Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745881 defa)

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1156 : 31 Ağustos 2017, 11:39:29 »
Jokey sen ne yaptın en son telefonda konustuğumuzda 6 ay ilaç kullanıp ekim yaptırıcaktın koray hoca ya kaç ay kaldı görüşemedik aklıma geldi:)

Tam 4.5 ay oldu dostum. Seda hanım'a yazıp 1.5 ay sonrası için randevu rica edeceğim. Koray hoca "yok ekemem" derse sıkıntı büyük :) boşuna 6 ay finas yutmuş olacağım dostum :)
🏇🏇

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1157 : 31 Ağustos 2017, 13:48:55 »
Jokey sen ne yaptın en son telefonda konustuğumuzda 6 ay ilaç kullanıp ekim yaptırıcaktın koray hoca ya kaç ay kaldı görüşemedik aklıma geldi:)

Tam 4.5 ay oldu dostum. Seda hanım'a yazıp 1.5 ay sonrası için randevu rica edeceğim. Koray hoca "yok ekemem" derse sıkıntı büyük :) boşuna 6 ay finas yutmuş olacağım dostum :)
Bence Sana kullan dediyse Beklentini sorup ve sana yapabilceği saçıda anlatıp eker hoca :) olumsuz düşünme gereksiz yere :) az kalmıs:)
Global Moderator

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1158 : 31 Ağustos 2017, 13:54:50 »

Bence Sana kullan dediyse Beklentini sorup ve sana yapabilceği saçıda anlatıp eker hoca :) olumsuz düşünme gereksiz yere :) az kalmıs:)

Valla akışına bıraktım ben de. Başlarda hiç zaman geçmiyordu ama 4.5 ay olmuş. Son 1 aydır solar biotin de kullanıyorum, inşallah Koray Bey eker de ben de burada sürecimi paylaşırım. Beklentim çok çok yüksek değil,  18 yaşındaki halim gibi olmayacağını ben de biliyorum; doğal olsun da, cok sık olmasa da olur. Sonuçta asmed, yapılabilecek en iyi şeyi yapar, olabilecek en iyi sonucu yaratmaya çalışır, bu yüzden rahatım, başka bi yerde ektirseydim daha iyi olur muydu? Gibi bir soru işareti hiçbir zaman olmayacak kafamda :)
🏇🏇

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1159 : 31 Ağustos 2017, 14:14:38 »

Valla akışına bıraktım ben de. Başlarda hiç zaman geçmiyordu ama 4.5 ay olmuş. Son 1 aydır solar biotin de kullanıyorum, inşallah Koray Bey eker de ben de burada sürecimi paylaşırım. Beklentim çok çok yüksek değil,  18 yaşındaki halim gibi olmayacağını ben de biliyorum; doğal olsun da, cok sık olmasa da olur. Sonuçta asmed, yapılabilecek en iyi şeyi yapar, olabilecek en iyi sonucu yaratmaya çalışır, bu yüzden rahatım, başka bi yerde ektirseydim daha iyi olur muydu? Gibi bir soru işareti hiçbir zaman olmayacak kafamda :)
vallahı zekı adamsın dostum gayet olgun neyın ne olduğunu bilerek hareket edıyosun taktır ettım insallahda güzel olucak..
Global Moderator

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1160 : 31 Ağustos 2017, 14:24:13 »
İnşallah dostum. Önemli olan şey bence beklentinin hangi seviyede olduğudur. Beklenti makul ve mantıklı seviyede tutulursa, usta ellerde yapılan saç ekiminden mutlu olmayacak hasta yoktur bence. Senin sonuç hepimize umut veriyor valla:)
🏇🏇

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1161 : 09 Eylül 2017, 12:47:13 »
Havuz dan çıktım saçlar nemli
Global Moderator

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1162 : 09 Eylül 2017, 13:00:41 »
her ektirme derdine dusenen hayal ettiği saçı tasıon bir sürü insana şu an o saçları koy hayatnın en mutlu anlarını yasarlar
saçları ekmeydi dersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1163 : 09 Eylül 2017, 13:04:25 »
her ektirme derdine dusenen hayal ettiği saçı tasıon bir sürü insana şu an o saçları koy hayatnın en mutlu anlarını yasarlar
saol emeklikel aynen dediğin gibi benimde hayal ettiğim saçlardan daha iyi oldu  herkesin  hayal ettiklerine kavuşmasını diler koray hoca ya  sonsuz tesekür ederim.
Global Moderator

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1164 : 09 Eylül 2017, 13:10:24 »
dr koray fiyatlarda biraz inse herkes tşk etcekte ona ): adamın ara ara boş gunude yok olsa millet toplu gider indirim beklerdi ondan ama onda bildiğim kadarınla boş gun bulmak imkansız gibi bişi
saçları ekmeydi dersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1165 : 09 Eylül 2017, 13:15:47 »
dr koray fiyatlarda biraz inse herkes tşk etcekte ona ): adamın ara ara boş gunude yok olsa millet toplu gider indirim beklerdi ondan ama onda bildiğim kadarınla boş gun bulmak imkansız gibi bişi
hocanın belli bir kalitesi belli bir standartı var öyle olsaydı böle olsaydı bunları konusmak artık yersiz çok konusuldu. yapacak bişey yok malesef  merkezin olayı bu.
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2017, 13:27:16 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1166 : 09 Eylül 2017, 13:44:36 »
Maşallah :)
🏇🏇

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1167 : 09 Eylül 2017, 13:45:53 »
Fiyat 1 euro lara düşse emin olun kalite de aynı oranda düşer
🏇🏇

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Global Moderator

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1169 : 09 Eylül 2017, 15:41:29 »
Hocam belki bunu ikinci ya da üçüncü kez yazacam ama iş olsun diye demiyorum 10 yaş geriye gitmişsin bu sadece sacla alakali olamaz bence, sen de pembeli reis gibi botoks falan mı yaptırdın yoksa  😂😂😂

Facebook Twitter Instagram