Gönderen Konu: ASUMAN HAIRTRANSPLAN sac ekim fiyat  (Okunma sayısı 61854 defa)

YanıyorsunFuatAbi

• Yeni üye
  • *
Ynt: ASUMAN HAIRTRANSPLAN sac ekim fiyat
« Yanıtla #90 : 10 Şubat 2021, 23:19:15 »
Buradan yeni randevu alan var mı bu aralar? Şimdi alsak ortalama ne kadar süre sonrasına randevu veriyorlar?

Daha tam net karar veremediğim için şimdi aramak istemiyorum merkezi, belki burdan bilgisi olan biri gelir bu konu hakkında

reyes

• Sr. Member
« Yanıtla #91 : 17 Şubat 2021, 11:10:26 »
dr asuman manuel mi sac alimi yapiyor yoksa micromotrlumu?
Ekim Tarihi: 13/03/2021
Ekim Merkezi ismi: Dr Bilgehan Aydın (ikinci ekim) ilk ekim baska yerde
Greft Miktarı: 2400
Yaşınız: 30
Her gun: 1.25 mg finasterid

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=20789.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #92 : 17 Şubat 2021, 14:26:49 »
dr asuman manuel mi sac alimi yapiyor yoksa micromotrlumu?

mıkro motor asuman hanım doktor değil hemşire
Global Moderator

Belcikali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 17 Şubat 2021, 20:10:21 »
Buradan yeni randevu alan var mı bu aralar? Şimdi alsak ortalama ne kadar süre sonrasına randevu veriyorlar?

Daha tam net karar veremediğim için şimdi aramak istemiyorum merkezi, belki burdan bilgisi olan biri gelir bu konu hakkında

1 ay

Türkçeci

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #94 : 17 Şubat 2021, 22:12:07 »
İki ay önce ekim yaptırdım genelde 10-14 gün sonrasına randevu veriliyor fiyat ise 12-14 bin TL arasında.

Belcikali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 17 Şubat 2021, 23:18:24 »
İki ay önce ekim yaptırdım genelde 10-14 gün sonrasına randevu veriliyor fiyat ise 12-14 bin TL arasında.

Dün sordum 16 mart dediler ondan 1 ay dedim

Türkçeci

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #96 : 18 Şubat 2021, 00:02:51 »
Dün sordum 16 mart dediler ondan 1 ay dedim
demek ki ektirmek isteyen kişi sayısı artmış çünkü son zamanlarda forumun en revaçta ekimcisi.

Belcikali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #97 : 18 Şubat 2021, 19:31:56 »
demek ki ektirmek isteyen kişi sayısı artmış çünkü son zamanlarda forumun en revaçta ekimcisi.

Günde iki ekim yaptıklarından 1 ay süre normaldır

CristianoMessi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #98 : 06 Mart 2021, 11:25:41 »
Bu merkezde geçen sene Ekim gibi zam geldi değil mi yanılmıyorsam doğru mu?

Ekime kadar saç ekime hazır olmaya calısacağım lakin bir daha zam gelir mi diye tereddüt ediyorum o zamana kadar yoksa bütçeyi çok zorlar

Tabi daha tam netleştirmedim kafamda 2-3 merkez var ama burası da ağır basıyor

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #99 : 01 Nisan 2021, 01:35:57 »
Bu merkezde geçen sene Ekim gibi zam geldi değil mi yanılmıyorsam doğru mu?

Ekime kadar saç ekime hazır olmaya calısacağım lakin bir daha zam gelir mi diye tereddüt ediyorum o zamana kadar yoksa bütçeyi çok zorlar

Tabi daha tam netleştirmedim kafamda 2-3 merkez var ama burası da ağır basıyor

3-4 ay içerisinde yine bir güncelleme gelebilir, sonuçlar çok iyi gidiyor, saç tasarımları çok iyi, haliyle iyi olan bir şeyin değeri yükselir ancak yükselmesinin başka bir sebebi de kısıtlı ekip sayısıdır bu da bir gerçek. Sibel Hanım 10 bin liraya ekiyordu 1 yıl içerisinde 3 bin euro oldu.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #100 : 05 Nisan 2021, 00:43:12 »
3-4 ay içerisinde yine bir güncelleme gelebilir, sonuçlar çok iyi gidiyor, saç tasarımları çok iyi, haliyle iyi olan bir şeyin değeri yükselir ancak yükselmesinin başka bir sebebi de kısıtlı ekip sayısıdır bu da bir gerçek. Sibel Hanım 10 bin liraya ekiyordu 1 yıl içerisinde 3 bin euro oldu.

yakında 30 bin olsa fiyatları şaşırmam hocam eğer ankarada'da olsa idi bu kiinik direkt 50 bin tlydi şu an fiyatları.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #101 : 05 Nisan 2021, 00:46:27 »
yakında 30 bin olsa fiyatları şaşırmam hocam eğer ankarada'da olsa idi bu kiinik direkt 50 bin tlydi şu an fiyatları.
30.000 TL'ye Asmed'de ekim yapılıyor şuan.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #102 : 05 Nisan 2021, 00:48:43 »

Minoxidil sprey etkisi konusundaki beklemen bitti mi kardeşim. O güveni aldın mı?

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #103 : 06 Nisan 2021, 01:32:16 »
Minoxidil sprey etkisi konusundaki beklemen bitti mi kardeşim. O güveni aldın mı?

Sende de iyi hafıza varmış he Kayser. :) Asuman Hanım’ın titiz, estetik bir iş yaptığını her zaman söylemişimdir hatta bu konuda zam yapmasını mantıklı bulan savunan da biriyim, kendisiyle de görüştüm ancak o zamanlar forumdaki ekimleri 6 ay bile olmamıştı. Kendisi hem samimi hem de önem veriyor bu işe ama ben minox işine ısınamadım bir türlü çünkü bana minox kullanman zorunlu demişti ben bu forumda 4 yıla yaklaştım, başından beridir de ısınamadım. Hem uzun süre kullanamayacağın bir ilaç hem de bir doping gibi görüyorum.
Geçenlerde minoxu bırakan birinin saçları zayıflamıştı 6.aya göre ama 1 yılı geçip fırça gibi duranları da görmeye başladık Asuman Hanım’ın ekimlerde. O yüzden kişisel bir düşünce bu, elbet bırakmadan sonra etkilenenler olacaktır ancak benim güven duyup duymamam çok mühim değil, Asuman Hanım’ın minox olmadan da ekimlerinin başarılı olacağını düşünüyorum, ilk defa geçenlerde Asuman Hanım’ın minox kullanmayan ekimine denk geldim, gayet başarılı çıkmıştı 6.aya göre çok çok ilerdeydi süreç.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

GzR90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #104 : 08 Nisan 2021, 23:32:32 »
@amashe, bir kanıt foto vs var mı? Aksi halde kimsenin inanacağını düşünmüyorum

No SS, No güven

Facebook Twitter Instagram