Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 744685 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1740 : 12 Mart 2018, 21:45:34 »
Ya hintel sen ilk fotolarda kumral gibi duruyor şimdi daha esmersin
Işığın açısından mi acaba öyle gözüküyor acaba

Solaryuma giriyorum arada ondan kovan bu ara üst üste çok girdim kumral degilim ama.
Yok ışıktan zaten ilk fotolar belli
Dökülme varmi nasıl durumu diğer saçların  Dökülme durulduysa seni çok uzun süre idare eder

Suan herhangi bir dökülme yok kovan kendi saçlarımdan ama finasterid i bırakırsam verteks bir miktar seyrelebılır dıye düşünüyorum insallah sen nasılsın piskolojik olarak daha iyi hissediyomusun?

hreisk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1741 : 12 Mart 2018, 21:48:10 »
Koray hocanın ekimlerini incelediğimde hep ufak alanlara ekim yapıyor. Geniş alanda yaptığı NW5 üzeri
kellikte hastasını hiç görmedim. Bunun özel bir nedeni var mı?

Sebebi şu araştırmamıssın.. biraz daha araştır görürsün dostum

Sebebi nedir? Biliyorsanız söyleyin!

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1742 : 12 Mart 2018, 21:49:05 »
Koray hocanın ekimlerini incelediğimde hep ufak alanlara ekim yapıyor. Geniş alanda yaptığı NW5 üzeri

araştırırsanız görürsünüz..ama size yardımcı olayım https://www.hairtransplantfue.org/asmed-hair-transplant-result/norwood-6-before-and-after biraz daha araştırırsanız 100 lercesini bulursunuz.
Global Moderator

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1743 : 12 Mart 2018, 21:51:57 »
Ya hintel sen ilk fotolarda kumral gibi duruyor şimdi daha esmersin
Işığın açısından mi acaba öyle gözüküyor acaba

Solaryuma giriyorum arada ondan kovan bu ara üst üste çok girdim kumral degilim ama.
Yok ışıktan zaten ilk fotolar belli
Dökülme varmi nasıl durumu diğer saçların  Dökülme durulduysa seni çok uzun süre idare eder

Suan herhangi bir dökülme yok kovan kendi saçlarımdan ama finasterid i bırakırsam verteks bir miktar seyrelebılır dıye düşünüyorum insallah sen nasılsın piskolojik olarak daha iyi hissediyomusun?
Ben kafaya takmiyorum benim b haytim var ömrümün sonuna kadar kendini yipratamam
Onun için alistim artık bu duruma
Ama tabi davamizdan vazGecmis değiliz 😀😀

hreisk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1744 : 12 Mart 2018, 21:54:22 »

araştırırsanız görürsünüz..
Yapmadığı şeyi araştırıp görmek nasıl bi açıklamaysa artık. Basit net bi soru soruyorum, lafı dolandırmanın ne anlamı var? Başarılı ekim yapan beğendiğim bir doktorun bana faydası neden dokunmayacak diye araştırmak kadar mantıksız bi iş olabilir mi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1745 : 12 Mart 2018, 21:54:35 »
Çok dogru düşünüyosun en iyisini yapıyosun kardeşim.. insallah birdaha hiç bir konuda sorun yaşamassın.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1746 : 12 Mart 2018, 21:56:53 »

araştırırsanız görürsünüz..
Yapmadığı şeyi araştırıp görmek nasıl bi açıklamaysa artık. Basit net bi soru soruyorum, lafı dolandırmanın ne anlamı var? Başarılı ekim yapan beğendiğim bir doktorun bana faydası neden dokunmayacak diye araştırmak kadar mantıksız bi iş olabilir mi?

basit net bir cevap verdımm sana araştırırsan görürsün dedim ve yardım amaçlıda yukarıda bir link verdim  suan ortada saçma bir şey varsa oda sizin bana karşı uslubunuz.
Global Moderator

hreisk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1747 : 12 Mart 2018, 21:57:21 »

araştırırsanız görürsünüz..ama size yardımcı olayım https://www.hairtransplantfue.org/asmed-hair-transplant-result/norwood-6-before-and-after biraz daha araştırırsanız 100 lercesini bulursunuz.

