Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 744751 defa)

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1680 : 15 Şubat 2018, 23:31:08 »
Bugün Koray Hocayla görüşme fırsatım oldu. Profesyonel oldukları zaten bütün yorumlardan belliydi ama gidip görünce helal olsun dedim. Kapıdan girdiğim andan itibaren öncelikle Seda Hanım ve ekibin her üyesinin ilgisi alakası, güler yüzü son derece memnun ediciydi. Koray Hoca bilgisi ve kalitesini her haliyle ortaya koyan bir doktor. İnsan olarak da son derece sıcakkanlı ve beyefendi. Gerçekten her türlü saygıyı hakediyor. 12-13 Nisan için daha önceden operasyon için gün almıştım. Heyecanla bekliyorum. Nw 5-6 benim durumum. Konsültasyon sonucu 7.300 greftlik donör kapasitem olduğunu, saç kalınlığımın 60 micron olduğunu ve daha öncede belirttiği üzere 5.000 greftlik bir operasyon planladığını anlattı. Greft başına düşen saç oranını 2,00 -2,10 olarak tahmin ettiğini ancak tam sonucun operasyon sırasında belli olacağını söyledi. İyi ki böyle bir merkez var ülkemizde. Sonucun olabilecek en iyi sonuç olacağı gönül rahatlığıyla ayrıldım Asmed den.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1681 : 16 Şubat 2018, 00:00:04 »
Bugün Koray Hocayla görüşme fırsatım oldu. Profesyonel oldukları zaten bütün yorumlardan belliydi ama gidip görünce helal olsun dedim. Kapıdan girdiğim andan itibaren öncelikle Seda Hanım ve ekibin her üyesinin ilgisi alakası, güler yüzü son derece memnun ediciydi. Koray Hoca bilgisi ve kalitesini her haliyle ortaya koyan bir doktor. İnsan olarak da son derece sıcakkanlı ve beyefendi. Gerçekten her türlü saygıyı hakediyor. 12-13 Nisan için daha önceden operasyon için gün almıştım. Heyecanla bekliyorum. Nw 5-6 benim durumum. Konsültasyon sonucu 7.300 greftlik donör kapasitem olduğunu, saç kalınlığımın 60 micron olduğunu ve daha öncede belirttiği üzere 5.000 greftlik bir operasyon planladığını anlattı. Greft başına düşen saç oranını 2,00 -2,10 olarak tahmin ettiğini ancak tam sonucun operasyon sırasında belli olacağını söyledi. İyi ki böyle bir merkez var ülkemizde. Sonucun olabilecek en iyi sonuç olacağı gönül rahatlığıyla ayrıldım Asmed den.

hayırlı olsun tony.. koray hocaya gidebilecek imkanın olmasına senin adına sevindim inşallah olabilicek en güzel sonucu alıp mutlu olursun..
Global Moderator

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1682 : 16 Şubat 2018, 00:06:15 »

hayırlı olsun tony.. koray hocaya gidebilecek imkanın olmasına senin adına sevindim inşallah olabilicek en güzel sonucu alıp mutlu olursun..

Ciddi bir rakam ama bu operasyon sonucunu şansa bırakmak gibi bir lüksüm yok. Ömür boyu insanın dış görünümünü dolayısıyla psikolojisini etkileyen bir operasyon. Senin ve burada olan arkadaşlar sayesinde bu merkezi öğrendim.  İyi ki forumumuz da var.
The World is Yours

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1683 : 16 Şubat 2018, 01:24:03 »
Çok haklısın herşeye değer.. Teşekürler rica ederiz ekimini bekliyoruz kardeşim görüşmek üzere tekrar hayırlı olsun
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1684 : 16 Şubat 2018, 12:01:23 »
Helal olsun Koray hoca gurur duyulacak işlere imza atıyor gururlandırıyor bizleri dünyada ismi olan bir Türk doktor ne güzel

Gerçekten 2 dakika  boş durmuyor okadar işinin gücünün arasında  sürekli yenilik katmak için ugraşıyor ve her yaptıgı sistem çok başarılı sadece laf olsun yada ticari amaç güdsün diye bir teknik çıkarıp uğraşanlardan degil her yarattığı tekniğin yada cihazın hakkını veriyor  ve başarısına başarı katıyor. Şimdi bu cihazı dünyadaki bir çok doktor alacak teknoloji üretme bakımından çok zayıf olan ülkemizin bu sekılde bir robot satmasıda çok önemli.
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2018, 15:38:50 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1685 : 16 Şubat 2018, 20:42:15 »
Saçlar ateş ediyor maşallah valla nazar deymesin.
Hersey gönlünce olsun abi senin sayende morel buldum çok yardımcı oldun ve oluyosun da çok saol tekrardan masallah☺

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1686 : 17 Şubat 2018, 10:13:53 »
Saçlar ateş ediyor maşallah valla nazar deymesin.
Hersey gönlünce olsun abi senin sayende morel buldum çok yardımcı oldun ve oluyosun da çok saol tekrardan masallah☺

Eyvallah dostum darısı başına.
Global Moderator

Walter

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1687 : 17 Şubat 2018, 22:36:52 »
Hintell, 80. günlerde makasla kesilmiş gibi tek tük dökülmeler oldu mu sende? Hatırlıyor musun?

Bu bende de oldu tek tük  Walter  eger icini rahatlatacaksa :)

Çıkışları beklerken herşey kafaya takılıyor  ;D

Mrblack

• Sr. Member

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1689 : 19 Şubat 2018, 18:16:33 »
Saçların son hali :) 1/2 hafta önce cekmiştim fotoyu. Jole var saçta
Global Moderator

Unsaltr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1690 : 19 Şubat 2018, 18:20:28 »
Ayıp ayıp yapmayın böyle olan var olmayan var:)))ama seninki harika olmuş.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1691 : 19 Şubat 2018, 18:22:01 »
Ayıp ayıp yapmayın böyle olan var olmayan var:)))ama seninki harika olmuş.

Eyvallah ünsalım seninki daha iyi patlıyo 4 ayda fena olmuş.
Global Moderator

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1692 : 26 Şubat 2018, 05:23:25 »
 (Okunma sayısı 163744 defa) yuh reis googleye reklam mı veriyorsun napıyosun anlamıyorumki:S

Smlucr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1693 : 26 Şubat 2018, 08:19:04 »
(Okunma sayısı 163744 defa) yuh reis googleye reklam mı veriyorsun napıyosun anlamıyorumki:S
yeni üye oldum ve şimdi okudum hintelin paylaşımını hayatının en güzel bir bölümüne bende ortak olmus oldum .forum süper mümkün olunca herkesi okucam.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1694 : 26 Şubat 2018, 10:43:58 »
yeni üye oldum ve şimdi okudum hintelin paylaşımını hayatının en güzel bir bölümüne bende ortak olmus oldum .forum süper mümkün olunca herkesi okucam.

İnstagramdan üye olamadığınızı yazan sizdiniz sanırım Teşekürler foruma hoşgeldiniz.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram