Gönderen Konu: Yardm edin lütfen  (Okunma sayısı 1073 defa)

Komando6336

• Yeni üye
  • *
Ynt: Yardm edin lütfen
« Yanıtla #16 : 19 Aralık 2019, 01:05:03 »
Bu dökülme dururmu abi hic durmayacak diye korkuyorum

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 19 Aralık 2019, 01:11:49 »
Bu dökülme dururmu abi hic durmayacak diye korkuyorum
Tabiki ki durmayacak zaten genetikin işi bu saçı kafadan silip süpürmek, şuan medikal tedavileri kullana bilirsin , finas ve minox bu ikisinden başka hepsi yalan dolan , bu ikisininde yan etkileri var araştırıp kullanacaksın eğer istersen, resimler yine çok belli değil malesef ama şuan bu kadar saçlarına hassas olmana gerek yok , yani gidecekse gidecek saçlar ve hiç çaresi yok!

sbksacbakimkuru

• Yeni üye
  • *
    • SBK Saç Bakım Kürü
« Yanıtla #18 : 19 Aralık 2019, 02:47:24 »
Yasim 22 saçlarm ön taraftan dökülmeye basladi günde 30 40 tel sax dökülüyor assiri derece beni etkiliyor  öncelikle öğrenmek istedgm şu donör kapasitem nedir tahmini çikarn beni bu işin içinden

Kardeşim öncelikle geçmiş olsun,
İlk başta yapman geren teşekküllü bir hastanede Dermatoloji (  cildiye ) bölümüne giderek yaşadığınız sorunu izah edin, sizden ilk olarak kan tahlili istenecek ve D Vitamini, Kan oranlarınız, Çinko eksikliği vb. gibi sayın hocalarımızın daha detaylı bilgi vereceği ve yaklaşık 1 haftada sonuçları alınan kapsamlı bir tahlil sonucu ile vücudunuzda eksilen oranların geri gelmesi için gerekli reçete ( ilaçlar ) sayesinde inşallah sağlığınıza kavuşacaksınız.

Son olarak tüm dostlara tavsiyem, google bir doktor değildir yanlış ve eksik bilgi ile yanlış şeyler yaparak sağlığınız ile oynamamak için kesinlikle ve kesinlikle bir doktora danışın...

Geçmiş olsun

Facebook Twitter Instagram