Gönderen Konu: Bnish Hair Welness Bilgehan AYDIN 5250 greft geniş açık alan güçlü donör yaş 30  (Okunma sayısı 8984 defa)

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar stresin saç Ekim sonucuyla bir bağlantısı var mı bu aralar öyle bir durumum var da? Daha önce Konuşuldu mu bilmiyorum var mı bilimsel bir açıklaması

ImPaLa

• Hero Member
Arkadaşlar stresin saç Ekim sonucuyla bir bağlantısı var mı bu aralar öyle bir durumum var da? Daha önce Konuşuldu mu bilmiyorum var mı bilimsel bir açıklaması

Bir etkisi olacağını sanmıyorum ama stresli olma takma kafana bir sorunun var sa sakin kal her şey düzelir kardeşim

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim sakin kalmaya çalışıyorum ama bazen olmuyor saçlar için kalacaz ama mecbur :)

Lion

• Sr. Member
Güzel olacak inşallah olmaması için bir sevep yok sabırlar

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler hocam stres saç dökmez ve saç çıkışına engel olmaz galiba bu konunun yüksek oranda dht mevzusu olduğunu düşünüyorum inanmak istiyorum buna :)

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
88.günüm bugün arkadaşlar bana pek fark eden bişey yok gibi geliyor da yorum beklerim

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
88.günüm bugün arkadaşlar bana pek fark eden bişey yok gibi geliyor da yorum beklerim

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Yorum yok mu arkadaşlar herkes koronayla mı ilgileniyor bi saç ektik konu nerelere geldi :(

Woper

• Sr. Member
Hafif kararmalar baslamis 120den sonra biraz daha artar beklemeye devam

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yorum yok mu arkadaşlar herkes koronayla mı ilgileniyor bi saç ektik konu nerelere geldi :(

Saç ektiren herkeste bu dönemde şok dökülmeden sonra bi stres acaba çıkcakmı çıkmayacakmı kaygısı oluyor. Rahat olun günlük yaşantınıza devam edin sanki ekim olmamışınız gibi akışına bırakın 5-6. Aylarda ancak taranacak şekile gelir saçlar süreç uzun sürüyor o yüzden takviyelrrinizi alın günlük hayatınıza takmadan devam edin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Süreç erken zaten hafif hafif hareketlenmeler başlamış
Global Moderator

Kerimm34

• Hero Member
olacak bu saç şimdiden kendini belli etmiş bence.

lacasadepapel

• Jr. Member
  • **
Güncel fotoğraf bekliyoruz dostum

Ozgur1905

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bekle kardesim moralini sakin bozma bende vitamin olayina kafayi cok taktim ama bosuna bazi arkadaslarim var adam hic birsey kullanmadan on numara saci oldu olacaksa zaten olur isim vermek istemiyorum ekimi iki sene arastirdim bazi firmalar hic birsey tavsiye etmiyo bazilari ediyo cikacaksa cikar bende ayni yere ekim yaptirdim konum var sabir diyorum hinteli dinliyorum
  • Ekim Tarihi: 11 02 2020
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet tosun the hair clinic 4275 greft
  • Greft Miktarı 4275
  • Yaşınız 39

Facebook Twitter Instagram