Gönderen Konu: Institute Of Hair / 3593 Grafts / 22-23 Kasım 2016  (Okunma sayısı 24086 defa)

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Institute Of Hair / 3593 Grafts / 22-23 Kasım 2016
« Yanıtla #15 : 03 Aralık 2016, 20:29:48 »
Geçmiş olsun dostum. Ben de Zekeriya Kul ile görüştüm yüzyüze. Gittiğimde 15 dakika kadar bekledim çünkü o esnada başka bir operasyondaydı. Ara verdiğinde görüştük. Gayet sıcakkanlı,  cana yakın ve samimi biri olduğunu düşünüyorum. Tabi size karşı davranışı farklı olmuş olabilir ama Zekeriya Kul ile ilgili genel olarak olumsuz bir algı oluşması bence doğru olmaz. 20 dakika kadar konuştu ilgilendi ve üslubu çok iyidi.. ekimin çok temiz görünüyor. Geçmiş olsun umarım istediğin saçlara kısa sürede sağlıklı bir şekilde kavuşursun dostum..

Öncelikle iyi dileklerin için gerçekten teşekkür ederim.
Zekeriya Hoca'yı karalamak gibi bir amacım yok, yaptığı işede de saygılıyım.Norweçli nickli arkadaşın ekiminden sonra gitmeye karar verdik.Anlattığım durum bizide şaşırttı ama sağlık olsun ne diyim.Durum kabaca bu şekilde dostum, detaylarıda merak ediyosan seve seve cevaplayabilirim.

Karalama gibi bir amacın olmadığı nazik üslubundan belli dostum ☺ belki de modu her zaman aynı olmuyor Zekeriya Hoca'nın

lactobacillus

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 04 Aralık 2016, 03:20:00 »
temiz ekim bende bir arayım fiyatı sorayım ona göre randevu alayım.

mAk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 05 Aralık 2016, 17:24:52 »
Kardesim sok dokulme nasil gidiyor bende ayni yere ektirmeyi dusunuyorm en korktugm donem

luke cage

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 05 Aralık 2016, 17:59:42 »
Kardesim sok dokulme nasil gidiyor bende ayni yere ektirmeyi dusunuyorm en korktugm donem

Daha başlamadı psikolojik olarak kendimi ona hazırlıyorum şuan :)
10 güne falan başlar herhalde.Şuan sanırım 13. gündeyim.

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 25 Aralık 2016, 15:35:54 »
Dostum ekimin güzel olmuş gibi yani sık ekilmiş falan bu tarz ekimler  var dikkatimi çekti seninkide foto paylaşırsan iyi olur arka tarafta iyi gibi ama sok dökülme olmuştur belki nasıl durum?

luke cage

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 27 Aralık 2016, 09:47:01 »
iyi dileklerin için teşekkür ederim dostum.Şuan sanırım 33 yada 34 üncü gün yaklaşık 10 gündür yavaş, agresif olmayan bir şok dökülme var.
Beni en sevindiren yanı bu haliyle bile hala kimse ekim yapıldığını anlamadı.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 27 Aralık 2016, 12:12:08 »
üstad gerçekten mükemmel görünüyor. inanılmaz da doğal duruyor ayrıca. yani bu halinle sokakta herhangi birinin ekim yaptığını düşünmesi bile imkansız :) benimde açıklığım sizinkisi gibi.belki biraz daha fazla olabilir.ama aşağı yukarı böyle. yeni bir merkezde yaptınız operasyonu.açıkcası buranın sonuçlarını merak ediyorum. özellikle sizinkisin. çünkü bana referans olabilirsiniz. insallah paylaşım ve bilgilendirmelere devam edersiniz. hayırlı olsun.