Sitede hiç ekimini görmedim aksine bu tür açık alanlara ekim yapmadığını söylediler. Demek ki yine de kendisi ile görüşmem gerek. Link için teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1748 : 12 Mart 2018, 21:59:36 »

Sitede hiç ekimini görmedim aksine bu tür açık alanlara ekim yapmadığını söylediler. Demek ki yine de kendisi ile görüşmem gerek. Link için teşekkürler.

Eger yeterli donör kaliten ve malzemen varsa koray hoca için nw kaç? Olduğun önemli degil.. forumda ilgili bölüme konu açıp fotograflarını paylaşırsan yardımcı olmaya çalışırım ama tabi koray hoca ile görüşmeyi düşünüyorsan en doğrusunu hoca bilir.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1749 : 13 Mart 2018, 12:17:11 »
Abi sürekli resimlerini alıp başkalarına yolluyorum kel arkadaşlarımla vay arkadaş nidaları ile ah çekiyoruz umarım senin açından bir sıkıntı olmaz zaten yakışıklı bir abimizssin :) Söylenecek söz yok maşallah kırmadın çok saol kendimi daha iyi hissediyorum sen paylaşım yapınca.

Hintell gercekten iyidir, cok yardimsever.

Saolun canlar :)
Global Moderator

batuhands

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1750 : 13 Mart 2018, 15:50:37 »

Eger yeterli donör kaliten ve malzemen varsa koray hoca için nw kaç? Olduğun önemli degil.. forumda ilgili bölüme konu açıp fotograflarını paylaşırsan yardımcı olmaya çalışırım ama tabi koray hoca ile görüşmeyi düşünüyorsan en doğrusunu hoca bilir.

koray hoca ile gorsumeye giitigimde yanlis hatirlamiyorsam anestezi ile ugrasan acik renkte saclari olan bir beyfendi vardi.kendisine koray hoca ekim yapmisti.ve ekim oncesi acik bolgesi fazlaydi.cok dogal ve ekim demeyeceginiz saclari vardi beyfendinin.

anladigim kadari ile acikligi cok olan ama donoru yeterli olan bireylerde sikliktan ziyade dogalligi on plana koyuyor  ve sonuclarda cok daha guzel oluyor.Bu siteyi takip ediyorsaniz aklinizin bir yerinde ektirmek kesin vardir.

yuyuze gorusmenin hayirli olacaktir.

İravus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1751 : 13 Mart 2018, 15:58:55 »
hintell abi bu minoksille hair forte  aynı değilmi ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1752 : 13 Mart 2018, 16:03:12 »
Evet bahsettiğiniz doktor dr umut bey  nw7 diye  hatırlıyorum saçlarını yada 6
Saç tellerını 40 mikron ve siyah olmadığı halde harıka kapatmışlardı ayrıca donör çok zayıf birde bende ekim olduğunu söyleyince farketmıstım bana eski resimlerini gösterdi hayret ettim bu kafa nasıl bu sekılde olur dıye çok başarılı bir sonuç. Ozaman keep tekniği yokken yaptırmıs eger keep ile oladaydı bence %30 bir fark daha olurdu.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1753 : 13 Mart 2018, 16:10:11 »
hintell abi bu minoksille hair forte  aynı değilmi ?

Hayır farklı ama ikisinide sevmem Gerçi bana göre pek bir farkı yok ama
Yapılan bilimsel çalışmalarda etki yüzdesi açısından değerlendirildiğinde yaklaşık aynı sonuçları vermetedir ancak minoxil asıl dökülme sebebi olan DHT yi engellemediği için zamanla etkisi azalır. Hairforte bölgesel olarak DHT yi engellediği için orta ve uzun vadede etkisi azalmaz. Minoxile en büyük üstünlüğü budur diyorlar yabancı makalelerden araştırdıklarıma göre.
Global Moderator

İravus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1754 : 13 Mart 2018, 16:22:10 »
hastanede minoksil hair forte kullanmam gerektiğini söleyleyince ben aynı zannettim şimdi hair fortenin kabının farklı olduğunu gördüm internette..2 aydır  kabı mavi olanı kullanmısımcc :-\ saol abi

Facebook Twitter Instagram