Gönderen Konu: ASUMAN HAIRTRANSPLAN sac ekim fiyat  (Okunma sayısı 61867 defa)

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: ASUMAN HAIRTRANSPLAN sac ekim fiyat
« Yanıtla #61 : 05 Aralık 2020, 18:14:57 »
Talep olan yerde fiyat artar arkadaşlar. Ben bunun en basit örneği Şahin Bey 2 yıl önce 3500 TL'na ekim yapıyordu, ekimlerini şimdi yeni yılda sanıırm 9000 - 9500 TL olacağını okudum (yine bana göre fiyat performans olarak en başarılı merkezlerden birisi). Sibel Ulusan'da aynı yıllarda 7500 TL'ye sabit fiyatı olduğunu görüyordum forumda şimdi fiyatı 3000 Avro. O yüzden beğendiğiniz bir ekim merkezi ve imkanınız varsa beklemeyin derim. Özellikle TL fiyatı olan merkezler kur hareketlenmeleriyle beraber fiyatlarını arttırabilir. Artık bu konu da biraz tecrübe sahibi olduğumu düşünüyorum benim düşüncelerim bunlar...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #62 : 05 Aralık 2020, 18:29:54 »
Aslında en mantıklısı Greft başına fiyat vermek daha doğru gibime geliyor. Tabii bunun için alt limit olabilir yani birisi gelip ben 300 greft ektireceğim saçıma derse herkes yapmaz

Acaba bu yapılan zamlar ne kadar sık aralıklarla yapılıyor yani her yıl mı değişiyor yoksa daha kısa zaman içerisinde mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 07 Aralık 2020, 17:43:00 »
Her merkez sene sonunda zam yapıyor buna bağlı olarak çalıştıkları hastanelerde ekimcilere zam yapıyor. Gene aynı ücreti kazanıyorlar hemen hemen.
Global Moderator

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #64 : 07 Aralık 2020, 20:22:34 »
Her merkez sene sonunda zam yapıyor buna bağlı olarak çalıştıkları hastanelerde ekimcilere zam yapıyor. Gene aynı ücreti kazanıyorlar hemen hemen.

Anlaşılan Asuman hanım sene sonunu beklememiş bu yüzden Aralık'tan sonra olmaz herhalde ama bilmiyorum :D

r00tsecurity

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #65 : 10 Aralık 2020, 12:18:58 »
bana da saçma gelen 2000 greft ektiren adamla 5500 greft ektiren adamın aynı paraya işi halletmesi. harcanan mesai aynı değil ki, fiyat niye aynı oluyor.
  • Klinik: Serkan Aygın
  • Greft: 2.800 (1.ekim) | 1.000 (2.ekim - revizyon)
  • Operasyon: 26.12.2020 (1.ekim) | 10.03.2022 (2.ekim)
  • Takviyeler: Xpecia, Solgar Biotin, Keçiboynuzu, Kabak çekirdeği
  • Ekimim: /index.php?topic=18731

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 10 Aralık 2020, 12:41:54 »
bana da saçma gelen 2000 greft ektiren adamla 5500 greft ektiren adamın aynı paraya işi halletmesi. harcanan mesai aynı değil ki, fiyat niye aynı oluyor.

Mesai ile orantılı tutulmaz bu işler.

Hastane odası senin içeride ne kadar kaldığına bakmaz ya da çalışan ekip.

