Gönderen Konu: İstanbul'da En Popüler 10 Saç Ekimi Merkezi  (Okunma sayısı 3034 defa)

whisper

• Full Member
Ynt: İstanbul'da En Popüler 10 Saç Ekimi Merkezi
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2020, 16:14:29 »
Bende önümüzdeki ay saç ektireceğim hangisi tercih etmeliyim kararsız kaldım..

Arenamed 6 bine düşürdüm arkadaşım sayesinde serkan aygın da 9 bin tl

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2020, 17:10:13 »
Bende önümüzdeki ay saç ektireceğim hangisi tercih etmeliyim kararsız kaldım..

Arenamed 6 bine düşürdüm arkadaşım sayesinde serkan aygın da 9 bin tl

2 merkezinde forumda güzel sonuçları var bakıp kararını sen ver
Global Moderator

whisper

• Full Member
« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2020, 11:50:36 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=9436.0

Yukarda benim konum var saçlarım böyle arenamed max dönür çalışıyor diğeri de dhi ile ekiyor 3500 yeterli olur dendi ama kararsız kaldım..

Sizce ne yapmalıyım?

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2020, 13:30:14 »
Bence Bilgehan Aydın'da değerlendirmeye alınır.Forumda sonuçlarına bakarak kendi kararınızı vermeniz daha sağlıklı olur.Hakkınızda hayırlısı olsun...

whisper

• Full Member
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2020, 15:25:24 »
Bence Bilgehan Aydın'da değerlendirmeye alınır.Forumda sonuçlarına bakarak kendi kararınızı vermeniz daha sağlıklı olur.Hakkınızda hayırlısı olsun...

merhabalar, değerlendirmeye alacağım hocam..
peki siz neden ikinci ekimi Bilgehan Aydın'a olmadınız?

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2020, 19:02:33 »
merhabalar, değerlendirmeye alacağım hocam..
peki siz neden ikinci ekimi Bilgehan Aydın'a olmadınız?

Ekimlerini begeniyorum.Fakat fiyat/performansa baktigimda asuman hanimi daha basarili buluyorum.Seceneklerinize gore degerlendirme yaptigim icin bilgehan bey dedim.

whisper

• Full Member
« Yanıtla #7 : 07 Ocak 2020, 11:53:56 »
Ekimlerini begeniyorum.Fakat fiyat/performansa baktigimda asuman hanimi daha basarili buluyorum.Seceneklerinize gore degerlendirme yaptigim icin bilgehan bey dedim.

Anladım hocam, teşekkürler

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 07 Ocak 2020, 13:32:03 »
Anladım hocam, teşekkürler

2/3/4/5 aynı fiyat skalasında oldugu için bilgehan bey dedim yanlış anlaşılmasın.Koray hoca'yı çok ayrı bi yere koymak lazım.
Türkiye'de değil , dünya'da kendini kanıtlamış biri.Ve bu sektörde ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiğine inanıyorum.Eğer imkanınız varsa tartışmasız asmed'dir.Daha öncede söylediğim gibi , forumda tüm ekimcilerin konuları mevcut.Hepsini değerlendirerek kendi kararınızı vermeniz doğru olur.Ufakta olsa bazen reklam yapıyormuşuz gibi imalar olabiliyor.Hakkınızda hayırlısı olsun....

whisper

• Full Member
« Yanıtla #9 : 07 Ocak 2020, 16:00:33 »
2/3/4/5 aynı fiyat skalasında oldugu için bilgehan bey dedim yanlış anlaşılmasın.Koray hoca'yı çok ayrı bi yere koymak lazım.
Türkiye'de değil , dünya'da kendini kanıtlamış biri.Ve bu sektörde ülkemizi en iyi şekilde temsil ettiğine inanıyorum.Eğer imkanınız varsa tartışmasız asmed'dir.Daha öncede söylediğim gibi , forumda tüm ekimcilerin konuları mevcut.Hepsini değerlendirerek kendi kararınızı vermeniz doğru olur.Ufakta olsa bazen reklam yapıyormuşuz gibi imalar olabiliyor.Hakkınızda hayırlısı olsun....

asmed bence bu işi abartıyor biri 8 bine ekerken asmed'in neredeyse 10 katına ekmesi bana saçma geliyor..

