Gönderen Konu: ASUMAN HAIRTRANSPLAN sac ekim fiyat  (Okunma sayısı 61863 defa)

kelveötesi35

• Hero Member
Ynt: ASUMAN HAIRTRANSPLAN sac ekim fiyat
« Yanıtla #75 : 25 Aralık 2020, 12:32:46 »
Kimse kusura bakmasın ama bence gayet normal bir durum. Ve olması gereken ayar 2500 euro 1 aylık kazancınız kimse bura da 1 aylık kazancı ile bırak saç ektirmeyi 5 kişi yemek yiyemiyor Artık
Siz Türkiye ye Tatile gelince paranızı 8 bölüp harcıyorsunuz Biz yurt dışına çıkınca paramızı 8 ile çarpıp ödüyoruz.

Yurt dışında Tl kazanıyormuş gibi davranıp hangi adaletten bahsetiyorsunuz  cep telefonuna biz burda 3 bin euro ödüyoruz. Saç ektiriyorsunuz Toprağım ya da yaşadığınız ülkede ektirin bakalım ne kadar ödeyeceksin.

Çok doğru  |-onayisareti-| |-onayisareti-|

Poznan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #76 : 27 Aralık 2020, 05:21:44 »
Fiyatta yabancı yerli ayrımı olması çok mantıklı

mhmt90

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #77 : 07 Ocak 2021, 23:23:28 »
Greft sayısına göre fiyat mı var bu merkezde? Yada sabit en düşük ödeyeceğimiz rakam nedir?

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #78 : 08 Ocak 2021, 01:09:19 »
Greft sayısına göre fiyat mı var bu merkezde? Yada sabit en düşük ödeyeceğimiz rakam nedir?
3.500 greft 13.000 tl
4.500 greft 14.000 tl
Gibi bir durum söz konusu.

John Keller

• Sr. Member
« Yanıtla #79 : 09 Ocak 2021, 00:56:50 »
3500-4000 greft 12 bin tl
4000-4500 veya 5000 arası 13 bin tl
5000 greft ve yukarısı 15 bin tl olması lazım

SrKn-

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #80 : 09 Ocak 2021, 17:21:08 »
3500 Greft: 13 bin.
4500 Greft: 14 bin.

2000-2500-3000 arası fiyat bilgisi yok galiba. En iyisi arayıp sormak lakin diğer 1kaç merkez arasında kaldım bakalım yani bütçemide düşünmeliyim

Poznan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #81 : 10 Ocak 2021, 16:05:53 »
Benim arkadaşıma 4 bin greft için 13 bin TL teklif verdiler bir kaç gün önce 

Poznan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #82 : 10 Ocak 2021, 16:08:42 »
Ama Greft *fiyat gibi bir fiyatlandırma yok
3 bin e aynı ekip ve ekipman 4 bin e de
Biri 10 saat ise öbürü 12 saat sürüyor
Aradaki saat farkına ufak ek ücretler ekliyorlar gibi fiyatlandırmada
5000 e 15 TL ise 2500 grefte 7500 TL gibi beklenti olmasın diye söyledim

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #83 : 11 Ocak 2021, 22:59:07 »
Bu fiyatlandırma sistemi biraz garip gelmeye başladı bana, karışıklıklar başlar zamanla gördüğümüz kadarıyla karmaşıklaşmaya başladı.
Greft başı fiyat verse daha mantıklı olacak bence, forumu takip ediyordur Asuman Hoca. Greft başı 3.5 tl bu sorunu çözer ama Asuman Hanım’ın en büyük dezavantajı ekimleri çok uzun sürüyor, o yüzden bu yeni sistemde 3.5 tl dese 2000 greftten her anlamda verimi düşük olur.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

Kel_Alaka

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #84 : 28 Ocak 2021, 13:36:07 »
Ben aralik sonu fiyat aldim Asuman hanimdan yurtdisindan, 2000 euro demisti, Serkan aygin da 1550 euro dedi, Asuman hanima farktan dolayi Serkan beyi sececegimi soyledigimde 1600a cekti fiyatini ben de onu tercih etmistim.

