Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 744806 defa)

Beysev

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1575 : 11 Ocak 2018, 13:52:51 »
Maşallah abi gerçekten müthiş gözüküyor.Senin sayende gerçekten morel buluyorum.Allah nazarlardan korusun insallah:)Çok sukur seni tanidim ve cok saol ilgilendiğin için ve  herşey için çok teşekkür ederim inşallah ömür boyu böyle mutlu olursun :)bende inşallah nasip olursa asmed de ektiricem  senin gibi sonuç alırım inşallah gerçi sonuç alicigim dan eminim çünkü gerçekten çok başarılı bir merkezde yaptırıcam duanı eksik etme tekrardan çok saol ilgilendiğin için.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1576 : 11 Ocak 2018, 14:08:28 »
Rica beytullah insallah seninde saçların harika olucak:) rica ederim  bişi yapmadık
Global Moderator

Walter

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1577 : 11 Ocak 2018, 14:35:42 »
Aslan yelesi mübarek ;D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1578 : 11 Ocak 2018, 14:45:15 »
Aslan yelesi mübarek ;D

Daha iyisi senin olacak inşallah:)
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2018, 15:22:55 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1579 : 12 Ocak 2018, 11:19:42 »
Paylaşımınız için çok teşekür ederim hayret ederek yazdıklarınızı ve sürecinizi okuyor Dr.Koray Erdoğana büyük saygı duyuyoruz. Hayranlık uyandıran bir kişiliğiniz var bir kaç tanıdığım ekim merkezi sizi hiç sevmesede biz saç ektirmeyi düşünen kişilerden sizi daha çok takip ettikleri belli ben yaptıklarınıza hayranım bunu söylemek için foruma üye oldum saygılar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1580 : 12 Ocak 2018, 11:36:42 »
Paylaşımınız için çok teşekür ederim hayret ederek yazdıklarınızı ve sürecinizi okuyor Dr.Koray Erdoğana büyük saygı duyuyoruz. Hayranlık uyandıran bir kişiliğiniz var bir kaç tanıdığım ekim merkezi sizi hiç sevmesede biz saç ektirmeyi düşünen kişilerden sizi daha çok takip ettikleri belli ben yaptıklarınıza hayranım bunu söylemek için foruma üye oldum saygılar.

Teşekür ederim arda umarım saç ektirip mutlu olan tarafta olursun. Beni de nasıl sevmezler hayret vallahi ben olsam çok severdim beni :s
Global Moderator

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1581 : 12 Ocak 2018, 11:50:20 »
Bu mesleği icra etsem bende sevmezdim sizi çünkü Doğrucu davutsunuz:) ve güçlüsünüz binlerce insan tarafından yazdıklarınız okunuyor Ve Dünyanın en başarılı doktorlarından birine saç ektirdiniz sonucunuzda harika ötesi aynı zamanda koray beyi takip ederek kendinizi geliştiriyor bu işi dünya standartları üstünde yorumluyorsunuz cevap için teşekür ederim hoşçakal Hintell

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1582 : 12 Ocak 2018, 13:10:48 »
Bu mesleği icra etsem bende sevmezdim sizi çünkü Doğrucu davutsunuz:) ve güçlüsünüz binlerce insan tarafından yazdıklarınız okunuyor Ve Dünyanın en başarılı doktorlarından birine saç ektirdiniz sonucunuzda harika ötesi aynı zamanda koray beyi takip ederek kendinizi geliştiriyor bu işi dünya standartları üstünde yorumluyorsunuz cevap için teşekür ederim hoşçakal Hintell

Teşekür ederim bu özel yazıyı hak edecek kadar başarılı işler yaptığımı henüz düşünmüyorum sizin iyi niyetıniz bunlar ama umarım bir gün hak edecek kadar büyür  çok daha başarılı oluruz forum olarak
Global Moderator

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1583 : 13 Ocak 2018, 12:30:34 »
Alıntı yapmayı beceremedim kusura bakma direk yazıyorum Alçak gönüllü ve beyfendi kişiliğinde cabası bir gün yazdıkların Hayatımı değiştirdiği için gelip teşekür edicem sana hoşçakal.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1584 : 13 Ocak 2018, 13:51:04 »
Alıntı yapmayı beceremedim kusura bakma direk yazıyorum Alçak gönüllü ve beyfendi kişiliğinde cabası bir gün yazdıkların Hayatımı değiştirdiği için gelip teşekür edicem sana hoşçakal.

:) tesekürler insallah
Global Moderator

ömercemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1585 : 13 Ocak 2018, 18:08:58 »
Önceki ekiminizi bilmem ama şu anki saçlarınız çok doğal ve güzel forumdaki faydalı bilgileriniz için ayrıca teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1586 : 13 Ocak 2018, 20:00:38 »
Önceki ekiminizi bilmem ama şu anki saçlarınız çok doğal ve güzel forumdaki faydalı bilgileriniz için ayrıca teşekkürler

Rica ederim dostum çok saol senin de ekimin ay sonu umarım çok güzel vakit geçirir harika saçlara kavusursun açıcagın konuyuda beklıyorum tekrar hayırlı olsun.
Global Moderator

ömercemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1587 : 13 Ocak 2018, 20:10:08 »
Tşk hintell doğrusu biraz heyecan biraz sabırsızlık be ne yalan söyliyim hiçbişeyden korkmayan ben birazda sonuçtan korkuyorum.Neyseki sizin gibi arkadaşların yaşadıkları ve paylaştıkları rahatlatıyor.
Doğrusu koray hoca  ve bu forum olmasa asla saç ekimine karar veremezdim.iyiki varsınız

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1588 : 13 Ocak 2018, 21:27:51 »
Normal bir durum hepimiz o heycanı o korkuyu yaşadık herşeyin hep en kötüsünü düşünüyor insan önemsediği bir durum olunca korkmaya başlıyor sürekli kötü senaryolar kuruyor bu insanoğlunun genlerinde var sanırım :) ama çok enteresandır demin bahsettiğim genel bir düşünce idi insan piskolojisinde kendi adıma konusursam ben hiç bişeyden korkmadım yaptığım araştırmalar doğrultusunda çok rahat bir süreç yaşadım koray hocaya her konuda güvenirim  sende kafana takma herşey yolunda gidicek merak etme mutluluga giden yolda çekilen çile kutsaldır:)
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2018, 22:39:22 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

ömercemal

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1589 : 14 Ocak 2018, 13:18:28 »
Tşk hintell sen ve diğer tecrübeli arkadaşkarın deneyimleri süreci kolay yaşamamıza çok yardımcı oluyo.

Facebook Twitter Instagram