Gönderen Konu: ASUMAN HAIRTRANSPLAN sac ekim fiyat  (Okunma sayısı 61832 defa)

TheZotech

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASUMAN HAIRTRANSPLAN sac ekim fiyat
« Yanıtla #151 : 02 Mart 2022, 12:04:41 »
Merhaba arkadaşlar, Asuman hanım €3,000 (47,000tl) fiyat verdi. Açık açık yurtdışı fiyatımız farklı dedi. Şu mantığı daha anlamış değilim, sanki bizim saçımızı ekmek iki kat daha zormuş gibi iki katı fiyat istiyorlar.
smile hair clinic

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #152 : 02 Mart 2022, 12:19:19 »
Merhaba arkadaşlar, Asuman hanım €3,000 (47,000tl) fiyat verdi. Açık açık yurtdışı fiyatımız farklı dedi. Şu mantığı daha anlamış değilim, sanki bizim saçımızı ekmek iki kat daha zormuş gibi iki katı fiyat istiyorlar.

Bu konu forumda çok tartışıldı. Sonuç olarak işinize gelmiyorsa eğer başka yerlere gitmelisiniz

Ama yanılmıyorsam çoğu merkez böyle yapıyor diye biliyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 02 Mart 2022, 14:45:24 »

Tüm merkezlerin Türkiye de yurt dışı fiyatı böyledir
Sen ero kazanım TL vermek istiyorsun biz de Tl kazanıp euro vermek istemiyoruz ama
Aldığımız arabadan telefona iğneden ipliğe döviz üzerinden zamlı alıyoruz

Biz ne yapalım?
Global Moderator

TheZotech

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 02 Mart 2022, 15:24:31 »
Tüm merkezlerin Türkiye de yurt dışı fiyatı böyledir
Sen ero kazanım TL vermek istiyorsun biz de Tl kazanıp euro vermek istemiyoruz ama
Aldığımız arabadan telefona iğneden ipliğe döviz üzerinden zamlı alıyoruz

Biz ne yapalım?

Yanlışın var tüm merkezlerde değil, dürüstçe fiyatları ne ise o fiyatı verende var. Türkiyenin ekonomik sorunlarının hesabını neden biz veriyoruz? Tabiki Türkiyeye gelip saç ektiren ucuz diye geliyor. Sen Amerikaya veya İngiltereye gittiğinde, sen yabancısın diye daha fazla paramı alıyorlar, hayır fiyat neyse o dur.
Fiyat döviz yüzünden artacaksa, herkeze aynı artması lazım, yerliye düşük fiyat, gurbetciye yuksek fiyat değil.
Bu biraz misal lokantaya girdiğinde zenginsin yüksek fiyat verirsin değilsen düşük fiyat verirsin mantığına giriyor.
smile hair clinic

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #155 : 02 Mart 2022, 15:25:50 »
Bir de usta 3000 birim kazanmak çok zor değildir diye düşünüyorum orada. Hadi 2 ayda kazandın diyelim. Her türlü avantajlısın. Asgarî ücrete de zam geldi Almanya'da. Saatlik 12 Euro.

Bizim Türkler 25.000 için 7 ay çalışması lazım yemeden içmeden.

Doğuştan avantajlısın, bu fiyat farkını da sineye çek gitsin.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #156 : 02 Mart 2022, 15:57:00 »
Yanlışın var tüm merkezlerde değil, dürüstçe fiyatları ne ise o fiyatı verende var. Türkiyenin ekonomik sorunlarının hesabını neden biz veriyoruz? Tabiki Türkiyeye gelip saç ektiren ucuz diye geliyor. Sen Amerikaya veya İngiltereye gittiğinde, sen yabancısın diye daha fazla paramı alıyorlar, hayır fiyat neyse o dur.
Fiyat döviz yüzünden artacaksa, herkeze aynı artması lazım, yerliye düşük fiyat, gurbetciye yuksek fiyat değil.
Bu biraz misal lokantaya girdiğinde zenginsin yüksek fiyat verirsin değilsen düşük fiyat verirsin mantığına giriyor.
Dürüst dediğin merkezler,kasap olduğu için üstad, gelde nasıl geliyorsan gel politikası var,sen dürüstlük olarak algılıyorsun. Onlar için velinimetsin. İsmi duyulmuş merkezler işini iyi yaptığı için sana bana ihtiyaçları yok a gider b gider. Burda gururu bir kenara bırak reis, kelleyi emanet ediyorsun,bıçak altına yattığım zaman işin ehemmiyetini anlarsın. Ben ekim yaptigimda Asuman Hanımda içimden,para verseler bu mesleği yapmam dedim,öyle zor ve titiz bir meslek tam bir ekip işi. Eğer yapacaksan Asuman Hanımda yaptır. Yoksa ilerde canım çok sıkılır,parayı bulursun ana giden greftleri hicbir yerde bulamazsın,benden tavsiye ya hiç ekim yapma ya da doğru yerde yap. Dediğim şeyi ekime girdiğin anda anlıcaksın. Bu forumda olup bu diyaloğa şahit olmanız ve okumanız bile bence sizin için büyük bir şans olduğunu unutmayın. Googleye saç ekimi şikayetvar yazın, keşke,keşke diyen üzülen psikolojisi alt üst olan insanlara şahit olursun. Bu işin şakası yok.
« Son Düzenleme: 02 Mart 2022, 16:03:12 Gönderen: LOESS »