şimdi arenamed in de ektiği saçların yüzde 80 i çıkıyor asmedin de yüzde 90 ı çıksın aradaki yüzde 10 luk farka 10 katını vermek mantıklı mı sizce

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #10 : 07 Ocak 2020, 16:30:30 »
Ucuzsa neden ucuz, pahalıysa neden pahalı olduğu sorgulayın.  doğru koşullarda uygulandıkları takdirde, bu saç ekimi tekniklerinin her biriyle, birbirlerine yakın başarılı sonuçlar almak mümkün olabilmektedir. Tabiki doğru ellerde yapılırsa  .2 Doktorun beceri, tecrübe ya da popülerliği saç ekim fiyatlarını etkiler. Saç ekimi işleminde adını duyurmuş, literatüre teknik olarak bir yenilik kazandırmış ya da çeşitli workshoplara, seminerlere katılmış olumlu referanslara sahip doktorların saç ekimi fiyatları normalden daha pahalı olmaktadır. Bununla birlikte medya ve reklam mecralarını iyi kullanmış popüler doktorlarında fiyatı yükselir. 3 Bunun yanı sıra günümüzde malesef doktor olmayan kişiler tarafından da operasyon yapıldığı bilinmektedir. Saç ekiminin tıp eğitimi almamış kişilerce yapılması çeşitli risk faktörleri ortaya çıkarır.  4 ÖNEMLİ TAVSİYE

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; doktorunuzun “saç ekiminin en önemli aşaması olan ve saçların doğal görünmesini sağlayan kanal açma işlemini direkt olarak kendisinin gerçekleştirmesidir4     Saç ekimi merkezlerinde ortalamanın oldukça üstünde fiyatlarda verilebilmektedir. Burada yine konunun başarılı bir doktordan kaynaklı mı olduğu yoksa yalnızca reklam giderlerinin hastaya yansıtılması şekilde şişirilmiş fiyatlandırmanın yapılıp yapılmadığına bakılabilir. Saç ekimi merkezlerinden çıkan yüksek fiyatlar, merkezin sağladığı VİP hizmet sebebiyle de veriliyor olabilir. 

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 07 Ocak 2020, 22:45:50 »
asmed bence bu işi abartıyor biri 8 bine ekerken asmed'in neredeyse 10 katına ekmesi bana saçma geliyor..

şimdi arenamed in de ektiği saçların yüzde 80 i çıkıyor asmedin de yüzde 90 ı çıksın aradaki yüzde 10 luk farka 10 katını vermek mantıklı mı sizce

Hocam sizin gorusunuze saygi duyuyorum.Fakat arenamed ile asmed karsilastirmasina giriyorsaniz , sac ekim konusunda iyi bir arastirma yapmis olamazsiniz.Bence karar verme konusunda biraz daha arastirma yapip , gorus alisverisinde bulunup oyle karar verin derim.

Bi asmed ekimini canli gorup , birde arenamed ekimini canli gordugunuzde 8/10 kat farkin neden kaynaklandigini anlarsaniz.Hic kimse ayni hizmete 1’e 10 fiyat farki vermez :) Ektiren kisilerde en az sizin kadar arastiriyor.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 07 Ocak 2020, 23:57:52 »
Hocam sizin gorusunuze saygi duyuyorum.Fakat arenamed ile asmed karsilastirmasina giriyorsaniz , sac ekim konusunda iyi bir arastirma yapmis olamazsiniz.Bence karar verme konusunda biraz daha arastirma yapip , gorus alisverisinde bulunup oyle karar verin derim.

Bi asmed ekimini canli gorup , birde arenamed ekimini canli gordugunuzde 8/10 kat farkin neden kaynaklandigini anlarsaniz.Hic kimse ayni hizmete 1’e 10 fiyat farki vermez :) Ektiren kisilerde en az sizin kadar arastiriyor.

Bu konudaki kilit soru ;

“1 greft kaç para eder?”

Kimine göre 1 lira kimine göre 100 Euro...bence paha biçilemez

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 08 Ocak 2020, 00:15:42 »

Bu konudaki kilit soru ;

“1 greft kaç para eder?”

Kimine göre 1 lira kimine göre 100 Euro...bence paha biçilemez

Sac problemi olmayana 1 lira.Sac sorunu yasayan bizler ve forum uyelerine sorarsak paha bicilemez :)

Facebook Twitter Instagram