Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745872 defa)

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1171 : 09 Eylül 2017, 16:59:03 »
Abi kusura bakma ama ekim oncesi fotograflarda 40 dan asagi durmuyorsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1172 : 09 Eylül 2017, 18:33:42 »
Abi kusura bakma ama ekim oncesi fotograflarda 40 dan asagi durmuyorsun
la yürü git :)) Atarım bak forumdan:)
Global Moderator

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1173 : 09 Eylül 2017, 19:14:10 »
Hahahah:))
🏇🏇

Architect

• Sr. Member
« Yanıtla #1174 : 10 Eylül 2017, 00:36:49 »
Havuz dan çıktım saçlar nemli

Selam Hintel :) ben de paylaşırım umarım 1 sene sonra böyle :) 16-17 ağustos operasyon tamamlandı Koray Hoca ile . Şuan kırmızı kel kafa ile geziyorum (şok dökülme ) bakmaya giriyorum arada ama çok yoğunum sürecimi fotoğraflıyorum paylaşıcağım inşallah ileride, hepinizi çok seviyorum iyi ki var bu site :) görüşmek üzere.
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2017, 00:40:19 Gönderen: Architect »
if you see the tiger it's too late, you're food

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1175 : 10 Eylül 2017, 02:22:54 »
Havuz dan çıktım saçlar nemli

Selam Hintel :) ben de paylaşırım umarım 1 sene sonra böyle :) 16-17 ağustos operasyon tamamlandı Koray Hoca ile . Şuan kırmızı kel kafa ile geziyorum (şok dökülme ) bakmaya giriyorum arada ama çok yoğunum sürecimi fotoğraflıyorum paylaşıcağım inşallah ileride, hepinizi çok seviyorum iyi ki var bu site :) görüşmek üzere.
hayırlı olsun :)) Teşekürler görüşmek üzere :)
Global Moderator

Zubizu006

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1177 : 10 Eylül 2017, 12:08:06 »
Kusursuz bir sonuç.Koray bey kendisi bizzat ekimi yapsa hiç düşünmeden giderim.Ama sanki fabrikasyoba dönmüş bir hisse kapılıyo insan asmed hakkında.

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1178 : 10 Eylül 2017, 12:18:25 »
Kusursuz bir sonuç.Koray bey kendisi bizzat ekimi yapsa hiç düşünmeden giderim.Ama sanki fabrikasyoba dönmüş bir hisse kapılıyo insan asmed hakkında.
Fabrikasyon mabrikasyon varsa daha iyisi (keser dışında) gidip orda ektirin diyecem ama digerleri kendileri de ekseler sonuclari koray hoca kadar iyi olamaz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1179 : 10 Eylül 2017, 17:36:40 »
bu işler ''sanki'' ile  filan olmuyor dostum bilerek konusmak gerek.. yanlış hislere kapılmıssın diger merkezleri araştır sen hissetmek nedemek daha yakından anlarsın. Koray hoca operasyonun her aşamasında bulunur ve bir çok işlemi kendi yapar Hoca olmasa operasyon bu kadar kaliteli olmaz. bunu ıoh da forumda bir çok insan gördü  fabrikasyona gelınce Her hastası mutlu harika saçlara kavuşuyor bu konuda fabrikasyon haklısın :) mutluluk fabrikası:s
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2017, 17:42:51 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Zubizu006

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1180 : 10 Eylül 2017, 17:57:44 »
Hintell bey sonucunuz çok güzel.Yazınızın başında belirttiğiniz gibi bizim sürekli koray hıcanın yanına gitme fırsatınız olmadı.Size sabır mı gösterdi yoksa tamıyomusunız bilmiyorum ama ciddi bir zaman ayırmış size.2-3 defa yüz yüze konuşmuş,klinikte baya bir zaman geçirmiş,diğer hastaların durumlarını yakından takip etme fırsatı bulmuşsunuz.Keşke benimde öle bir fırsatım olabilseydi en azından psikolojik olarak kendini rahat hisseder sonuçtan da emin olurdum.Koray hocayı bizzat tanımış olsaydım inanın hiç düşünmeden ekimi yaptırırdım.Size de ulaşmak istedim ama ulşamadık maalesef

Walter

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1181 : 10 Eylül 2017, 19:18:50 »
Hintel finans kullanamya devam ediyor musun? Kaç ay oldu kullanalı? Koray hoca ne kadar süre kullanmanı önerdi?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1182 : 10 Eylül 2017, 20:55:57 »
Hintell bey sonucunuz çok güzel.Yazınızın başında belirttiğiniz gibi bizim sürekli koray hıcanın yanına gitme fırsatınız olmadı.Size sabır mı gösterdi yoksa tamıyomusunız bilmiyorum ama ciddi bir zaman ayırmış size.2-3 defa yüz yüze konuşmuş,klinikte baya bir zaman geçirmiş,diğer hastaların durumlarını yakından takip etme fırsatı bulmuşsunuz.Keşke benimde öle bir fırsatım olabilseydi en azından psikolojik olarak kendini rahat hisseder sonuçtan da emin olurdum.Koray hocayı bizzat tanımış olsaydım inanın hiç düşünmeden ekimi yaptırırdım.Size de ulaşmak istedim ama ulşamadık maalesef
Bende herkes gibi Hastası olarak gittim koray hoca ya ama fark olarak sürekli araştırdım ekimlerini inceledim yabancı yerli bir cok insanla iletişim kurdum bu girişken yapıyla alakası var hoca bın bana özel bir vakit ayırması söz konusu degil Tabi yunanistanda daha çok görme soru sorma fırsatım oldu.  telefonunuzu yazın özelime müsait bi zamanda ararım sizi Asmed e giden her hasta benim kadar ilgi görür benim bir özelliğim yok sadece fazla araştırdım fazla soru sordum. Çok fazla mesaj geliyor çok fazla telefon numarası var yetişemiyorum yada kişileri karıştırıyorum yada cevap verdim sanıyorum mesajlara ondan kaynaklı ulaşamamanız.
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2017, 20:59:40 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1183 : 10 Eylül 2017, 21:09:04 »
Valla ben Hintell e özelden yazdım, numarasını rica ettim,  hemen verdi. Aradım tam 1 saatten fazla konuştuk telefonda. Ulaşamama durumu hintell in açıkladığı gibidir. Kimse hakkını yemesin lütfen, yardım konusunda elinden geleni yapan biridir. Asmed konusunda da yanılıyorsunuz bence. Gidip yüzyüze görüşmedim ama ne zaman mail atsam bilgi istesem anında dönüş yapıyorlar detaylı bilgi veriyorlar
🏇🏇

duman176

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1184 : 11 Eylül 2017, 00:51:08 »
Öncelikle saclar mukemmel maşallah gönül ister ki her ekimci bir koray erdogan olsun. Ama olmuyor iste dunyada boyle bir yer :)) hintell kardesim tecrübenden faydalanarak bisey sormak istiyorum. Proscar yada finansin kısırlık riski yok deniyor ama birde senden ogrenmek istiyorum hani koray hoca bu konuda seni bilgilendirmistir.

Facebook Twitter Instagram