Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 744581 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1800 : 26 Mart 2018, 01:31:23 »
Canıma  tak etti artık bu kellik seneye bu zamanlar nasip olursa nişanlanacağım fotoğraflarda kel olmak istemiyorum gözü kararttım Koray hocaya 8 mayısta görüşmeye gidicem bi kaç soru soracaktım da özelden sorsam daha iyi sanki

dostum hayırlısı olsun senin için ben sana maıl atarım yarın fılan sorarsın bıldıgım konularsa yardım ederım

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1801 : 26 Mart 2018, 01:32:37 »
Canıma  tak etti artık bu kellik seneye bu zamanlar nasip olursa nişanlanacağım fotoğraflarda kel olmak istemiyorum gözü kararttım Koray hocaya 8 mayısta görüşmeye gidicem bi kaç soru soracaktım da özelden sorsam daha iyi sanki

dostum hayırlısı olsun senin için ben sana maıl atarım yarın fılan sorarsın bıldıgım konularsa yardım ederım
Amin Teşekkür ederim tamamdır iyi geceler :)

Muzzy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1802 : 26 Mart 2018, 15:00:25 »
hintell hocam bişey sormak istiyorum bu sizin ikinci ekiminiz sanırım. ilk ekimde kaç greft ekilmişti? bide ikinci seanstan önceki donör kontrolünde total donor kapasiteniz ne çıktı? yani koray hoca 3621 grefti almadan önce kafanızda toplam ne kadar greft kalmıştı ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1803 : 26 Mart 2018, 15:22:35 »
hintell hocam bişey sormak istiyorum bu sizin ikinci ekiminiz sanırım. ilk ekimde kaç greft ekilmişti? bide ikinci seanstan önceki donör kontrolünde total donor kapasiteniz ne çıktı? yani koray hoca 3621 grefti almadan önce kafanızda toplam ne kadar greft kalmıştı ?

İlk ekim 2200 greft... Koray hoca ile ilk görüşmemde donör çok sağlammmış keşke dokunmasalardı 9500 kapasiten varmış ama suan 7300 kalmıs benim kullanabılecegim dedi 15 dakika inceleme hesap vs yaptıktan sonra. Eger daha önce alım olmasaydı ortalamanı çok daha yüksek tutabılır çok daha sık bir görüntü elde ederdim dedi. Gene sık olduda ilk alımın etkilerinden gene nasibizi ortalama bakımından aldık 2.15 yani 2.35 olabilirdi gerçi şuanki halimden daha fazla ne kadar memnun kalabilirdim onuda bilmiyorum gerekte yok zaten :)) Koray hoca almadan önce ben donörü kısa kestirince kötü görünürdü hoca eşitledi suan donörde şükür sorun yok eşit her yer ve belli olmuyor. Eşitlikte şu demek misal bazı bölümlerden 30 almıslar bazılarından 10 bazılarında 25 greft vs.. bunları tespit edip her yeri dengelemek.

Tabi ben bu dengesiz donör alımlarından fazla bahsettiğim için saç ektirmemiş arkadaşlarada saç ekimi biraz toz pembe algıladıkları  için bazı şeylerı insanların yaşayarak algılaması gerekir bu hayatta.bazıları görür ögrenir bazılarıda ancak yaşayarak..  Ki umarım benim kadar agır sorun yaşamaz kimse. Yaşayanlarda var sabır diliyorum onlara Durum böyle kardeşim.

Bu arada ilk alımdan sonra 2 ci alım çok farklı en degerli hazınenı ilk alımda kaybediyorsun zaten 2 cisi her zaman idare eder bir sonuç için O yüzden ilk adım cok önemli.. benim sonucum çok harika suan şükür olabılıcegın üstünde bir sonuç ama genede keşke ilk ekimde gitseymişim koray hocaya en azından donörümden 2200 greft çöp olmaz cephane sağlam olurdu.

Hatta koray hoca bana 3600 greft dediği zaman korktum ben anladı hoca.. biliyorum korkuyosun ya adam 2200 ile benim donörü mafetti şimdi bu adam bana 3600 dedi filan diye düşünebilirsin dedi ama bana güven donörün daha güzel durucak eşitliyeceğim dedi.. güveniyorum hocam dedim okeyledim zaten birde  şöyle bir durum var koray hoca beklentisini hastanın çok yüksek tutmaz ama söylediğinden 2 katı daha ıyısını yapar buda prensibi sanırım.. benimde beklentimi yüksek tutmamıştı.
« Son Düzenleme: 26 Mart 2018, 16:15:45 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1804 : 26 Mart 2018, 16:57:41 »
Bugün hintell ile telefonda görüştüm yaklaşık bi 40 dakika telefonda konuştuk telefon dakikası da ondan olarak 😋 gerçekten çok teşekkür ediyorum herhalde bu yaşımın küçük olması vs sebeplerle bozulmuş psikolojime söyledikleri çok iyi geldi Koray hoca ve diğer Ekim’ler hakkında fikir aldım aklıma takılan tüm soruları cevapladı kendisine sizin huzurunuzda çok teşekkür ediyorum iyi ki tanımışım iyi ki denk gelmişim bu foruma 🙏😊

Muzzy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1805 : 26 Mart 2018, 17:15:32 »
hintell valla abi bu adam büyük nimet gerçekten. çok şanslısın. ama senin o donör bi seans daha çıkarır. tabiki yine koray hocaya gidersen. bide bu yaştan sonra başka bi dökülme olacağını sanmıyorum. olmadı en kötü sakal artı göğüs kombinasyonu yaparsın yıllar sonra ama gerek kalmıcak bence.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1806 : 26 Mart 2018, 17:29:37 »
Bugün hintell ile telefonda görüştüm yaklaşık bi 40 dakika telefonda konuştuk telefon dakikası da ondan olarak 😋 gerçekten çok teşekkür ediyorum herhalde bu yaşımın küçük olması vs sebeplerle bozulmuş psikolojime söyledikleri çok iyi geldi Koray hoca ve diğer Ekim’ler hakkında fikir aldım aklıma takılan tüm soruları cevapladı kendisine sizin huzurunuzda çok teşekkür ediyorum iyi ki tanımışım iyi ki denk gelmişim bu foruma 🙏😊

Rica ederim kardesim bende senin gibi değerli birini tanımaktan çok mutlu oldum:) senin için herşeyin hayırlısını diliyorum:)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1807 : 26 Mart 2018, 17:31:22 »
hintell valla abi bu adam büyük nimet gerçekten. çok şanslısın. ama senin o donör bi seans daha çıkarır. tabiki yine koray hocaya gidersen. bide bu yaştan sonra başka bi dökülme olacağını sanmıyorum. olmadı en kötü sakal artı göğüs kombinasyonu yaparsın yıllar sonra ama gerek kalmıcak bence.

Bu arada ilk ekimden %40 saç cıktı sayıya göre Allahtan % 40 çıkmış koray hoca bu çıkanların hepsını tek tek çıkardı açılarını düzeltti tekrar ekti Saatlerce ugrastı elleri dert görmesin ugraşmayıp direk onları çıkarmadanda ekebilirdi çünkü cesaret edemez kolay kolay kımse onları çıkarıp aynı yere ekım yapıp o bölgeden saç cıkarmaya.. Evet gerekirse bir 3 bin daha rahat alır ama ilerıde belkı tepeye ihtıyacım 1200 filan olur koray hoca ekerım derse tepeye ektirrim yok hiç bulaşma derse kapatırım defteri çok saol kardeşim herşeyin en güzeli sizin olsun insallah.
« Son Düzenleme: 26 Mart 2018, 17:49:19 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Muzzy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1808 : 26 Mart 2018, 17:55:07 »
eyvallah abi Allah razı olsun bisey daha sormak istiyorum abi koray hoca sakal ve göğüsten ekim yapmıyor mu ? istesen ve ihtiyacın varsa ondan daha iyi kim yapabilir ki ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1809 : 26 Mart 2018, 17:58:39 »
eyvallah abi Allah razı olsun bisey daha sormak istiyorum abi koray hoca sakal ve göğüsten ekim yapmıyor mu ? istesen ve ihtiyacın varsa ondan daha iyi kim yapabilir ki ?

Vallahi benim duyduğum bu konuda sakalda çalışmalar yapıyor hoca ama suan için ekmiyor sanırım doğal bulmadığı için ileride bu durum değişirmi bilemem.
Global Moderator

Muzzy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1810 : 26 Mart 2018, 19:54:40 »
yani ön kısım için donör olarak ense kullansa verteks için sakal pekala kullanılabilir yani. bana kalırsa o adam sakaldan da göğüsten de çok sağlam işler çıkarır. hayırlısı bakalım .

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1811 : 26 Mart 2018, 20:04:46 »
yani ön kısım için donör olarak ense kullansa verteks için sakal pekala kullanılabilir yani. bana kalırsa o adam sakaldan da göğüsten de çok sağlam işler çıkarır. hayırlısı bakalım .

Çıkarır çıkarmasınada bilmiyorum çalışmaları nezaman sonlanır başalamaya karar verir yada başlarmı bakalım sakal neysede gögüs kılı bence cok saçma.:)
Global Moderator

Muzzy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1812 : 26 Mart 2018, 20:15:12 »
ben özellikle oraları jilete vuruyorum ki güçlensin uzaması tetiklensin. bende saç gibi uzuyo.  :D :D bide göğüsten ekim yaptıran bi adam gördüm. bildiğin tutmuş kökler. bide uzuyo yani. adam dönerci olduğu için sakaldan aldıramamış. yüzümde iz kalsın istemedim sağlıklı müşteri diyaloğu olması bakımından falan dedi. actı göğsünü hiç alım yapıldığı belli bile olmuyo hatta öyle tatlı seyreltilmiş ki benim de ordan yaptırasım geldi  :D :D ulan ne kötü şey şu saçsızlık be

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1813 : 27 Mart 2018, 17:55:41 »
ben özellikle oraları jilete vuruyorum ki güçlensin uzaması tetiklensin. bende saç gibi uzuyo.  :D :D bide göğüsten ekim yaptıran bi adam gördüm. bildiğin tutmuş kökler. bide uzuyo yani. adam dönerci olduğu için sakaldan aldıramamış. yüzümde iz kalsın istemedim sağlıklı müşteri diyaloğu olması bakımından falan dedi. actı göğsünü hiç alım yapıldığı belli bile olmuyo hatta öyle tatlı seyreltilmiş ki benim de ordan yaptırasım geldi  :D :D ulan ne kötü şey şu saçsızlık be

Hahaha :) neler düşünmüssün  gorile dönme sonra güçlendiricem diye:s ben doğal bulmuyorum bu tarz seyleri pek dostum..

Var bitane deli bacak kılı filan ekiyor :) amerikada.
Global Moderator

Muzzy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1814 : 28 Mart 2018, 02:07:28 »
hahaha bacak kılı saç gibi uzayan adam varsa bence saç ektirmesin hocam ya amerika da sirke çıksın  :D :D

Facebook Twitter Instagram