Giderler 100 greft eksende aynı 1000 greft eksende

Global Moderator

Yücel

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #67 : 20 Aralık 2020, 18:49:23 »
Herkese selamlar merkez ile görüşmem de fiyat olarak 12 bun tl dediler yurtdışından geleceğimi söyleyince fiyatın 2000€ olduğunu söylediler sonuç olarak aynı ekip ekeceğini neden farklı olduğunu sorduğumda fiyat politikası dediler bu durum benu gerçekten çok rahatsız etti gurbetçiyiz die
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2020, 22:17:16 Gönderen: Hintell »

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #68 : 20 Aralık 2020, 19:00:43 »
Ben şahsen  dünyanın  en iyi saç ekim merkezi  olsa fiyat politikası  sabit değilse  yaptırmam    yurd içi yurd dışı  Fiyat aynı olan yer tercih ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 20 Aralık 2020, 21:47:14 »
Herkese selamlar merkez ile görüşmem de fiyat olarak 12 bun tl dediler yurtdışından geleceğimi söyleyince fiyatın 2000€ olduğunu söylediler sonuç olarak aynı ekip ekeceğini neden farklı olduğunu sorduğumda fiyat politikası dediler bu durum benu gerçekten çok rahatsız etti gurbetçiyiz die düzeltirler

yurt dışı fiyatı her mekezin bu sekılde farklı kardeşim
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2020, 22:18:48 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

NeferTiTi

• Full Member
« Yanıtla #70 : 23 Aralık 2020, 17:06:14 »
Ben şahsen  dünyanın  en iyi saç ekim merkezi  olsa fiyat politikası  sabit değilse  yaptırmam    yurd içi yurd dışı  Fiyat aynı olan yer tercih ederim

Kimse kusura bakmasın ama bence gayet normal bir durum. Ve olması gereken ayar 2500 euro 1 aylık kazancınız kimse bura da 1 aylık kazancı ile bırak saç ektirmeyi 5 kişi yemek yiyemiyor Artık
Siz Türkiye ye Tatile gelince paranızı 8 bölüp harcıyorsunuz Biz yurt dışına çıkınca paramızı 8 ile çarpıp ödüyoruz.

Yurt dışında Tl kazanıyormuş gibi davranıp hangi adaletten bahsetiyorsunuz  cep telefonuna biz burda 3 bin euro ödüyoruz. Saç ektiriyorsunuz Toprağım ya da yaşadığınız ülkede ektirin bakalım ne kadar ödeyeceksin.

« Son Düzenleme: 23 Aralık 2020, 17:23:52 Gönderen: NeferTiTi »

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #71 : 23 Aralık 2020, 21:36:00 »
Kimse kusura bakmasın ama bence gayet normal bir durum. Ve olması gereken ayar 2500 euro 1 aylık kazancınız kimse bura da 1 aylık kazancı ile bırak saç ektirmeyi 5 kişi yemek yiyemiyor Artık
Siz Türkiye ye Tatile gelince paranızı 8 bölüp harcıyorsunuz Biz yurt dışına çıkınca paramızı 8 ile çarpıp ödüyoruz.

Yurt dışında Tl kazanıyormuş gibi davranıp hangi adaletten bahsetiyorsunuz  cep telefonuna biz burda 3 bin euro ödüyoruz. Saç ektiriyorsunuz Toprağım ya da yaşadığınız ülkede ektirin bakalım ne kadar ödeyeceksin.

|-onayisareti-|

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #72 : 24 Aralık 2020, 20:41:20 »
|-onayisareti-|
bir artı da benden euro ile türkide harcamalarını yapabiliyorlar biz tl ile yurt dışına cıksak pul bizim paramız ama bunu daha anlamayanlar var yada işlerine gelmiyor

sinan1984

• Full Member
« Yanıtla #73 : 24 Aralık 2020, 22:12:43 »

Bir artı da benden TL kazanıyorsun da euro mu istiyorlar kelimesi çok normal
ayrıca bu ekim merkezlerinden çok Çalıştıkları Hastanelerin kararı.

sinan1984

• Full Member
« Yanıtla #74 : 24 Aralık 2020, 22:14:12 »
bir artı da benden euro ile türkide harcamalarını yapabiliyorlar biz tl ile yurt dışına cıksak pul bizim paramız ama bunu daha anlamayanlar var yada işlerine gelmiyor

euro 2 tl olsun bir allahın gurbetçisi Türkiye ye gelmez hocam

Facebook Twitter Instagram