Soylendigi gibi iki kisi de yurtdisina euro fiyati veriyor, ben ona takilmiyorum. Basta ben de sinirlenmistim, sonucta ben gurbetci degil egitim icin cikip kalmis birisiyim ve cok para kazandigim yok. Ki kendisi de mantikli bir insan olarak rekabete uygun fiyat degisimi yapmisti. Euro da dusunce bence tl fiyatiyla benzer seviyeye indi.

Hastanenin dag basinda oldugu gercegini degistirmiyor tabi, operasyonda sormustum hatta ama bizim icin burasi kolaylik dedi - ki ucakla gelip giden de cokmus o nedenle de mantikli.
  • Yaşınız 35

emmi00

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #85 : 28 Ocak 2021, 22:35:38 »
Ben aralik sonu fiyat aldim Asuman hanimdan yurtdisindan, 2000 euro demisti, Serkan aygin da 1550 euro dedi, Asuman hanima farktan dolayi Serkan beyi sececegimi soyledigimde 1600a cekti fiyatini ben de onu tercih etmistim.

Soylendigi gibi iki kisi de yurtdisina euro fiyati veriyor, ben ona takilmiyorum. Basta ben de sinirlenmistim, sonucta ben gurbetci degil egitim icin cikip kalmis birisiyim ve cok para kazandigim yok. Ki kendisi de mantikli bir insan olarak rekabete uygun fiyat degisimi yapmisti. Euro da dusunce bence tl fiyatiyla benzer seviyeye indi.

Hastanenin dag basinda oldugu gercegini degistirmiyor tabi, operasyonda sormustum hatta ama bizim icin burasi kolaylik dedi - ki ucakla gelip giden de cokmus o nedenle de mantikli.

kardeşim serkan hocaya bende sorduğumda 2200€ demişlerdi . sana baya uygun fiyat söylemişler

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #86 : 29 Ocak 2021, 19:49:19 »
Hintell baskan benim yorumumu neden sildin ki? Kotu birsey yazmadim. Gurbetci arkadaslar kaziklanmasin diye turk hatti ile yazin dedim. Bunun forum kurallarina uymayan bir yorum oldugunu dusunmuyorum acikcasi.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 30 Ocak 2021, 15:24:23 »
Hintell baskan benim yorumumu neden sildin ki? Kotu birsey yazmadim. Gurbetci arkadaslar kaziklanmasin diye turk hatti ile yazin dedim. Bunun forum kurallarina uymayan bir yorum oldugunu dusunmuyorum acikcasi.

Simdi sistem bu şekilde işliyor bu kazıklamak değil benim yurt dışı fiyatım bu derse biri ya tercih edecek ya etmeyecek Türk numarasından aramak doğru bir davranış değil ve zaten anlaşılır ve hoş olmaz bu tarz yönlendirmeler doğru değil.
Global Moderator

Ghost34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #88 : 30 Ocak 2021, 15:46:20 »
arkadaşlar bu merkezde revizyona ihtiyaç duyulan ekimleri 2. ekimde ücretsiz yapıyorlar mı. eğer gerçekten revizyona ihtiyaç varsa
bununla ilgili bir saç ekimi var mı forumda

kredi çekeceğim için ihtimalleri düşünüyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 30 Ocak 2021, 16:07:15 »
arkadaşlar bu merkezde revizyona ihtiyaç duyulan ekimleri 2. ekimde ücretsiz yapıyorlar mı. eğer gerçekten revizyona ihtiyaç varsa
bununla ilgili bir saç ekimi var mı forumda

kredi çekeceğim için ihtimalleri düşünüyorum

Başarısız olan bir ekim olursa yapılır ama başarılı olan bir ekime daha iyi olması için yapılan ekimden ücret alınır.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram