Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745778 defa)

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1231 : 23 Eylül 2017, 13:22:23 »
Olayı bitirmissin hocam tebrik ederim. Umarim bu guzel goruntu daimi olsun. Cok tesekkur ediyorum anlayisin icin 🙏

Kovan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1232 : 23 Eylül 2017, 13:32:26 »
Buradan da anlıyoruz ki cm2 ekilen greftin  yeteri siklik sağlamak için önemli olduğunu goruyoruz
Biz ekim yaptırırken marketten alınan hazır kıymalı börek gibi fırına verip cikarildik.
Kaç cm2 ne ekilecek kac greft bunlar önemli  yeni ekim yaptıracak arkadaşların bunları gözardı etmesi lazım
Bu bilgiler önemli  bize hiç bu bilgi akışı saglanmadi sormasak ağızlarını bile açmıyor doktorlar
Koray erdoğan profesyonellik konusunda çok başarılı bi erkeğin nasıl bir sac istediğini gayet iyi biliyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1233 : 23 Eylül 2017, 13:35:43 »
Olayı bitirmissin hocam tebrik ederim. Umarim bu guzel goruntu daimi olsun. Cok tesekkur ediyorum anlayisin icin 🙏
Tesekürler saçkolik ve rica ederim Her zaman ne istersen sorabilirsin daha güzel ve daha iyisini  senin için diliyorum..
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1234 : 23 Eylül 2017, 13:44:00 »
Buradan da anlıyoruz ki cm2 ekilen greftin  yeteri siklik sağlamak için önemli olduğunu goruyoruz
Biz ekim yaptırırken marketten alınan hazır kıymalı börek gibi fırına verip cikarildik.
Kaç cm2 ne ekilecek kac greft bunlar önemli  yeni ekim yaptıracak arkadaşların bunları gözardı etmesi lazım
Bu bilgiler önemli  bize hiç bu bilgi akışı saglanmadi sormasak ağızlarını bile açmıyor doktorlar
Koray erdoğan profesyonellik konusunda çok başarılı bi erkeğin nasıl bir sac istediğini gayet iyi biliyor

Cm/2 ye düşen saç miktarı ve sıklık belirleme dışında bir çok ayrıntı daha var bu ayrıntıların ve ölçümlerin saç kalitesine göre planlama yapılmasının Tabi bunun içinde hoca bir çok farklı cihaz yada hesaplama teknikleri kullanıyor operasyondaki tekniklerden cihazlardan aparatlardan bahsetmiyorum bile bunların hepsı öncesinden nasıl bir sonuç alıcaklarını bilmelerini sağlıyor kısaca  Hoca için hiç bir sonuç tesadüf degil En başından sonuçları gördükleri için Tüm hastalarınıda bu doğrultuda en başından bilgilendirip örnekler ile Anlatıyor. 
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2017, 13:45:36 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Wolverine

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1235 : 24 Eylül 2017, 11:14:48 »
Selam Hintell

Sana Zahmet birde cok yakindan isikli ortamda koklerin cikisini gorecek sekilde ceker misin? Cok zahmet veriyoruz sana kusura bakma :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1236 : 24 Eylül 2017, 15:48:12 »
Selam Hintell

Sana Zahmet birde cok yakindan isikli ortamda koklerin cikisini gorecek sekilde ceker misin? Cok zahmet veriyoruz sana kusura bakma :)
selamlar. Esrf.. İyi günler
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2017, 15:51:04 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1237 : 24 Eylül 2017, 18:40:48 »
Bende bole istiyom 8)

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1238 : 24 Eylül 2017, 19:25:20 »
Dogal sactan farksiz masallah ya hoca sanat icra etmiş insan eli ile yapilan bir is ancak bu kadar dogal olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1239 : 25 Eylül 2017, 11:06:19 »
Teşekürler Martini..  Saç ekimi  estetik ve doğallık isteyen bir işlem.. oyüzden bu işlemi gerçekleştiricek kişide Sanatsal zeka ve yetenek olması gerek. Estetik bir bakış açısına sahip olması gerek kişinin kesinlikle Odunların  yapacagı bir işlem değil.. şuan saçımda Doğallık ve sıklık %100  olabileceğin en iyisi seninde gördüğün üzere  umarım  bu forumu takıp eden herkes doğru adımlar atıp Önce saç ekimi Hakkında Gerekli araştırmaları yapar kıl çıkmış saç çıkmış  bakış açısı ile değil de Estetik bir anlayışla dayranıp araştırma yapar ve kendileri için en doğru  operasyonu yaptıracak bilğiye sahip olurlar. Forumu olabildiğince stabil hale getirdim çünkü forumu üyelerin dışında  üye olmadan Takip eden binlerce insan var yazılarımızı okuyan Onlara karşıda kendimi sorumlu hiisediyor kesinlikle forumda Yanlış yönlendirmelere izin vermiyoruz.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2017, 11:18:05 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1240 : 25 Eylül 2017, 17:54:22 »
Bende bole istiyom 8)
insallah akf :) su 4 ay geçsede senden de kurtulsak:)
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2017, 18:02:04 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1241 : 25 Eylül 2017, 18:05:34 »
O degilde hintell bugün ortaköyde bi cafedeydim yan masada gençler vardı senin muabbetin geçti sitenşn namı baya büyümüş :)) yanındaki arkadasına çocuk abi diyodu bu hintellin saçlar nasıl olmuş böyle falan kulak misafiri oldum :) dedim vay bee hintellin namı heryere yayılmış :)) türkiye tanımaya başladı seni artık :) yakında yolda yürürken çevircekler abi bi foto çekilebilirmiyiz falan dicekler :))
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1242 : 25 Eylül 2017, 18:09:03 »
Bende bole istiyom 8)
insallah akf :) su 4 ay geçsede senden de kurtulsak:)
ahahahah  :D

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1243 : 25 Eylül 2017, 18:13:50 »
O degilde hintell bugün ortaköyde bi cafedeydim yan masada gençler vardı senin muabbetin geçti sitenşn namı baya büyümüş :)) yanındaki arkadasına çocuk abi diyodu bu hintellin saçlar nasıl olmuş böyle falan kulak misafiri oldum :) dedim vay bee hintellin namı heryere yayılmış :)) türkiye tanımaya başladı seni artık :) yakında yolda yürürken çevircekler abi bi foto çekilebilirmiyiz falan dicekler :))
bir siyasi parti temsilcisi de meclise soru önergesi vercekmis nasıl olur diye :D

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1244 : 25 Eylül 2017, 18:22:43 »
bir siyasi parti temsilcisi de meclise soru önergesi vercekmis nasıl olur diye :D
Anlamadım akf :) çince japonca olmuş bu :)) okadar ince zekamız yok :))
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Facebook Twitter Instagram