Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745871 defa)

Mehmet 28

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1141 : 28 Ağustos 2017, 20:37:30 »
Euro düşse mesela 1₺ olsa o zaman da Koray hoca greft başı 10euro mu isterdi acaba  :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1142 : 28 Ağustos 2017, 21:09:51 »
Euro düşse mesela 1₺ olsa o zaman da Koray hoca greft başı 10euro mu isterdi acaba  :D
dostum bu soruları çokmu düşünüyosunuz ?
Global Moderator

zlatan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1143 : 28 Ağustos 2017, 21:20:15 »
fiyat çok uçuk düşünsenize günde 1 ekim yaptığını koray erdoğanın 40 bin liradan ay da 1.5 trilyon yapıyor arkadaşlar şaka gibi. koray erdoğanın hlcnin özelliği hangi saç da ekim başarılı olur onu biliyorlar, başarısız olacak saçı bildikleri için ekmiyorlar. serdar görkem Zekeriya kul çok iyi ekimler yapıyor ama onlar koray Erdoğan gibi ekim yaptıklarında başarısız olacak saç yapısını bilmiyorlar. o yüzden başarısız oldukları ekimler oluyor onların başarısız olan ekimini koray Erdoğan yapsa o da başarısız olur farkı başarısız olacak ekimi bilip yapmıyor olmaları.
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2017, 21:24:27 Gönderen: zlatan »

Iamteacher

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1144 : 28 Ağustos 2017, 22:32:34 »
Zlatan diğer Ekim yerleri kendilerini geliştirsin o zaman ne yani ekimde başarısız olacaklarını bilmemeleri ardına sığınmamalılar. Ben Ekim yaptım daha 2.ayındayım ama bana bak sürecin başarısız olacak yapamayacağız deseler saygı gösterir teşekkür ederdim

Asdf

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1145 : 28 Ağustos 2017, 23:04:24 »
Dostum senin aralara girilmiş ekim yapılırken bu kendi saçlarında dökülmeye neden oldu mu ya da bi cansızlaşmaya ?

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1146 : 28 Ağustos 2017, 23:19:35 »
Kredi karti limitim 50000 tl limitsiz bile var.
Vay be hocam ben çok masumane düşünmüştüm 😁

Mehmet 28

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1147 : 29 Ağustos 2017, 01:17:19 »
Arkadaşlar burda hemen hemen her merkezden örnekler var objektif bakınca Koray Erdoğan ekimleri açık ara önde on saç çizgisinden bile hangi Ekim merkezinde Ekim yapıldığı belli oluyor çoğu arkadaşın.koray hocada  bir kalıp yok kişiye özel herşey diğer merkezlerde Ekim yaptıran arkadaşlarin ekimlerini gözlerinizi kapatın ve Koray hocanın o ekimleri yaptığını hayal edin aradaki farkı yine bulursunuz.sac ekimi yanlış ellerde yapılmış olursa Allah muhafaza insan bir ömür bozuk psikoloji ile yaşamak zorunda kalır Ekim yaptıracak arkadaşlar maddiyattan çok kendi sağlıklarını düşünsünler sonra keşke 100 bin lira versemde bu görüntüden ve psikolojiden kurtulabilsem diye diye bir ömür takıntı yapabilir.sac ekimi nerde olursa olsun mantığı ile olmamalı.maddiyatta önemli tabi ama para kazanılır sağlık gittimi kazanilmayabilir. Dua edelim de euro düşsün ;D :D

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1148 : 29 Ağustos 2017, 02:35:57 »
fiyat çok uçuk düşünsenize günde 1 ekim yaptığını koray erdoğanın 40 bin liradan ay da 1.5 trilyon yapıyor arkadaşlar şaka gibi. koray erdoğanın hlcnin özelliği hangi saç da ekim başarılı olur onu biliyorlar, başarısız olacak saçı bildikleri için ekmiyorlar. serdar görkem Zekeriya kul çok iyi ekimler yapıyor ama onlar koray Erdoğan gibi ekim yaptıklarında başarısız olacak saç yapısını bilmiyorlar. o yüzden başarısız oldukları ekimler oluyor onların başarısız olan ekimini koray Erdoğan yapsa o da başarısız olur farkı başarısız olacak ekimi bilip yapmıyor olmaları.
adam norwood 5 ince telli saça ekiyor, dupalı hastaya ekiyor,dupa dupa...kimse bu riski almaz.yanlış yerden vuruyorsunuz. emege saygı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1149 : 29 Ağustos 2017, 10:21:13 »
Adam gelmiş bit kadar aklı ile baskasının  kazanc hesaplamasını yapıyor olaya bak ya.. Hoca yanında çalısan 50 _60 kisiye ekmek veriyor bunu düşünmez ama beyinsiz.. gerek yok arkadaşlar ne saçmaladınınn kendide farkında degil  adamdaki seviye ve amaç belli Zaten işleri kesat heralde bu ara
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2017, 12:22:49 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1150 : 29 Ağustos 2017, 10:25:03 »
Dostum senin aralara girilmiş ekim yapılırken bu kendi saçlarında dökülmeye neden oldu mu ya da bi cansızlaşmaya ?
yok dostum Tek bir tel bile zarar görmedi. Hazır sen sormuşken şunuda dip not olarak yazayım Koray hoca ya  sıklaştırma yaptırıcak olan arkadaşlar  bu konuda çok rahat olsun  Tek bir var olan saçınız bile zarar görmez.
Global Moderator

Sacii

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1151 : 29 Ağustos 2017, 11:54:48 »
Farklı bir açı
maşallah Allah nazarlardan saklasın 🙂

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1152 : 29 Ağustos 2017, 12:24:54 »
Farklı bir açı
maşallah Allah nazarlardan saklasın 🙂
eyvallah dostum daha iyileri sizlerin olur inşşalah
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1153 : 29 Ağustos 2017, 12:55:44 »
Böyle düşünüyosan çok düşük bi zekan var forumda senin gibi düz mantık düşünen görmedim kaç bin üyenin içinden :) senin gibiler zaten asmede ektirmesin oraya ektirmek için belli bi iq seviyesi gerekli.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1154 : 29 Ağustos 2017, 17:35:16 »

Messi ile ozan tufan ın aynı paraya oynaması ne kadar saçmaysa, koray Erdoğan ve diger bir doktorun aynı paraya ekim yapması da o kadar saçma. Bayılıyorsunuz sapla samanı karıştırmaya. Adam dünya markası olmuş, Sen hâlâ aylık kazandığı paradasın.
🏇🏇

Facebook Twitter Instagram