Gönderen Konu: Dr.İlhan Serdaroğlu 3300 Greft 07.03.2019  (Okunma sayısı 5625 defa)

Engineer54

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr.İlhan Serdaroğlu 3300 Greft 07.03.2019
« Yanıtla #16 : 22 Aralık 2019, 22:53:38 »
Ben begendim size iyi bi hava katmış. Farklı açılardan foto atabilir misiniz? Tepe ve donor olarak?
Asmed ekimim için:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=14880.0

Rutinlerim;
Finasterid
Solgar vm-2000
Solgar biotin 1000 mg
Solgar l-arginine 500 mg
Sabahları aç karnına keçi boynuzu pekmezi ve bir yeşil çay

kysersoze

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 22 Aralık 2019, 22:55:52 »
Bu fotoyuda bugun cektim, ışığı cok olan odada cektim daha belirgin olsun diye..ustte zaten revizyonlu bolgede belli oluyordur. İnşallah haftaya kabuklarini dokecegim.
Sonucumdan memnunum beklentimde çok fazla degildi zaten. Ust kisim biraz seyrek hocada soylemisti ama eskiye gore tabiki iyi. 1.90 bouim var zaten orayi kim gorecek :)
Benim icin onemli olan ön saç cizgimdi kaybetmiştim yerine geldi sayilir .
Ekim yapacak arkadaslr insallah istedigi sonucu alirlar

kysersoze

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 22 Aralık 2019, 23:03:38 »
Ben begendim size iyi bi hava katmış. Farklı açılardan foto atabilir misiniz? Tepe ve donor olarak?
Dostum hoca revizyon yaparken arkadan alım yaptigi icin arka tarafi kazidi incede olsa çizik seklinde bir aciklik var saclarimi uzun tutarak ustune kapatmaya calisiyorum, toparlasin bir 4-5 gun sonra paylasacagim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 23 Aralık 2019, 19:37:41 »
revızyon hayırlı olsun umarım nekrozlu alandan sorunsuz çıkış olur hocam
Global Moderator

kysersoze

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 24 Aralık 2019, 14:12:51 »
revızyon hayırlı olsun umarım nekrozlu alandan sorunsuz çıkış olur hocam

Teşekkur ederim Hintell , amin inşallah

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 24 Aralık 2019, 17:18:32 »
Tipik bir serdar oglu ekimi .ne memnun ediyor ne de kendine laf ettiriyor.hep vasatin bir tik ustu agzi kadar elleri calissa sinif atlar ekimciler arasinda .ama hep yerinde sayiyor ama sorsan en iyisi  cikmayan saclar olunca da hasta hatali havada nem var falan filan .
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 24 Aralık 2019, 17:26:57 »
Tipik bir serdar oglu ekimi .ne memnun ediyor ne de kendine laf ettiriyor.hep vasatin bir tik ustu agzi kadar elleri calissa sinif atlar ekimciler arasinda .ama hep yerinde sayiyor ama sorsan en iyisi  cikmayan saclar olunca da hasta hatali havada nem var falan filan .

Siz kendisine mi ekim yaptırdınız yeni üyesiniz sanırım?

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 25 Aralık 2019, 01:24:56 »
Ekim yaptirmaya gerek yok ara bu formda serdaroglunun ekimlerini gorursun orana vurursan boyle olmus dedigin ekimi elin parmaklarini gecmes
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

mehmetemin44

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 25 Aralık 2019, 10:42:13 »
Bende arkadasa katılıyorum nereden baksam bakayım ya vasat yada vasatın 1 tık üstü bencede ama hic bir zaman tam olarak tam bir mükemmel dediğim ekimi yok görüsen en yakın arkadasım da bana sadece ağzıyla müşteri aldığını da söyledi tabiki onun yalancısıyım.

kysersoze

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 26 Aralık 2019, 15:33:00 »
Bende arkadasa katılıyorum nereden baksam bakayım ya vasat yada vasatın 1 tık üstü bencede ama hic bir zaman tam olarak tam bir mükemmel dediğim ekimi yok görüsen en yakın arkadasım da bana sadece ağzıyla müşteri aldığını da söyledi tabiki onun yalancısıyım.

