Gönderen Konu: Devlet hastanesi prp  (Okunma sayısı 2714 defa)

Dejavu27

• Full Member
Devlet hastanesi prp
« : 20 Aralık 2019, 11:39:56 »
Arkadaslar prp kitlerim var ekim yerimden aldigim. Bunlari devlet hastanesinde yaptirabilir miyim, Hangi bolumdeki doktor bu prp yapiyor? Eger kendi prp’mi goturursem ucret odemek zorunda kalir miyim?

Dejavu27

• Full Member
Ynt: Devlet hastanesi prp
« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2019, 18:02:34 »
Prp’leri klinikten gondermelerini rica ettim 6 adet bugun kargoyla teslim aldim. İcinde sıvı olan bu tüpler geldi. Bu konuda bilgisi olan hic mi kimse yok yav? 🤔

Fiddlestick

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2019, 21:10:57 »
Hastahanede yaparlar mı bilmiyorum ama prp tedavisi boşa harcanan para bence henüz forumda prp ile saçlarini kurtaran veya ekim basarisini arttiran bir basarisi yok denk gelmedim

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2019, 22:53:21 »
Hocam prp hikaye açık ve net ...
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

Veli344

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2019, 02:06:31 »
Prp’leri klinikten gondermelerini rica ettim 6 adet bugun kargoyla teslim aldim. İcinde sıvı olan bu tüpler geldi. Bu konuda bilgisi olan hic mi kimse yok yav? 🤔
Elinizdekiler koagulasyon tüpüdür içinde sodyum sitrat çözeltisi bulunur doğru prp de kanı laboratuvar ortamında santrifüj etmek farklı şeylerdir. Ama bende prp ile saç kalitesi artan veya dökülmeyi engelleyen kimseyi görmedim..
Saç Ekimi Sonrası Tedavim
Biotin 5 mg
Çinko 25 mg
Corasprin 81 mg haftada 3 defa
Minoxil sabah akşam
Avodart haftada bir
Sebamed Saç Dökğlmesine K Şampuan

Blue

• Full Member
« Yanıtla #5 : 21 Aralık 2019, 11:58:28 »
Elinizdekiler koagulasyon tüpüdür içinde sodyum sitrat çözeltisi bulunur doğru prp de kanı laboratuvar ortamında santrifüj etmek farklı şeylerdir. Ama bende prp ile saç kalitesi artan veya dökülmeyi engelleyen kimseyi görmedim..

Bu işte bir çelişki yok mu? Forumda kimi görsem PRP işe yaramaz deyip kötülüyor ama instagrama falan girin özelde türk dermatologlar bir sürü kişiye yaptıkları PRP videolarını koyuyorlar. Yani çok fazla yaptıran var birde fiyatı pahalı olmasına rağmen

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 21 Aralık 2019, 15:00:05 »

bu kit pek sağlıklı bir kit değil malesef ucuz kan malzemelerden biri gerçek prp kiti böyle olmuyor.bundan trombosit falan doğru dürüst çıkmaz.

Dejavu27

• Full Member
« Yanıtla #7 : 21 Aralık 2019, 19:26:56 »
Nerden anladin?

Veli344

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 21 Aralık 2019, 19:33:56 »
Bu işte bir çelişki yok mu? Forumda kimi görsem PRP işe yaramaz deyip kötülüyor ama instagrama falan girin özelde türk dermatologlar bir sürü kişiye yaptıkları PRP videolarını koyuyorlar. Yani çok fazla yaptıran var birde fiyatı pahalı olmasına rağmen
Evet yaptırıp deneyebilirsiniz ben daha önce denemedim. Ama elinizdeki tüplerle değil laboratuvar ortamında santrifüj yapılması uygun olacaktır
Saç Ekimi Sonrası Tedavim
Biotin 5 mg
Çinko 25 mg
Corasprin 81 mg haftada 3 defa
Minoxil sabah akşam
Avodart haftada bir
Sebamed Saç Dökğlmesine K Şampuan

lincoln

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 29 Aralık 2019, 23:28:59 »