Gönderen Konu: Saç ekimi  (Okunma sayısı 8526 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2019, 00:02:56 »
Dostum bu yaşta saç ekimi yaptırman doğru olmaz acele etme.
Global Moderator

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2019, 00:06:22 »
Ama psikolojim çok bozuldu önlere sadece 2000 greft ektirmek istiyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2019, 00:08:11 »
Ama psikolojim çok bozuldu önlere sadece 2000 greft ektirmek istiyorum

Olmaz dostum bu yaşta saç ekimi 24/25 beklemelisin en az
Global Moderator

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2019, 00:10:40 »
Abi bu yaşta bu durum çok kötü bişey ama bir bilsen hem babamın saçlarının aynısı seyrelmeler olacaktır ama şu an zaten döküldü döküleceği kadar

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 28 Aralık 2019, 00:17:13 »
Yardım ederseniz çok sevinirim

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Aralık 2019, 00:55:56 »
Adminin ektirme diye ısrar etmesinin sebebi, ekimin alıncağı bölge olan dönor alanında da olası dökülmeler yaşanabileceği için beklemenizi söylüyor. Yaşınız çok genç ve gerçekten zor bir durum ancak gerçekten beklemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Saçların uzun hali, dönor bölgesinin fotoğrafları varsa gönderebilir misiniz? Saç için doktora gittiniz mi? Aile de saç dökülme durumu nasıl var mı böyle erken yaşta saçları dökülen?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 28 Aralık 2019, 01:14:06 »
Tuğrul kardeşim kurban olurum sana
Burdan taa oraya, sanane kadar üzüldüğümü hissettin mi

Senin elinde olmayan bir durum ve yine senin elinde olmadan dökülmen devam edecek
Beklemek istemiyorsan
Ne kadar tavsiye etmesemde protez kullan derim bu arada senden başka kimseye protez kullan demedim galiba

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Aralık 2019, 03:13:28 »
Kardeşim durumunu çok iyi anlıyorum. Bu kadar genç yaşta saçlarını kaybetmiş olman cidden hayatın acımasızlığı. Ama admin haklı. Şu anda ektirirsen ileride ektirdiklerinde dökülebilir çünkü donörün daha stabilleşmemiştir. Kafanı kazıt sakal bırak spor yap

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 28 Aralık 2019, 05:50:08 »
Her konuya çok detaylı yazamıyorum+ yazamıyoruz

Forumu derinlemesine incelersen neden ektirme dediğimi anlarsın suan sanmaki senin için çözüm saç ekimi ve zaten 19 /18 yasında birine saç eken bir merkez olursa ona önce ben karşı çıkarım ve forumdaki arkadaşlar. zor biliyorum ne hissettiğinizde çok iyi anlıyorum ama problem doğru adımlarla çözülür beklemelisin.
Global Moderator

ghostrider

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 28 Aralık 2019, 10:50:36 »
Şimdi 24/25 e kadar bekleme sebebin yanlış anlamadıysam şu sebepten. Saçların alınacağı donör bölgen şu an normal ve sağlıklı görünebilir fakat önümüzdeki 5-6 sene içerisinde donör bölgende dökülme veya saç köklerinin zayıflaması olabilir. Sen şimdiden ekim yaptırırsan ekimin üzerinden birkaç yıl geçtikten sonra eğer sağlıksız bir donör bölgesi ise ekilen saçlar yine dökülecektir. Biraz sabret umarım donör bölgende bu ilerleyen senelerde problem olmaz sen de rahat rahat işlemlerini yaptırırsın.

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 28 Aralık 2019, 12:25:56 »
Şimdi 24/25 e kadar bekleme sebebin yanlış anlamadıysam şu sebepten. Saçların alınacağı donör bölgen şu an normal ve sağlıklı görünebilir fakat önümüzdeki 5-6 sene içerisinde donör bölgende dökülme veya saç köklerinin zayıflaması olabilir. Sen şimdiden ekim yaptırırsan ekimin üzerinden birkaç yıl geçtikten sonra eğer sağlıksız bir donör bölgesi ise ekilen saçlar yine dökülecektir. Biraz sabret umarım donör bölgende bu ilerleyen senelerde problem olmaz sen de rahat rahat işlemlerini yaptırırsın.

Bekleme sebebi sadece donur alanın zayıflaması veya güçlenmesi değil
Dökülecek olan bölgenin dökülmesini bekleyip sağlıklı bir Ekim yapmaktir bide

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 28 Aralık 2019, 17:40:23 »
Doktorum ekilenler dökülmez diyor ama bilmiyorum

tuğrulkara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 28 Aralık 2019, 17:45:40 »
Ben galiba ne olursa olsun ektireceğim doktor önlere 2000 greft ekebiliriz dedi sizce nasıl olur

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 28 Aralık 2019, 17:53:26 »
Doktorum ekilenler dökülmez diyor ama bilmiyorum

Ekilenler pek dökülmez doğru der doktor bey
Arkadaşların kast ettiği dökülme türü
Şu anda var olan saçlarının zamanla dökülebileceğidir. Önde tamamıyla dökülmen gerçekleşmiş gibi
Güzel bir ön hat yapilabilir 2 bin  greftle

Allah yardımcın olsun kuzum

Facebook Twitter Instagram