Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 744592 defa)

Forever1600

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1846 : 14 Nisan 2018, 14:08:43 »
Forever sen simdi ekşm yaptırmazmıssın zaten sölesek de istemezsın zaten:))))
Bunu ileri bi tarihe al üstad şimdi saç ektirsem ne olcak ya saç dökülmem hızlanırsa o yüzden gerek Yok 😊

Olurya rica ederiz :))) hayırlı olsunda zamanı önemli degil forever daha yaş olarakta çok gençsin.
Yaş 25 üstad 21-22-23 de saç ektirenler var forumda sen kaç yaşında ilk ekimi yaptırmıştın Koray hocaya kaç yaşında yaptırdın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1847 : 16 Nisan 2018, 11:01:53 »
Hintell İnanılmaz mutlu oluyorum sen paylaşım yapınca  bence hiç uzatma böyle kalsın çok doğal ve orjinal kimse bu saç ekimi diyemez Benim en çok üzerinde durduğum doğal olması saç mı ektirdin denmesini istemiyorum maşallah darısı başımıza artık.

Eyvallah arda inşallah daha iyisi sizlere nasip olsun
Doğallık çok önemli ekim olduğu belli olduktan sonra sık olması filan önemli değil zaten
Doğal olmayan bir görüntü ile gezmek zor bir durum. Şükür olabiliceğinden daha iyi bir ekim oldu
Herkes benım kadar mutlu olur umarım.
Global Moderator

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1848 : 16 Nisan 2018, 11:10:21 »
hintell seni instagramdaki videolarından görerek buraya geldim bir hevesle  :) ama şöyle bakıyorumda senin gibi sonuç alan nerdeyse yok gibi bir şey .Ne yapacağız biz şimdi koray erdoğanada gücümüz yetmiyor varmı bir tavsiyen..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1849 : 16 Nisan 2018, 11:30:48 »
hintell seni instagramdaki videolarından görerek buraya geldim bir hevesle  :) ama şöyle bakıyorumda senin gibi sonuç alan nerdeyse yok gibi bir şey .Ne yapacağız biz şimdi koray erdoğanada gücümüz yetmiyor varmı bir tavsiyen..

Teşekürler Hoşgeldin dostum Biraz araştır forumu imkanına göre hareket edersin bi şekilde
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1850 : 23 Nisan 2018, 16:28:54 »
Saçlar uzamaya devam ediyor ve hızlı uzuyor..

Zaman geçtikçe saçlar çok güzel şekil almaya başladı

Koray hocanın kanal açarken yön verme tekniğinden olduğunu düşünüyorum saçlarımı taramasam bile çok güzel bir şekilde duruyor saçlar sanki fön çekilmiş taranmış gibi hangı yöne yatırsam çok tatlı bir şekil alıyor. Uzun zamandır Saçlarımı taramaya gerek duymuyorum sadece elimle düzetlmem yetiyor istediğim sekli alması için
Daha önce saçlarım dökülmeden önce bu kadar güzel şekilde kalmazdı saatlerce ayna karşısında ugrasırdım ve asla bu sekılde güzel bir model veremezdim saçlara nerdeyse dökülüp ektirdiğime sevinir durumdayım.

Zaman geçtikçe gözlemlediğim durumlardan biri de bu aslında çok önemli bir husus.

Bu arada bayrakda arkadamda güzel çıkmış:) günün anlam ve önemine vurguda yapalım 23 nisan ulusal egemenlik bayramımız tüm ulusumuza kutlu olsun.
« Son Düzenleme: 23 Nisan 2018, 16:48:16 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #1851 : 23 Nisan 2018, 16:59:48 »
masallah diyelim gercekten....

benimde her günüm ayri bir stresle geciyor, nekadarda kendimi koray hocaya motive etsemde , zaman cok zor geciyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1852 : 23 Nisan 2018, 17:04:52 »
masallah diyelim gercekten....

benimde her günüm ayri bir stresle geciyor, nekadarda kendimi koray hocaya motive etsemde , zaman cok zor geciyor.

Teşekür ederim Boşuna kendini yıpratma kendine eziyet edip tadını çıkar hayatın dostum sağlıklısın bir hastalıgın yok gez toz eglen zamanı gelınce bu sorundan da kurtulucaksın zaten.
Global Moderator

Nisesunto

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1853 : 23 Nisan 2018, 17:39:43 »
Adminim Harika olmuş gerçekten yalnız şunada parmak basmak lazım.Ekim dışında kendinizde çok güzel bakmışsınız saçlarınıza

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1854 : 23 Nisan 2018, 17:48:50 »
Adminim Harika olmuş gerçekten yalnız şunada parmak basmak lazım.Ekim dışında kendinizde çok güzel bakmışsınız saçlarınıza

Teşekürler darısı başınıza inşallah

Ne yaptıysam konuma ve foruma yazdım okuyup herkes yararlanabılır..
Global Moderator

Can29

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1855 : 24 Nisan 2018, 13:32:00 »

Koray hocanın kanal açarken yön verme tekniğinden olduğunu düşünüyorum saçlarımı taramasam bile çok güzel bir şekilde duruyor saçlar sanki fön çekilmiş taranmış gibi hangı yöne yatırsam çok tatlı bir şekil alıyor. Uzun zamandır Saçlarımı taramaya gerek duymuyorum sadece elimle düzetlmem yetiyor istediğim sekli alması için
Daha önce saçlarım dökülmeden önce bu kadar güzel şekilde kalmazdı saatlerce ayna karşısında ugrasırdım ve asla bu sekılde güzel bir model veremezdim saçlara nerdeyse dökülüp ektirdiğime sevinir durumdayım.

Zaman geçtikçe gözlemlediğim durumlardan biri de bu aslında çok önemli bir husus.

Bu arada bayrakda arkadamda güzel çıkmış:) günün anlam ve önemine vurguda yapalım 23 nisan ulusal egemenlik bayramımız tüm ulusumuza kutlu olsun.

Her serefinde şaşırtıyosun hintell abi maşallah çok güzel be anasını satayım aşık olduğum kız kadar güzel abi saçların:s
Kuleyle kavgalı çilekeş pilot.

batuhands

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1856 : 24 Nisan 2018, 16:28:31 »

saclar hep ates ediyordu  bu yorum da son nokta oldu   ;D ;D ;D ;D

niyaz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1857 : 24 Nisan 2018, 16:43:39 »
hintell hocam bu saçlara makale yazılır , şuana kadar gördüğüm en iyi ekim diyebilirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1858 : 24 Nisan 2018, 16:50:17 »
hintell hocam bu saçlara makale yazılır , şuana kadar gördüğüm en iyi ekim diyebilirim

Yazdık 124 sayfa :) Niyaz teşekür ederim daha güzelleri daha iyileri sizlere nasip olsun:)
Global Moderator

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #1859 : 27 Nisan 2018, 13:06:22 »

Her serefinde şaşırtıyosun hintell abi maşallah çok güzel be anasını satayım aşık olduğum kız kadar güzel abi saçların:s

Sbjsbjsbj hakkaten yengeyi göremedim ama katılıyorum:))

hintell reis 211 bin küsür kişi sayfanı incelemiş yolda tanıyan Aaa hintell bu diyen olmuyormu:)

Facebook Twitter Instagram