Gönderen Konu: Bnish Hair Welness Bilgehan AYDIN 5250 greft geniş açık alan güçlü donör yaş 30  (Okunma sayısı 8983 defa)

Kerimm34

• Hero Member
son zamanlarda saç ekimi yaptıranlarda genel bir sivilce problemi var mevsimselmidir yoksa bilinçsiz vitamin kullanımından olabilirmi acaba?

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Aslında kliniğin önerdiği şekilde kullanıyorum vitamini ama ondan mıdır diye bir kaç gün kullanmamayı düşünüyorum coraspini dahi kullanmayacağım sanırım

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba 43. günüm bugün igf yaptım bugün şok dökülme bitmiyor henüz sanırım yıkayınca hala kırılmalar devam ediyor

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Durum bu 43.gün

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Şok dökülme sonlanmış cild sağlıklı hayırlısı olur umarım bundan sonrası için
Global Moderator

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim umarım ama bazı yerlerde hiç saç kökü yokmuş gibi duruyor tamamen parlak ama ufak saç çıkışı olan yerler de görüyorum bu farklılığın sebebi hakkında var mı yorumunuz acaba ?

Woper

• Sr. Member
Gecmis olsun hocam gayet iyi gidiyor surecin sivilce isini ne yaptin?

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Alopecia vitamin kullanıyordum sabah Xpecia akşam alopecia olarak değiştirdim ve neocure sprey yerine hairforte aldım değişmeli kullanıyorum bu şekilde gitti ama bundan mıdır bilmiyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Vitaminler sivilce yapabilir
Global Moderator

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim umarım ama bazı yerlerde hiç saç kökü yokmuş gibi duruyor tamamen parlak ama ufak saç çıkışı olan yerler de görüyorum bu farklılığın sebebi hakkında var mı yorumunuz acaba ?
Bu konuda fikri olan var mı arkadaşlar ? Kafamı kurcalıyor bu aralar

hyperKel

• Hero Member
şok dökülmeden kalan çok saç var ,90 günde bu ekim görüntüsü güzel olur bence.

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
şok dökülmeden kalan çok saç var ,90 günde bu ekim görüntüsü güzel olur bence.
iyi dilekleriniz için teşekkürler ama şok dökülme henüz tam olarak bitmedi bence, yıkarken hala elime saç geliyor ama eskisi kadar çok değil tabi

kelcivileng

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
47.günüm klinik başka şampuana geçtiklerinş söylüyor neocure şampuan kullanırken avesine geçmişler bana da onu almamı önderdiler süreç devam ederken şampuan değiştirmek doğru olur mu ?

Eness35

• Jr. Member
  • **
47.günüm klinik başka şampuana geçtiklerinş söylüyor neocure şampuan kullanırken avesine geçmişler bana da onu almamı önderdiler süreç devam ederken şampuan değiştirmek doğru olur mu ?
Yok başkan olmaz bende avesin kullanıyorum neocure vardı bendede ilk başta sıkıntı olmadı sendede olacağını sanmıyorum

Facebook Twitter Instagram