TheZotech

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 02 Mart 2022, 18:25:24 »
Dürüst dediğin merkezler,kasap olduğu için üstad, gelde nasıl geliyorsan gel politikası var,sen dürüstlük olarak algılıyorsun. Onlar için velinimetsin. İsmi duyulmuş merkezler işini iyi yaptığı için sana bana ihtiyaçları yok a gider b gider. Burda gururu bir kenara bırak reis, kelleyi emanet ediyorsun,bıçak altına yattığım zaman işin ehemmiyetini anlarsın. Ben ekim yaptigimda Asuman Hanımda içimden,para verseler bu mesleği yapmam dedim,öyle zor ve titiz bir meslek tam bir ekip işi. Eğer yapacaksan Asuman Hanımda yaptır. Yoksa ilerde canım çok sıkılır,parayı bulursun ana giden greftleri hicbir yerde bulamazsın,benden tavsiye ya hiç ekim yapma ya da doğru yerde yap. Dediğim şeyi ekime girdiğin anda anlıcaksın. Bu forumda olup bu diyaloğa şahit olmanız ve okumanız bile bence sizin için büyük bir şans olduğunu unutmayın. Googleye saç ekimi şikayetvar yazın, keşke,keşke diyen üzülen psikolojisi alt üst olan insanlara şahit olursun. Bu işin şakası yok.
%100 kaliteli yer öldüğü kabul ediyorum ve kasapları çoktan eledim, orda sorunum yok. Ama sana 25 bana 47 olmaz hocam. Belki Avrupada yaşayan birisi için çok değildir, ama Avustralya da yaşayan için çok. Öncelikle bizim yolculuk masrafimız daha fazla, çift yön Berlin - Istanbul 2 saat $250AUD, Melbourne - İstanbul 20 saat $1,700AUD. Benim $1 eder €0.62. Yani anlayacağın, euro üzerinden verilen fiyat, bana Avrupada yaşayan birisinden çok daha pahalıya geliyor.
smile hair clinic

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #158 : 02 Mart 2022, 18:40:01 »
%100 kaliteli yer öldüğü kabul ediyorum ve kasapları çoktan eledim, orda sorunum yok. Ama sana 25 bana 47 olmaz hocam. Belki Avrupada yaşayan birisi için çok değildir, ama Avustralya da yaşayan için çok. Öncelikle bizim yolculuk masrafimız daha fazla, çift yön Berlin - Istanbul 2 saat $250AUD, Melbourne - İstanbul 20 saat $1,700AUD. Benim $1 eder €0.62. Yani anlayacağın, euro üzerinden verilen fiyat, bana Avrupada yaşayan birisinden çok daha pahalıya geliyor.

Şartlar böyle demek ki hocam. Yani buraya yazıp tartışmanın anlamı yok. Başka merkezlerle ilgilenebilirsiniz

TheZotech

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 02 Mart 2022, 18:49:08 »
Şartlar böyle demek ki hocam. Yani buraya yazıp tartışmanın anlamı yok. Başka merkezlerle ilgilenebilirsiniz
Sadece bu durumu savunan arkadaşların bilgilenmesi için cevap verdim, yoksa tek görüştüğüm klinik burası değil.
smile hair clinic

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #160 : 02 Mart 2022, 20:15:07 »
bu konuyu savunmak ve onaylamak hic dogru degil , tartismayada gerek yok.

« Son Düzenleme: 04 Mart 2022, 02:48:50 Gönderen: Hintell »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 04 Mart 2022, 02:52:19 »

Bunun dürüstlükle alakası yok

Saç ekim merkezleri Hastanelere hasta başı kira öder Türklerim fiyatı bellidir yurt dışı haslarım fiyatı bellidir bunu hastane merkeze şart koyar ve anlaşmaları bu şekilde olur.

Euro kazanıyorsum sonuçta ben tl kazamdığım halde euro ödeyerek ekim yaptırdım misal.

Kısaca yaşadığın ülkede de ektirenibilirsin daha uygun ve kaliteli yerler varsa
Şartlar böyle sürekli tartışmaya gerek yok
Herkes işine gelene gider ektirir kimse kimseyi zorlamıyor.
Global Moderator

KelForrest

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #162 : 06 Mart 2022, 22:52:43 »

Hocam belki de gerçek fiyatı 3000eurodur TR vatandaşlarına indirim yapıyordur kim bilir :) ayrıca Türkiye’nin ekonomik sorunlarını sen çelmiyorsun emin ol. Buradaki insanlar sadece saç ektirirken değil her gün çekiyor. Bencillik etmeyin.

Bahsettiğiniz dürüst merkezleri tercih edebilirsiniz ayrıca tek seçenek yok sizin de belirttiğiniz gibi.
  • Ekim Tarihi: 03.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant CLİNİC
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Fito, redoxan d vitamini, sabah ve akşam baticon sprey, prozinc plus şampuan ve losyon, XPECİA

deepblue

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 31 Mart 2022, 19:34:21 »
güncel fiyatı ne şu an 25.000 mi_?

Harunnnnn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #164 : 20 Temmuz 2022, 15:41:37 »