Gönderen Konu: Vertex mi? Ön bölge mi? İlk ekim için tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum  (Okunma sayısı 4920 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ön tarafıda düşünüyorum. Fakat verteks açıklığı çok aşağıya indiği için ikisini bir arada yaptırdığımda ekim sonrası ilk günler uyurken falan nasıl koruyabileceğimden emin olamıyorum.

Belki ön taraftan arkaya doğru vertexten aşağıya inmeyen bir ilk ekim alternatif olabilir. Fakat şu an güçlü görünen orta bölge de zayıflayacak ikinci ekim planlaması zor olabilir bu durumda. Sen ne dersin?

Bence 2 sini hallede bilirsin aynı anda önde ciddi bir açıklık yok zaten tepeye ileride bir sıklaştırma daha yaptırır işi bitirirsin

Ya da ön bölge bence iyi duruyor ilerideki açılmaları göz önünde bulundurup sadece tepeye ekim 1 ekim yaptırıp 3/4 sene daha bekleye bilirsin bu da doğru bir alternatif.

kellerabi

• Full Member
Teşekkürler hintell. Bir soru daha sorayım hazır seni bulmuşken  :) Proscar kullanmaya başlayalı 2 ay oldu bugün. İyi bir sonuç için koray erdoğan öncesinde minimum 6 ay kullanmamı önermişti. Forumu incelerken senin de 6-7 ay kullanılmasının faydalı olduğunu yazdığını gördüm. 3-4 aylık bir ekim öncesi kullanım bana dezavantaj oluşturur mu? Ör: ilacın saçları döktüğü bir döneme denk gelirmiyim?

Kel12.02.2018

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben vertex ekimini ilkin ektirmen gerektiğini düşünüyorum. Sakal artı saç mantıklı. Ön bölge için ilerde saçları kullanman mantıklı.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkürler hintell. Bir soru daha sorayım hazır seni bulmuşken  :) Proscar kullanmaya başlayalı 2 ay oldu bugün. İyi bir sonuç için koray erdoğan öncesinde minimum 6 ay kullanmamı önermişti. Forumu incelerken senin de 6-7 ay kullanılmasının faydalı olduğunu yazdığını gördüm. 3-4 aylık bir ekim öncesi kullanım bana dezavantaj oluşturur mu? Ör: ilacın saçları döktüğü bir döneme denk gelirmiyim?

Kendi kararını verip kullanmaya başladıysan 6 ay öncesi kullanımın avantajı baya fazla evet Tepe ekimide malum zor kolaylaştırır.

1 donör folukülleri büyür güçlenir alımı çıkarımı daha kolaylaşır ve sağlıklı olur

2 kendi saçların güçlenir ekimin verdiği tranva dan çok etkilenmez ince saçlar kalınlaşacağı için şokla çok kayıp olmaz

3/4 aya gelirsek nerden başlasan kardır.:) avantajı olur sadece

Global Moderator

kellerabi

• Full Member
Hintell & kel12.02.2018 cok teşekkür ederim

kellerabi

• Full Member
Arkadaslar bugun serkan ayginla gorustum. Sadece vertex icin ekim yapma. On taraf rahatsiz ediyorsa on taraf icin 1200 gibi bir greft vertex icin de 1000 greft yeterli olur. Finasteride kullan. Ekim olmasan bile arka taraf toparlanir dedi. Finas i ekimden bagimsiz omur boyu kullanmami tavsiye etti. Bana planlanan greft sayisi cok az geldi ozellikle vertex icin. Siz ne dersiniz? Mantikli mi?

Hassectear

• Full Member
1000 greft finasterid ile birlikte kapatıcılık sağlar bence en azından şu halinden cok daha iyi olacaktır

Facebook Twitter Instagram