Dostum İlhan Bey'le görüştüğümde evet konuşuyor ama bana her zaman karar senin dedi , sen karar vereceksin dedi ve bana bilgisayarında  ekim yaptıkları hastaların bazı fotoğraflarını gösterdi. Mesela bana hiç bir zaman saçın gür olacak kapatacagız demedi doğru ne ise onu söyledi. Bilgisayarında da eski hastalarından bazılarını göstererek olursa boyle olacak şekilde örnek gösterdi bende karar verdim.
Vasat derken bence hastanın donörü , saç kalitesi ne kadar iyi ise sonuç o kadar iyi olur bu işte.. Yani ağzıyla müşteri aldığına katılmıyorum , ve işinin arkasında duruyor. Aralık 13'ünde gel dedi ben oraya ekeceğim dedi ve ekti.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 26 Aralık 2019, 15:35:03 »
Bu kadar sert bir eleştiriye anlam veremedim hemde foruma yeni üyesiniz?
Global Moderator

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 26 Aralık 2019, 17:08:34 »
Foruma yeni uye olmam ekimleri arastirmama.engel degil sanirim sadece ilhan hocanin tarzi cok bilmis gibi tamam dr olabilir ama en ufak elestiride cildiriyor ve ekimlerini gelistiremedi mesela sibel hoca ayni seviyedeydi o sinif atladi gerci 3000 euro yapti hemen ama  guzel olmayinca bedava olsa ne ye yarar.arkasinda duruyor revizyon yapiyor falan o kadar fiziksel ve pskolojiksel olarak yiprandiktan sonra yemisim revizyonu bu sac icinde uce bese bakmayacaksin yada bu sevdaya girmiyceksin.fakirsen yaptirmayacaksin sonra aglamanin faydasi yok ve hakkinda yok mesela bende fakirim acikligim var para biriktiriyorum ilk uc hocaya ektirmek icin oyle yerlere ekim yaptirip kumar oynamaya benzer.ama ilk 3 teki hocalarda riski minimize etme sansi olur.vitamin falan eyvallah ama cikmayacak saci tillahi cikarmaz cikacak sacta su doksen cikar tamamen hocanin donoru yada kanal acarken uyguladigi sistemle alakali grefti oldurmemesi falan
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 27 Aralık 2019, 18:16:21 »
Foruma yeni uye olmam ekimleri arastirmama.engel degil sanirim sadece ilhan hocanin tarzi cok bilmis gibi tamam dr olabilir ama en ufak elestiride cildiriyor ve ekimlerini gelistiremedi mesela sibel hoca ayni seviyedeydi o sinif atladi gerci 3000 euro yapti hemen ama  guzel olmayinca bedava olsa ne ye yarar.arkasinda duruyor revizyon yapiyor falan o kadar fiziksel ve pskolojiksel olarak yiprandiktan sonra yemisim revizyonu bu sac icinde uce bese bakmayacaksin yada bu sevdaya girmiyceksin.fakirsen yaptirmayacaksin sonra aglamanin faydasi yok ve hakkinda yok mesela bende fakirim acikligim var para biriktiriyorum ilk uc hocaya ektirmek icin oyle yerlere ekim yaptirip kumar oynamaya benzer.ama ilk 3 teki hocalarda riski minimize etme sansi olur.vitamin falan eyvallah ama cikmayacak saci tillahi cikarmaz cikacak sacta su doksen cikar tamamen hocanin donoru yada kanal acarken uyguladigi sistemle alakali grefti oldurmemesi falan

Bakınız burda saç ekimi sürecini yorumlayın burda kimsenin agzının laf yapması şöyle ya da böylr yapması bizi ilgilendirmez bu tarz iletiler doğru iletiler değil. Saç ekimini yorumlayacaksanız vuyrun yorumlayın ama kişisel sorununuz varsa kendinizi arayıp bunları söyleyin. Konusunu paylaşan arkadaşda buraya bunları duymak için konu açmıyor.

Ekimler paylasılıyor insanlarda sonuçlara göre karar verir zaten bakıp
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram