünüyosun
Canım benim 19 yaşındasın şimdi ektirdin bir iki sene içinde tekrar eski saçların dökülmeye devam edecek ve şimdikinden daha kötü bir görüntü ortaya çıkacak ve o dahada seni rahatsız edecek yani düşün alın tatafında saç var ama arkada ada gibi bir görüntü bu defada kafanı oraya takacaksın. Abilerin onun için 25 yaşına kadar beklemeni istiyorlar. Ozamana kadar dökülen dökülür donör bölgende potansiyelini belli eder kaç kök alınabileceğini. İdare tonik falan kullan bir kaç sene. Sabır sabır.

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #17 : 28 Aralık 2019, 18:20:20 »
Ama bir düşünsene abi bu yaşlar benim en mutlu zamanlarım olması gerek ben 26yaşında ne yapayım güzel saçı doğru değil mi

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 28 Aralık 2019, 19:03:08 »
Ama bir düşünsene abi bu yaşlar benim en mutlu zamanlarım olması gerek ben 26yaşında ne yapayım güzel saçı doğru değil mi
Seni anlıyoruz ama onca sıkıntıya girdin ve sonuç hüsran oldu ; ki bu okadar kolay bir süreç değil bir sene çıkacakmı ekilenler çıkmayacakmı hiç garantisi yok, her ekim sonu güzel olmuyor ben bunu yaşayan biri olarak yazıyorum sana böylesi bir sonu da göze alabiliyorsan ozaman forumdaki en güvenilir bir doktora git ama yinede ben acele etme derim.
Kafanı bu yaşta saça takma herşey saç değil. Seni saçtan önce öne çıkaracak şeylerinde vardır, onları kullan, kızlara öylede beğenilirsin😉. Kendine birazvzaman bırak.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 28 Aralık 2019, 19:12:43 »
Çok istiyorsun saçlı olmayı
Bekleme
Babanla birlikte güzel  bir doktora git
İnşallah önlere o hayal ettiğin iki bin grefti ektir.
İç sesini dinle
Ama bak kendin dedin. Bu seni dört sene idare ettirecek. Bu süre zarfında evlendin evlendin yoksa evde kalırsın.
Resmen tik tak tik tak zamanla yarisacaksin.
Senin dediğin gibi 26 yaşından sonra ne yapacaksın saçı

Kesinlikle iç sesini dinle
Şimdiden hayırlı olsun. Ekim konusunu yazarsın artık. Seni takip edeceğiz

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 28 Aralık 2019, 19:27:05 »
Tam vazgeçmiştim ekmekten sen biraz umut verdin 😀

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 28 Aralık 2019, 19:31:09 »
Sanırım doğru söylüyosunuz bu saça ne yapmalıyım sizce vitamin prp ilaç olarak. Bu arada geçen hafta gaza gelip hair forte almıştım daha kullanmadım. Ne yapmalıyım

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 29 Aralık 2019, 00:10:46 »
Cevaplarsanız çok sevinirim

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #23 : 29 Aralık 2019, 00:43:55 »
Uzun saçlı fotoğraflarınız var ise atabilir misiniz lütfen? Ona göre bakalım ne durumda saçlar.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Sempatick

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 29 Aralık 2019, 01:29:13 »
Tam vazgeçmiştim ekmekten sen biraz umut verdin 😀

Kardesim sen 19 yaşında 1 yaşta ben verdim 20 yasinda ergen bir cahilsin, birilerinin senin yüzüne gerçeği vurması lazımki o laftan anlamayan ergen kalın kafan biraz düşünüp taşınsın laftan anlasin oda belki diyorum çünkü ergen olduğun için duygularıyla hareket eden yaştasın, mantıkla değil.  Sen bukadar abilerinden daha mi akıllı yada zekisinki,  sana bekle ektirme ilerde zararını görürsün dedikleri halde ektiricem diyorsun? 26dan sonra napcam ben saçı diyor velet, asıl saç sana 25 veya 30 yaşından sonra lazım ki hayatının geri kalanını saçlı geçiresin çünkü 26ya kadar kemik yapın oturmaz senin suanki olduğungibi tıfıl görünürsün.Bir erkek 30 ile 40 yaş arası erkekliğinin zirvesindedir,  kemik yapısı oturmuş en güçlü zamanıdır. Eğer ektirdigin saçlar ilerde dökülürse hic sasirma, sen daha askere gidip gelmen evlenmen 25 30u rahat bulur. Bu sevdadan vazgeç pişman olursun boşuboşuna 2bin kök kaybedersin...

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 29 Aralık 2019, 02:08:59 »
Çok istiyorsun saçlı olmayı
Bekleme
Babanla birlikte güzel  bir doktora git
İnşallah önlere o hayal ettiğin iki bin grefti ektir.
İç sesini dinle
Ama bak kendin dedin. Bu seni dört sene idare ettirecek. Bu süre zarfında evlendin evlendin yoksa evde kalırsın.
Resmen tik tak tik tak zamanla yarisacaksin.
Senin dediğin gibi 26 yaşından sonra ne yapacaksın saçı

Kesinlikle iç sesini dinle
Şimdiden hayırlı olsun. Ekim konusunu yazarsın artık. Seni takip edeceğiz
bu yorumu kötü niyetle yaptığını düşünmüyorumda sencede çok yanlış ve saçma bi yorum değil mi bu süre zarfında evlendin evlendin ne demek yahu

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 29 Aralık 2019, 02:10:25 »
ben 21yaşında ektirmiştim ama benim 17-18den beri sacım aynı kalmıştı ön ve şakaklara ekim yaptırmıştım hiç yoktan bi 23-25e kadar bekle derim tabi senin psikolojinde çok önemli ektircek olsan bile ileriye dönük bi ekim planlaması yaptır

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #27 : 29 Aralık 2019, 10:17:49 »
Teşekür ederim abi beni ikna ettin ama sence vitamin pro veya hair forte gibi şeylerden hangilerini kullanmalıyım

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 29 Aralık 2019, 10:19:30 »
Aslında yorum çok gerçekçi bende öyle düşünüyorum ektikten 3-4 sene sonraya kadar evlenilmesi lazım yoksa iş çok zor

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #29 : 29 Aralık 2019, 11:39:02 »
Neler önerirsiniz lütfen yardım edin

Facebook Twitter Instagram