Gönderen Konu: Durumum vahimmi?  (Okunma sayısı 3000 defa)

murattarum

• Hero Member
Durumum vahimmi?
« : 27 Aralık 2019, 22:49:02 »
Merhaba arkadaslar ekim icin muttalip hocayi tercih edicem sizin gorusleriniz nelerdir.on cizgim kayip donorum saglam yan taraflar da saglam uzatinca kapatilicik sagliyor ama fonle falan artik biktim gorusleriniz neler sizce cokmu vahim durum muttalip hoca basa cikabilirmi

murattarum

• Hero Member
Ynt: Durumum vahimmi?
« Yanıtla #1 : 27 Aralık 2019, 22:50:28 »
.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2019, 01:14:58 »
Çokta güzel olur. Endişe edeceğiniz bir açıklığınız zaten yok Muttalip Keser'de bana göre Türkiye'de bu işi en iyi yapan 2 saç ekim merkezinden birisi. Kısacası bana göre doğru karar vermişsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2019, 03:52:16 »
Hoca 2000 greft dedi ama ben 2500 greft icin hazirliycam maddi olarak 2500 istiycem muttalip hocanin 2000 grefti cogu yerlerin 3000 4000 gibi insallah guzel bir on cizgi olur ortalarda desteklenmeli tabi sizce yeterlimidir dedigim sayida grefler
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2019, 03:54:33 »
Hintel kardestende yorum alirsam sevinirm
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Aralık 2019, 11:09:40 »
Vahim olan bir durum yok gayette güzel ekim olur şahane bir donör var maşallah çok güzel sonuç alırsın merak etme tabi keser hoca düşük sayı ekicektir biraz daha fazla ekilmesi gerek bu kafaya konuş onu.
Global Moderator

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 28 Aralık 2019, 22:47:39 »
Tsk ederim yorumun icin bende oyle dusunuyorum donorumin yeterli olmasindan dolayi biraz daha fazla ekim olabilir tam anlamiyla guzel bir on cizgi icin sence on cizgiyi dusunursek kac greft gider on cizgi icin birde toparlanabilirminl bayagi daginik on taraflar
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Facebook Twitter Instagram