Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 744829 defa)

backstreet

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1546 : 08 Ocak 2018, 17:54:07 »
slm x pecia tablet onerirmisin fayda saglarmi simdiden tesekkurler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1547 : 08 Ocak 2018, 17:56:20 »
slm x pecia tablet onerirmisin fayda saglarmi simdiden tesekkurler
oda finasterıd ın yan etılerını yaratabilir finasterıd kullan daha mantıklı. Tabı yok diyorsan hiç yoktan ıyıdır kullan.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 18:40:57 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

backstreet

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1548 : 08 Ocak 2018, 18:39:38 »
tesekkurler👍

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1549 : 08 Ocak 2018, 18:45:01 »
tesekkurler👍
tırnaklarına bak vitamınsizlik varsa  (beyaz cizgiler)  Priorin tablet de iyidir beslenmen zayıf sa
Global Moderator

backstreet

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1550 : 08 Ocak 2018, 22:31:06 »
hintell cok sagol kardes tableti 2 bolup kullansam olurmu ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1551 : 08 Ocak 2018, 22:35:57 »
hintell cok sagol kardes tableti 2 bolup kullansam olurmu ?
olmaz xpecia günde 2 taplet finasterd 4/1
Global Moderator

Staple

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1552 : 09 Ocak 2018, 01:07:11 »
Saçların hayırlı olsun Hintel uzun süredir forumu bilhassa da ben gibi mükemmeliyetçi zor beğenen biri olduğu içinde senin ekim sürecini sessizce takip ediyorum. İlk kez sesimi çıkartmaya karar verdim ve yazıyorum cevap vermeni umarak ki daha birini kırdığını yada isteğini geri çevirdiğini görmedim umarım benim soru veya sorularım içinde bu geleneğini bozmazsın diyerek konuya giriyorum 😊
 Üstten bakıldığında ve uzak çekimlerde o saçsız haline göre harikulade bir sonuç çıkmış görünüyor. Fakat ben fotolarından bazılarına çok dikkatli baktığımda saçlarının yan kısımları seyrek gibi geldi bana aralarda boşluklar hatta ışıklı çekimlerde önlerden geriye doğru 0.5 cm lik alan seyrek gibi görüyorum . Yanlış anlama sakın kötü demiyorum. Benim saç yoğunluğum iyi durumda sadece ön saç çizgim asimetrik olarak bozulduğündan ekim kaçınılmaz görünüyor ve bende sadece ve sadece koray hocaya ekim yaptırırım asla başkasını da düşünmem düşünemem.
  Mesela sen hiç 3 numara kestirdin mi saçlarını veya kestirmeyi düşünüyor musun? Ekilen alanla ekim yapılmasına gerek olmayan sağlıklı yerlerdeki saçlarının sıklık uyumunu ancak bu şekilde çok net görülebilir kanısındayım kaldı ki ben ekim yaptırdıktan sonra 3 numara da kestirmeyi kesinlikle istiyorum seviyorum da o şekilde. Ama işte aklımdaki soru bu acaba saģlıklı saçların bulunduğu kısımla ekim yaptırdığım bu ön hat kısacık kestirdiğimde o yoğunluk farkını gösterir mi? Ben de mükemmeliyetçinin tekiyim pişman olmaktan çok.korkuyorum

Bu saçta seyreklik gören arkadaşın gözlerinde mikroskop cam ı takılı olmalı:)))
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2018, 01:10:49 Gönderen: Staple »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1553 : 09 Ocak 2018, 11:44:16 »
Asmed de geçen 3 günlük operasyon sürecini çok güzel görsel olarak anlatan 3 video operosyon tarihi alıp heycan ile bekleyen arkadaşlar için kendinizi daha iyi hissediceksiniz 
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2018, 12:14:19 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1554 : 09 Ocak 2018, 13:42:17 »
Saçların hayırlı olsun Hintel uzun süredir forumu bilhassa da ben gibi mükemmeliyetçi zor beğenen biri olduğu içinde senin ekim sürecini sessizce takip ediyorum. İlk kez sesimi çıkartmaya karar verdim ve yazıyorum cevap vermeni umarak ki daha birini kırdığını yada isteğini geri çevirdiğini görmedim umarım benim soru veya sorularım içinde bu geleneğini bozmazsın diyerek konuya giriyorum 😊
 Üstten bakıldığında ve uzak çekimlerde o saçsız haline göre harikulade bir sonuç çıkmış görünüyor. Fakat ben fotolarından bazılarına çok dikkatli baktığımda saçlarının yan kısımları seyrek gibi geldi bana aralarda boşluklar hatta ışıklı çekimlerde önlerden geriye doğru 0.5 cm lik alan seyrek gibi görüyorum . Yanlış anlama sakın kötü demiyorum. Benim saç yoğunluğum iyi durumda sadece ön saç çizgim asimetrik olarak bozulduğündan ekim kaçınılmaz görünüyor ve bende sadece ve sadece koray hocaya ekim yaptırırım asla başkasını da düşünmem düşünemem.
  Mesela sen hiç 3 numara kestirdin mi saçlarını veya kestirmeyi düşünüyor musun? Ekilen alanla ekim yapılmasına gerek olmayan sağlıklı yerlerdeki saçlarının sıklık uyumunu ancak bu şekilde çok net görülebilir kanısındayım kaldı ki ben ekim yaptırdıktan sonra 3 numara da kestirmeyi kesinlikle istiyorum seviyorum da o şekilde. Ama işte aklımdaki soru bu acaba saģlıklı saçların bulunduğu kısımla ekim yaptırdığım bu ön hat kısacık kestirdiğimde o yoğunluk farkını gösterir mi? Ben de mükemmeliyetçinin tekiyim pişman olmaktan çok.korkuyorum

Bu saçta seyreklik gören arkadaşın gözlerinde mikroskop cam ı takılı olmalı:)))
konustuk telefonda kendisi ile çok beyfendi bi cocuk sevdim oda ektiricek takıntıları var ama :) büyütecle bakıyormus pc ekranına:) saka biyana hepimizde vardı bu takıntılar oyüzden hep söylerım canlı görün arkadaslar brnim kapım herkese açık diger ekım merkezlerine ektirip sonuc alan arkadaslarda aynı sekılde insanlara bu konuda yardımcı olsun 5 dakkasını almaz insanlıktır ben kaçkişi ile bulustum sayısını artık hatırlamıyorum günün 2 satını telefonda konusarak geciriyorum bu konuda ama whatsapp a uyuzum :) kolay seçimler degıl. Ben koray hocaya ektirmeden önce Çok kişi ile bulustum koray hocaya ektiren saolsunlar. Benim bi huyum vardır bana yapılsn hiç bir iyiliği unutmam onlarıda burdan saygı ıle anayım.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2018, 14:00:08 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1555 : 09 Ocak 2018, 16:48:53 »
Reis hem asmed'de hemde bu forumda en favori ekim sana aittir tartışmasız bi gerçek bu,Şimdi konunda çoook fazla yorum olduğu için insanlar senin konundan faydalanmakta zorlanabilir şimdi senin saçların 4.ay nasıldı acaba merak edip bakmışlığım vardı kaç sayfa okudum bilmiyorum  ;D vaktin olursa eğer sadece fotoğraflarını ay ay bi konu altında paylaşırsan süreci ve saçların hangi aylarda nasıl olup ilerlediğini ve saçların hangi dönemlerde çıkıp sıklaştığını görebilirler,tabi uğraşmak istersen  ::)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1556 : 09 Ocak 2018, 17:40:37 »
 mert  forumda asmed sonuçlarının hepsi benle aynı başarıda açıklık olarak ayrılır sadece sonuçlar Asmed e gelince onlar için cok sıradan bir sonuç benim saçlar daha neler var :)

Diger konuda haklısın arap saçına döndü benim sayfa bi toparlamak gerek iyi aklıma getirdin teşekürler
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2018, 17:44:07 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1557 : 09 Ocak 2018, 18:26:00 »
Bugün instagramda gördüm  Koray hoca lizbonda yapılacak workshop ile ilgili video paylaşmış lizbondan sonra her şey değişecek demiş bakalım yeni bir şeyler geliyor galiba
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1558 : 09 Ocak 2018, 18:29:37 »
Bugün instagramda gördüm  Koray hoca lizbonda yapılacak workshop ile ilgili video paylaşmış lizbondan sonra her şey değişecek demiş bakalım yeni bir şeyler geliyor galiba

Hım dr ruston un videosu dimi. Koray hoca 1 senedir bir şey  tasarlıyor uçuk bişey lizbon da tanıtıcak duyduğum kadarı ile bende sabırsızlıkla bekliyorum bundan sonra herşey değişecekse artık nasıl bir cihaz bilemiyorum bu workshop dünyayı sarsar ama ona eminim.
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2018, 18:40:25 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1559 : 09 Ocak 2018, 19:08:30 »

Hım dr ruston un videosu dimi. Koray hoca 1 senedir bir şey  tasarlıyor uçuk bişey lizbon da tanıtıcak duyduğum kadarı ile bende sabırsızlıkla bekliyorum bundan sonra herşey değişecekse artık nasıl bir cihaz bilemiyorum bu workshop dünyayı sarsar ama ona eminim.

robotlu birşey üstünde çalışıyordu galiba tam hatırlamıyorum ama hafızamda böyle birşey kalmış.

Facebook Twitter Instagram