Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 744828 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1561 : 09 Ocak 2018, 19:22:13 »
Bugün instagramda gördüm  Koray hoca lizbonda yapılacak workshop ile ilgili video paylaşmış lizbondan sonra her şey değişecek demiş bakalım yeni bir şeyler geliyor galiba

Hım dr ruston un videosu dimi. Koray hoca 1 senedir bir şey  tasarlıyor uçuk bişey lizbon da tanıtıcak duyduğum kadarı ile bende sabırsızlıkla bekliyorum bundan sonra herşey değişecekse artık nasıl bir cihaz bilemiyorum bu workshop dünyayı sarsar ama ona eminim.

robotlu birşey üstünde çalışıyordu galiba tam hatırlamıyorum ama hafızamda böyle birşey kalmış.

evet dostum bir cihaz yada robot bilmiyorum  görücez hep bareber
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2018, 03:40:30 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sheriff1980

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1562 : 09 Ocak 2018, 20:11:34 »
İki akşam önce hintel ile telefonda konuştuk. Aşırı iyi niyetli hoş sohbet bir arkadaşımız ben bu kadar canayakınlık bu kadar yardımseverlik olgularını uzun zamandır tanıştığım insanlarda görmemiştim. Hassasiyelerimden bahsettim görüşebiliriz dedikten sonra hemen araması beni çok şaşırttı yaklaşık kırk dakika boyunca Koray hoca, asmed çalışanları ve süreçle ilgili ayrıntılı şekilde bilgilendirdi. Ben de gecenin bu saatinde adamı rahatsız ettim diye düşünüp kısa kesip teli kapatmayı düşünürken kendisi hiç sıkılmadan uzun uzun anlattı tavsiyelerde bulundu ve aramızda kalması gerektiğini düşündüğüm şahsi bir takım önerilerde de bulundu sağolsun ben rica etmeye cesaret bile etmezdim ki kendisi teklif etti ve artık sayesinde bende Koray hocanın saçlandırıp taçlandırdığı insanlar arasına giricem İnşallah.
 Hintel ! 'ben saçımı ektirdim çokta memnunum kim me yaparsa yapsın köşeme çekilip işine gücüme bakayım' demeyip (işveren olmanın sorumluluklarına işlerinin yoğunluğuna rağmen) burada bizlere yardımdan çok daha fazlasını yaptığın için canı gönülden çok ama çok teşekkür ediyorum.
 Bu arada beni gömen arkadaşlara da selam 😊 fazla detaycı olmanın sıkıntıları bunlar arkadaşlar ve şimdi Koray hocanın yeni bir teknik/ cihaz geliştirdiğinden bahsetmişsiniz ki daha da bir sevindim 😊 tekrar teşekkür ediyorum Hintel ...

volkan61

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1563 : 09 Ocak 2018, 23:29:31 »
alıntı yapmıştım ama beceremedim galiba  her cevap birbirine girmiş  :) hocam aslında tam karar vermiştim ama bu yenilik için beklemeli miyiz sence?  bu workshop da hazirandaymış baya da zaman var..kafam karıştı açıkcası..mail yoluyla iletişime geçmiştik dila hanımla asmedden.. yarın da telefonla arıcaktım ..bize de bi akıl ver hocam  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1564 : 09 Ocak 2018, 23:50:25 »
:)) yok dostum ektır beklemene gerek yok  gerek olsa söylerdım
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2018, 23:58:33 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1565 : 09 Ocak 2018, 23:54:29 »
İki akşam önce hintel ile telefonda konuştuk. Aşırı iyi niyetli hoş sohbet bir arkadaşımız ben bu kadar canayakınlık bu kadar yardımseverlik olgularını uzun zamandır tanıştığım insanlarda görmemiştim. Hassasiyelerimden bahsettim görüşebiliriz dedikten sonra hemen araması beni çok şaşırttı yaklaşık kırk dakika boyunca Koray hoca, asmed çalışanları ve süreçle ilgili ayrıntılı şekilde bilgilendirdi. Ben de gecenin bu saatinde adamı rahatsız ettim diye düşünüp kısa kesip teli kapatmayı düşünürken kendisi hiç sıkılmadan uzun uzun anlattı tavsiyelerde bulundu ve aramızda kalması gerektiğini düşündüğüm şahsi bir takım önerilerde de bulundu sağolsun ben rica etmeye cesaret bile etmezdim ki kendisi teklif etti ve artık sayesinde bende Koray hocanın saçlandırıp taçlandırdığı insanlar arasına giricem İnşallah.
 Hintel ! 'ben saçımı ektirdim çokta memnunum kim me yaparsa yapsın köşeme çekilip işine gücüme bakayım' demeyip (işveren olmanın sorumluluklarına işlerinin yoğunluğuna rağmen) burada bizlere yardımdan çok daha fazlasını yaptığın için canı gönülden çok ama çok teşekkür ediyorum.
 Bu arada beni gömen arkadaşlara da selam 😊 fazla detaycı olmanın sıkıntıları bunlar arkadaşlar ve şimdi Koray hocanın yeni bir teknik/ cihaz geliştirdiğinden bahsetmişsiniz ki daha da bir sevindim 😊 tekrar teşekkür ediyorum Hintel ...