luke cage

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 27 Aralık 2016, 13:33:27 »
Benimde ekim merkezinin yeni olmasından dolayı şüphelerim vardı.Hatta görüşmeye ben 3 kere gittim.Elif hanımın teknik anlatımları,kariyeri sizi ikna etmeye yetiyor.Sizede tavsiyem bu gidin tüm ekim merkezleriyle görüşün.Konu hakkında hatırı sayılır bir araştırma yapmadan ekim yaptırmayın.Çünkü gerçekten bazı başlıklarda ekim yapılan kişiye duyulan hayranlıkdan dolayı aşırı bilgi kirliliği var.Reklam demiyorum ama stocholm sendromu överken yanlış bilgiler vermelerine sebep oluyor.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 27 Aralık 2016, 13:49:17 »
Açık konuşacağım.  iohair in paylaşımları bende fazlasıyla reklam algısı uyandırdı. Bunun sebebi de, ekim yaptıran herkesin ilk mesajının çok uzun ve detaylı olması, İmlâ kurallarının son derece düzgün olması ve hepsinde greft yerine graft yazılmasıydı. İohair in forumu takip ettiğini söylemişti bir dostumuz. Belki de klinik,  sitedeki paylaşımları yapma konusu karşılığında indirim yapiyordur ve ilk metinler tek kalemden cukiyodur. Hiç kimseyi suçlamıyorum,  bunun kesin böyle olduğunu söylemiyorum. İddia etmiyorum. Bu yalnızca bir düşünce. Böyle değilse konu sahiplerinden de peşinen Özür dilerim. Elif hanımı araştırdım. Gerçekten asmed de 6 yıl çalışmış. Mutlaka Koray hocadan birseyler öğrenmiştir. İohair in forumdaki konularını tek tek inceledim. Ekim prosedürleri asmed ile neredeyse birebir aynı. Açık konuşayım mı gidip görüşmeye çekiniyorum çünkü Elif hanım ın beni ikna etmesinden korkuyorum :)  saç ekiminin ciddi bir cerrahi operasyon olduğunu ve mutlaka cerrah tarafından yapılması gerektiğini düşünüyorum. Şimdi kalkıpta iohair de ektirsem kendimle çelişmiş olurum :) ama ilgiyle takip ediyorum bu kliniğin ekimlerini
🏇🏇

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 27 Aralık 2016, 14:08:06 »
jokey35 ekimin bir doktor tarafından yapılması konusunda seninle hemfikirim. çünkü lokal anestezi var,kan değeri ölçümü v.s v.s. saç ekimi cerrahi bir operasyon ise bunu da ancak bir cerrah yapabilir diye düşünüyorum.piyasada yüzlerce ekim merkezi var. ama toplasan 20 tanesi tıp fakültesi mezunu bir cerrahtır. dediğin gibi instute bir reklam mı bilemiyorum ama açıkçası ilgiyi çekiyor diye düşünüyorum. ekibin başında da koray erdoğan gibi bir ustanın çırağı var. bu merkezin sonuçlarını gerçekten merak ediyorum.zira bende senin gibi ekimim mutlaka bir doktora yaptıracağım(isim belli değil şuan) ama şartlar olgunlaşırsa instute neden olmasın, düşünürum.

luke cage

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 27 Aralık 2016, 15:33:33 »
Arkadaşlar sanırım yanlış anladınız ben size ısrarla nolur gidin gibi bişey söylemek için bu konuyu açmadım.Dikkat ettiyseniz ısrarla biçok ekim merkeziyle görüşün diyorum.Paylaşımlarımıda sadece sizin bilgilenmeniz amaçlı veya varsa sorularınız onları cevaplamak için açtım.Çünkü bu süreçde forumdan gerçekten biçok bilgi edindim ve bunu buraya minnet borcu olarak görüyorum.Yoksa ben normalde sosyal medyada bile çok fotoğraf paylaşmayı seven bir insan değilim.

Konuya dönücek olursak iohair ekimlerini dermomed in kliniğinde yapıyor.Bu kliniği bilen bilir estetik operasyonlarının yapıldığı iki katlı villa tipi bir cerrahi merkez.Operasyon sırasında dermomed'in sahibi Dr. Levent bey ve Dr. Mustafa Kemal Ataönder sık sık operasyonu takip ediyorlar zaten.Düşünüldüğü gibi merdivenaltı bir yer değil.Öyle olsa zaten ben yaptırmazdım.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 27 Aralık 2016, 15:39:39 »
Tesekurler bilgi için. bu ekim merkezine kesinlikle kimse merdivenaltı diyemez.çok temiz çalıştıkları zaten belli.takdir edersiniz ki bu merkez çok yeni en azından bu site için. iohairin bu sitede 6 aylık sonucu vardı. gayet güzeldi diye düşünüyorum. şuan için başka sonucta yok. ama dediğim gibi ilgi çekici bir merkez. merakla gelişmelerini takip edeceğim. insallah mutlu olacağın bir sonuç olur.

Efes

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 27 Aralık 2016, 18:15:43 »
Benimde ekim merkezinin yeni olmasından dolayı şüphelerim vardı.Hatta görüşmeye ben 3 kere gittim.Elif hanımın teknik anlatımları,kariyeri sizi ikna etmeye yetiyor.Sizede tavsiyem bu gidin tüm ekim merkezleriyle görüşün.Konu hakkında hatırı sayılır bir araştırma yapmadan ekim yaptırmayın.Çünkü gerçekten bazı başlıklarda ekim yapılan kişiye duyulan hayranlıkdan dolayı aşırı bilgi kirliliği var.Reklam demiyorum ama stocholm sendromu överken yanlış bilgiler vermelerine sebep oluyor.
Dostum yaptığın yorum yaşadığım olaylara o kadar örtüşüyorki tam anlamıyla ama uğraşmak ve canımı sıkmak istemiyorum güzel şeylerden bahsedicem gereksiz insanlar ilede muhattap olmuycam ama sen çok zeki birisin terciğinde yanlış değil gibi  gercekten guzel bir sonuclari var senin icin erken gibi  çokta erken konuşmayalım ancak iyi sonuçlar kendini belli ediyor.

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 27 Aralık 2016, 18:43:54 »
Arkadaşlar sanırım yanlış anladınız ben size ısrarla nolur gidin gibi bişey söylemek için bu konuyu açmadım.Dikkat ettiyseniz ısrarla biçok ekim merkeziyle görüşün diyorum.Paylaşımlarımıda sadece sizin bilgilenmeniz amaçlı veya varsa sorularınız onları cevaplamak için açtım.Çünkü bu süreçde forumdan gerçekten biçok bilgi edindim ve bunu buraya minnet borcu olarak görüyorum.Yoksa ben normalde sosyal medyada bile çok fotoğraf paylaşmayı seven bir insan değilim.

Konuya dönücek olursak iohair ekimlerini dermomed in kliniğinde yapıyor.Bu kliniği bilen bilir estetik operasyonlarının yapıldığı iki katlı villa tipi bir cerrahi merkez.Operasyon sırasında dermomed'in sahibi Dr. Levent bey ve Dr. Mustafa Kemal Ataönder sık sık operasyonu takip ediyorlar zaten.Düşünüldüğü gibi merdivenaltı bir yer değil.Öyle olsa zaten ben yaptırmazdım.

Üstad tam aksine,  ben olumsuz birşey söylemedim. Hatta karşı olduğum bir durum olmasına rağmen ( operasyonu yapanların cerrah olmamasını kastediyorum ) bu kliniği ilgi ile takip ediyorum. Çünkü Asmed'e çok benziyor süreçleri
🏇🏇

luke cage

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 28 Aralık 2016, 10:45:25 »

Üstad tam aksine,  ben olumsuz birşey söylemedim. Hatta karşı olduğum bir durum olmasına rağmen ( operasyonu yapanların cerrah olmamasını kastediyorum ) bu kliniği ilgi ile takip ediyorum. Çünkü Asmed'e çok benziyor süreçleri

Bende sana olumsuz bişey söylemek istemedim hocam, kusura bakma yinede :)
Kendi açımdan anlatmam gerekirse bende doktor olucak illa diyodum.Hatta Erkan Demirsoy'a ulaşmaya gerçekten çok çalıştım.
Gerçi doktor olarak yapanların çoğunda da gözlemlediğim kadarıyla nekroz, donör alan tahribatı, ekilen bölgenin kanlı bırakılması ve hatta donör alanda şok dökülme gibi durumları bu forumda gördük hep beraber.Bakalım ben şuana kadar hiç pişmanlık duymadım tercih ettiğim için, bu özveri ve titizlikle devam ederlerse çok kısa sürede marka olurlar zaten.

Facebook Twitter Instagram