Gönderen Konu: Institute Of Hair / 3593 Grafts / 22-23 Kasım 2016  (Okunma sayısı 24060 defa)

luke cage

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute Of Hair / 3593 Grafts / 22-23 Kasım 2016
« Yanıtla #61 : 05 Nisan 2017, 12:55:02 »
Hocam resim için teşekkür ederiz.ancak ekim yeri net anlaşılmıyor bu yuzden eski resimlere baktim tekrar bu resime baktım süreç sizde de yavaş sanırım.dusunceleriniz neler?klinik ne diyor rica etsem yazar misiniz?

Çıkışlar şuan yüzde 40 gibi diyebilirim cılız bir halde ve çıkmayada devam ettiğini söylediler kontrole gittiğimde.Ayrıca şok dökülmede komple dökülmesine rağmen çıkış oranın iyi olduğunu söylediler.Bana kalırsa süreç yavaş ilerliyo gibi ama net bişey söylemek için erken.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 05 Nisan 2017, 13:03:53 »
Hocam resim için teşekkür ederiz.ancak ekim yeri net anlaşılmıyor bu yuzden eski resimlere baktim tekrar bu resime baktım süreç sizde de yavaş sanırım.dusunceleriniz neler?klinik ne diyor rica etsem yazar misiniz?

Çıkışlar şuan yüzde 40 gibi diyebilirim cılız bir halde ve çıkmayada devam ettiğini söylediler kontrole gittiğimde.Ayrıca şok dökülmede komple dökülmesine rağmen çıkış oranın iyi olduğunu söylediler.Bana kalırsa süreç yavaş ilerliyo gibi ama net bişey söylemek için erken.
Burada ektiren herkesin sureci yavaş ilerliyor bence de..siz çıkış gözlemliyor musunuz? Güneş altında falan net görülebilir.bu kadar sorma sebebim burayi düşünüyorum..

luke cage

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 05 Nisan 2017, 13:25:41 »

Burada ektiren herkesin sureci yavaş ilerliyor bence de..siz çıkış gözlemliyor musunuz? Güneş altında falan net görülebilir.bu kadar sorma sebebim burayi düşünüyorum..

Spot ışık altında baktığımda görebiliyorum, ayrıca kliniğe kontrole gittiğimde kendileride çıkışları gösterdiler.Ektir yada ektirme diyemem ama tek tavsiyem alımı manuel yapan bir yer olsun mutlaka.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 05 Nisan 2017, 13:38:50 »

Spot ışık altında baktığımda görebiliyorum, ayrıca kliniğe kontrole gittiğimde kendileride çıkışları gösterdiler.Ektir yada ektirme diyemem ama tek tavsiyem alımı manuel yapan bir yer olsun mutlaka.
Teşekkürler bilgi için gelişmeleri bekliyoruz inşallah iyi olur.

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 05 Nisan 2017, 17:02:59 »
Paylasiminiz icin tesekkurler lutfen forumu unutmayalim manuel ekimde herkes ioh sonuclarini bekliyoruz surece gelirsekde belli oluyor yavas ilerledigi umarim 2 ay icinde beklenen seviyeye gelir saclariniz :)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 06 Nisan 2017, 12:14:28 »
bu ioh daki saç ekenler  plastik cerrahmı vasıfları nedir pek göremedim cv lerini yani 1.5 euro acaba işini bilen plastik bir cerraha mı teknisyene mi veriliyor..gözümden  kaçtı sanırım kimlikleri.buda önemli bir detay

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 06 Nisan 2017, 13:01:20 »
bu ioh daki saç ekenler  plastik cerrahmı vasıfları nedir pek göremedim cv lerini yani 1.5 euro acaba işini bilen plastik bir cerraha mı teknisyene mi veriliyor..gözümden  kaçtı sanırım kimlikleri.buda önemli bir detay

araştır bakalım kaç tane  saç ekiminde
plastik cerrah baştan sona kadar ekimi gerçekleştiriyor ?

sonra bir araştırma daha yap bu cerrahların kaç tanesi
 manuel ekim ile gerçekleştiriyor ve aldığı ücret ne ?

saç ekimi bir ekip işi başlarında illaki cerrah vardır ama
işin önemi işcilik özen

Institute Of Hair  hiçbir ekiminde dönör bölgesinide tarip görmedim
aksine tertemiz
işcilikleri az çok gördüm onuda beğendim
aldıkları ücret ise manuel  ve işi 2. güne yaymak bu nedenle artıyor
günde   1 ekim yaptıklarını sanmıyorum

Sepultura

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #68 : 10 Mayıs 2017, 17:13:43 »
Hocam yeni fotoğraf alabilirmiyiz.Varmı gelişme?
(bkz: testosteron)

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 10 Mayıs 2017, 17:38:31 »
Resim alabilir miyiz hocam nerelerdesin.
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

Facebook Twitter Instagram