sheriff1980 rica ederim dostum negüzel sohbet ettik senınle tanıştığıma sevındım inşallah saçların hayallerındeki gibi olur teşekür ederim
çok şahsi degil ya ulaşman zor olursa yogun oldukları döneme denk gelırsen ben  asmed de ekim sürecimde ıletişimde oldugum  seda hanıma rıca ederım senın için dedım referans olarak. yazabılırsin buraya  oluyor arada bu durumlar  :) 
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2018, 11:56:55 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sheriff1980

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1566 : 10 Ocak 2018, 01:52:59 »
Belki bu rederans olayının burada yazılmasından hoşlanmayabilir istemeyebilirsin diyerek örtülü şekilde yazdım  :) tamam o zaman bende çok memnun oldum telefonun da isminle kayıtlı zaten.
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2018, 03:35:19 Gönderen: Hintell »

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1567 : 10 Ocak 2018, 02:16:49 »
yeri burası değil ama robotun saç ekiminde başarılı olacağını düşünmüyorum çünkü robot diyince tabi aklıma yapay zeka geliyo. yapay zeka konusunda biraz bilgiliyim öyle bişiyse zaten çok riskli çünkü yapay zeka çok başarılı olurken insanların yapmadığı çok saçma hataları yapabiliyor.

saç ekiminde başarının biyomühendislerle arttırabileceğini düşünüyorum. yoksa dönor bölge kısıtlı belirli kıstaslardan dışarı çıkılamaz hiç.

sheriff1980

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1568 : 10 Ocak 2018, 02:36:48 »
Bende şöyle düşünüyorum bu 3 boyutlu yazıcılar var diş hekimleri teknisyenleri kullanıyordu zannedersem nasıl kullanıldığı hakkımda hiç bir fikrim yok ama izlediğim bir videodan hatırladığım kadarıyla diş yapısını 3 boyutlu hazırlayıp bunu kalıp gibi çıkartıyordu ve o kalıba dökülen kek malzemesi gibi düşün kalıptan çıktığı haliyle orijinal ağıza uygun şekilde 32 diş birden çıkartılıyordu. Burada da belki hastanın kafa yapısı kek kalıbı gibi çıkartılıp üzerine çok ince ve sık yerleştirilmiş keep gibi aletlere saçları bir bir koyup direk kafaya lapp diye oturtulacak 😁 çok uçuk bir düşünce ama hoca teknolojinin dibine vurmaya başladıysa bundan böyle dökulmemiş o eski 20 li yaşlardaki saç yoğunluğu ve şekline kavuşmamız çok yakın gibi görünüyor thinkingme

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1569 : 10 Ocak 2018, 03:01:05 »
yeri burası değil ama robotun saç ekiminde başarılı olacağını düşünmüyorum çünkü robot diyince tabi aklıma yapay zeka geliyo. yapay zeka konusunda biraz bilgiliyim öyle bişiyse zaten çok riskli çünkü yapay zeka çok başarılı olurken insanların yapmadığı çok saçma hataları yapabiliyor.

saç ekiminde başarının biyomühendislerle arttırabileceğini düşünüyorum. yoksa dönor bölge kısıtlı belirli kıstaslardan dışarı çıkılamaz hiç.

Bu o şekilde bir cihaz degildir  dostum  bende bilmiyorum saç ekimini robot yapmayacak herhalde  hem robot koray hoca yapmak zor biraz belki gelecekte koray hocanın dna larını kodlar yaparlar 1400 yıl sonra felan :)  yalnız ne olduğu hakkında fikir yürütmek zevkliymiş hoca bi robot dedi kafalar karıştı :)
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2018, 04:03:41 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1570 : 10 Ocak 2018, 03:46:17 »
Belki bu rederans olayının burada yazılmasından hoşlanmayabilir istemeyebilirsin diyerek örtülü şekilde yazdım  :) tamam o zaman bende çok memnun oldum telefonun da isminle kayıtlı zaten.

yok canım neden rahatsız olayım senı kolundan tutup ben götürmüyorum ki :)  saç ektirdigim yer 1 sene boyunca arayıp konustugum sürecim hakkında soru sordugum  defalarca kontrole gittigim konuştuğum insanlar  sorun yok  ama ulaşmanda sorun olmaz ben için rahat olsun diye söyledim sen biraz kafana takıyosun  ondan :)
Global Moderator

bahti34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1571 : 10 Ocak 2018, 14:10:14 »
Bugün instagramda gördüm  Koray hoca lizbonda yapılacak workshop ile ilgili video paylaşmış lizbondan sonra her şey değişecek demiş bakalım yeni bir şeyler geliyor galiba

Buralar değerlenir  :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1572 : 11 Ocak 2018, 10:49:15 »
Camdan Direk  güneş ışığına karşı .(sabah güneşi)
Global Moderator

Orwell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1573 : 11 Ocak 2018, 11:24:58 »
Yaş 18 gibi maşallah

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1574 : 11 Ocak 2018, 11:38:20 »
Yaş 18 gibi maşallah

Teşekür ederim Dışı seni içi beni yakar derler ama görüntü öyle yaş olarak :) darısı başına abi sıra sende:)
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2018, 16:27:38 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram