Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745951 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1095 : 05 Ağustos 2017, 12:47:18 »
kardesim senden ricam tam ışıgın vurdugu bir alan resmi... bu isteğime kızma cünkü ön çizgini yakından ve cok net görmek istiyorum.
32 derece sıcakta gün ışığında çekilmiş böyle bi foto var yeterli olurmu sana bilmiyorum ama daha sonra detaylı paylaşırım. Ayrıca Yanlış hatırlamıyosam daha öncede istemiştin foto atmıştım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1096 : 05 Ağustos 2017, 12:54:12 »
Besiktas in yeni transferi Alvaro Negredo ya benziyorsun saclarda ayni olmus  8)
Negredonun saci Hintelin sacinin yaninda baya seyrek :))
darısı başına kadir :)
Global Moderator

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1097 : 07 Ağustos 2017, 00:58:34 »
Besiktas in yeni transferi Alvaro Negredo ya benziyorsun saclarda ayni olmus  8)
Negredonun saci Hintelin sacinin yaninda baya seyrek :))
darısı başına kadir :)
eyvallah :)

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1098 : 12 Ağustos 2017, 18:13:33 »
Keser hoca Koray hocaya nazaran hep az greft söylüyor ama keser hocanın ekimleride başarılı ve sık

koray hocanın  görmek istedıgı bır sonuç var hastasında bu da greft sayıları ve ortalamalarla oluyor keser hoca'da iyi bır doktor tabiki
ama koray hoca gıbı hesaplamalar yapmıyor  o daha antıka bır doktor diyebilirim  ve malum genelde çok  dar alan çalışıyor şakaklar ve sistemınden dolayı günlük 500 greft ekiyor sadece

e sana 4000 dese 1 ayda eker:s  ve  pek geçişleri  ve yan fual leri yapmıyor sırf kulak hizasındaki fuel için  800 greft civarı ve seyrek saçın arasınada girmekten kaçınıyor  dogal olarak da keser hoca nın greft sayıları düşüyor  hastalarıda seçiyor zaten açıklıgına göre

ama koray hoca  fual  den baslıyor açık alanı dolduruyor ardından açık alanla saçlı alan arasında geçişleri yapıyor tüm başka doktorların  cesaret edemedigi  az seyrek alan diyelim gırip zarar vermeden sıklaştırıp çıkıyor ve greft sayılarıda artıyor tabi dogal olarak kısacası  1 kerede işi bitiriyor  mesala ''saçsızkel''  arkadaşımıza ekmezdi keser hoca zarar verebilirim derdi sıklaştırma oldugu için

ve koray hocanın manuel alımı farklı keser hocanın farklı  2 sının de teknık anlamda herşeyi farklı...  çok ayrı kulvardalar ben her iki hocayı da ekım yaptırmadan evel çok fazla araştırdım  yaklaşık 2 senem koray hocayı' keserden tut dünyadaki öne cıkmıs bır cok doktorla karşılaştırmakla geçti  ve çıkardıgım sonuç   koray hoca nın ekımlerı  çok daha sık ve dogal  hayalımdeki saçlarıda bana sadece koray hocanın verebilcegi sonucuna vardım kişisel düşüncem bu yönde   tarzı benim isteklerime hitap ediyordu ve kararım busekılde oldu

siz de kendınıze hıtap eden doktora ekınızı yaptırısınız umarım

Hintell'in dediklerine katılmakla beraber, bundan yaklaşık 6-7 ay öncesinde Muttalip Hoca'ya gidip sıkılaştırma ekimi için bilgi almak istediğimde sadece şakaklara ekim yapacağını, vertex bölgesine girmeyeceğini söyledi. ( vertexdeki saçlar dökülmemiş incelmiş dedi. Ama  tepe bölgemde beni rahatsız edecek kadar bir açıklık olmasına rağmen) sonrasında  Minoxil ve finas yazıp yolcu etti. Yakın bir arkadaşım ön bölgesine Keser hocada ektirdi kendisi memnun halinden. Ben ise Koray hocayı tercih ettim operasyona girdiğimde ve sonrasındaki süreçleri sizlerle paylaşacağım.
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1099 : 12 Ağustos 2017, 18:20:43 »
:)))  eyvallah . Hayırlı olsun Alparslan az kaldı ekimine paylaşımlarını bekliyoruz sabırsızlıkla umarım sende hayalindeki saçlara kavuşup bu konuyu kapayıp mutlu bırsekılde saç sorunun olmadan özgüven dolu hayatına devam edersin..... şunuda ekliyim E hani keser hoca kimseye ilaç tavsiye etmezdi filanfı falandı hoş bu zaten bilğim bişey ama karşıda degilim bencede en doğrusu bu minox hariç forumda bir öok arkadaş araştırmadan konuşuyor işin ilginç yanı araştırıp bilen insanlarlada kalkıp  bilmedikleri konular hakkında tartışıyor buda bir örnek olarak kalsın.. bu işi gerçek anlamda bilen en doğru şekilde yapan her doktor Finasterid gerektiği taktirde tavsiye eder bunu tavsiye etmemek marifet değil bu işi bilmemektedir  forumda bir çok ekime gren arkadaşların saçlarını inceliyorum hepsi dht denen illetin etkisi altında zayıf saçlarla operasyona giriyor bu doğru  değil ekıme güçlü saçlarla girmek girekir bununda malesef tek çaresi finasterid.
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2017, 18:32:21 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1100 : 12 Ağustos 2017, 18:44:44 »
:)))  eyvallah . Hayırlı olsun Alparslan az kaldı ekimine paylaşımlarını bekliyoruz sabırsızlıkla umarım sende hayalindeki saçlara kavuşup bu konuyu kapayıp mutlu bırsekılde saç sorunun olmadan özgüven dolu hayatına devam edersin..... şunuda ekliyim E hani keser hoca kimseye ilaç tavsiye etmezdi filanfı falandı hoş bu zaten bilğim bişey ama karşıda degilim bencede en doğrusu bu minox hariç forumda bir öok arkadaş araştırmadan konuşuyor işin ilginç yanı araştırıp bilen insanlarlada kalkıp  bilmedikleri konular hakkında tartışıyor buda bir örnek olarak kalsın.. bu işi gerçek anlamda bilen en doğru şekilde yapan her doktor Finasterid gerektiği taktirde tavsiye eder bunu tavsiye etmemek marifet değil bu işi bilmemektedir  forumda bir çok ekime gren arkadaşların saçlarını inceliyorum hepsi dht denen illetin etkisi altında zayıf saçlarla operasyona giriyor bu doğru  değil ekıme güçlü saçlarla girmek girekir bununda malesef tek çaresi finasterid.

Çok teşekkürler Hintell, safiyane duygularla içtenlikle yaptığın paylaşımlar benim gibi bir çok kişiye ışık olmuştur, sigara ve çay eşliğinde keyifle iletilerini okuyup sonucunun sende bıraktığı mutlulukla mutlu oluyorum :)  Bekliyorum bakalım bende o sihirli günü :)) ilaç konusuna gelince de kim demiş hocam ilaç vermiyor diye? Benim arkadaşım da kullandı, hatta iki kuzenim de Keser hoca'da ekim yaptırdı. Çok görüşmediğim için  Detaylarını çok bilmemekle beraber sonuçlarından pek memnun olmadıklarını biliyorum. Bunu tartışma yaratmak veya Keser hoca'ya karşı antipati oluşturmak amacıyla söylemiyorum kesinlikle. Herkesin yaptığı işler, başarılar ortada. Sadece çok iyi araştırıp, samimi duygularla yaklaşmak önemli diye düşünüyorum.

Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1101 : 13 Ağustos 2017, 18:58:14 »

Çok teşekkürler Hintell, safiyane duygularla içtenlikle yaptığın paylaşımlar benim gibi bir çok kişiye ışık olmuştur, sigara ve çay eşliğinde keyifle iletilerini okuyup sonucunun sende bıraktığı mutlulukla mutlu oluyorum :)  Bekliyorum bakalım bende o sihirli günü :)) ilaç konusuna gelince de kim demiş hocam ilaç vermiyor diye? Benim arkadaşım da kullandı, hatta iki kuzenim de Keser hoca'da ekim yaptırdı. Çok görüşmediğim için  Detaylarını çok bilmemekle beraber sonuçlarından pek memnun olmadıklarını biliyorum. Bunu tartışma yaratmak veya Keser hoca'ya karşı antipati oluşturmak amacıyla söylemiyorum kesinlikle. Herkesin yaptığı işler, başarılar ortada. Sadece çok iyi araştırıp, samimi duygularla yaklaşmak önemli diye düşünüyorum.
rica ederim dostum Tekrar hayırlı olsun.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1102 : 14 Ağustos 2017, 18:18:32 »
Hala ön cizgide ince ince çıkış gözlemlemekle. Birlikte 3 gün sonra 9 ayı devirmiş oluyorum arkadaşlar. Memnunuyet derecem%100 saçlar Hayal ettiğimden öte oldu sanki hiç saç ekimi yaptırmamış ve saçları hiç dökülmemis biri gibi şuan hayatıma devam ediyorum.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2017, 10:09:29 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1103 : 14 Ağustos 2017, 18:35:18 »
Efsaneler ölmez saç şeklini degiştirir :))
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1104 : 14 Ağustos 2017, 18:39:13 »
fotolarını gördüm  beni geçtinmi ? Aynımı yakın mı ? :s
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1105 : 14 Ağustos 2017, 18:44:13 »
Bu forumda çok çakal var Allah senden razı olsun Hintell en zor günlerimde yanımda oldun Doğruyu gösterdin Bana iyiki varsın. Sana yakın 60 gün gerindeyim bizden 10 sene ilerde yasasanda hayatı :)
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1106 : 14 Ağustos 2017, 18:45:37 »
Aman yarabbi  :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1107 : 15 Ağustos 2017, 09:51:02 »
Bu forumda çok çakal var Allah senden razı olsun Hintell en zor günlerimde yanımda oldun Doğruyu gösterdin Bana iyiki varsın. Sana yakın 60 gün gerindeyim bizden 10 sene ilerde yasasanda hayatı :)
saol dostum:)
Global Moderator

Angmar

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1108 : 15 Ağustos 2017, 15:38:13 »
Kardeşim senden hususi bir ricam var. Tecrübelisin tecrübenden faydalanmak istiyorum.
Artık saç ekimi yaptırmak istiyorum. Ancak hala karar veremedim.

Lütfen bana pişman olmayacağım isimler önerin.
lhan Serdaroğlu' na mail gönderdim. Geri dönüş yaptı. 3500-3800 greft dedi.

Mesaj içeriği şudur :

"Ben 2003 yılından bu yana yoğun olarak saç ekimiyle ilgileniyorum. Uluslararası Saç Restorasyonu Cerrahisi Derneğine (ISHRS:İnternational Society of Hair Restoration  Surgery) üye bir plastik cerrahi uzmanı olarak binlerce saç ekimine imza attım. Özellikle son 5-6 yıldır sadece (ağrısız, izsiz, bıçaksız ve kansız teknik dediğimiz, saç köklerinin mikromotor yardımıyla tek tek 0.7-0.8 milimetrelik minik “punch” larla alındığı) FUE yöntemi  ile saç ekimi uygulamaktayım.  Her seans saç ekiminde, hastanın ihtiyacı kadar, açık alanını kapatmaya yetecek kadar graft almaya çalışıyorum. Bu rakam en fazla 4000 greft, (yaklaşık 12000 saç teli)  civarı olabiliyor ve bu greft alımını tek başıma baştan sona bizzat ben yapmaktayım. Saç ekiminde estetik ve doğal sonuçların alınabilmesi için yeterli sayıda greft çıkarılması, çok iyi bir planlama yapılması ve doğal saç çıkış yönüne göre sık ekim yapılması çok önemli. Tabii ki çok tecrübeli bir ekiple birlikte saç transferini gerçekleştiriyorum ve tüm aşamalarının kontrolüm altında yapıldığını bilmenizi isterim.

Ortalama saç ekimi operasyon süresi 6-7 saattir. Operasyona başlarken, greftleri FUE tekniği ile tek tek alabilmek için saçlar 1 numara tıraşlanarak kısaltılır. Saç kökü verici alanı uyuşturmak için yapılacak olan iğneler son derece ince olup, bir soğutma işlemi sonrasında uygulanır. Operasyon öncesi yaklaşık 10 dakika süren bu lokal anestezi sırasında, kişiden kişiye değişen ağrı eşiği/seviyeleri olmakla birlikte, genellikle hafif ve geçici bir yanmanız olur. Operasyon sırasında greftler uygun bir saklama sıvısı içinde soğutularak saklanır ve en fazla 4 saat içinde ekim işlemi bitirilmiş olur.

Operasyon sırasında veya sonrasında ağrı, şişlik ve morarma oluşmaz. Ekim yapılan bölgenin ilk yıkaması kliniğimizde, operasyondan 2 gün sonra gerçekleştirilir ve size öğretilir. Bu işlemden sonra tekrar yaşadığınız şehrinize/ülkenize dönebilirsiniz. Operasyondan sonra saç ekimi yapılan bölgede,  greftlerin etrafında minik kabuklanmalar oluşacak. Bu kabuklanmalar günlük yıkamalarla yavaş yavaş yaklaşık 10-14 günlük  bir süre içinde dökülecek ve ekim alanınız temizlenmiş olacak. Yani 10- 15 günlük bir izin dönemi, sizin tekrar işinize dönmeniz için gerekli zamanı sağlayacaktır.

Saç ekimi sonrası saçların çıkması 3-4 ayı alırken, nihai sonucunun ancak 1 yıl içinde alınabileceğini bilmelisiniz. Kliniğimde en önemli prensip, olabildiğince sık bir ekim yaparak, doğal ve başkaları tarafından bakıldığında asla anlaşılmayacak denli başarılı saç ekimi sonucu almaktır. Saç ekilen ve alınan bölgelerde iz kalmayacaktır. Ekim sonrasında çıkan saçlarınız var olan saçlarınızla tam bir uyum içinde olacak ve farklı bölgelerde farklı saç dokuları oluşturmayacaktır. Sıklaştırma şeklinde saç ekimi yapacaksam, iyi bir planlama, özverili ve dikkatli bir ekimle mevcut saçlarınıza zarar vermeden ekim yaparız. Ekilen saçların yaklaşık olarak %85 -90 ı çıkıyor.

Size bazı hastalarımdan örnek de gönderiyorum, inceleyebilirsiniz.

Saç ekim ücreti, sizdeki gibi saçlı derinin tamamına giriş yapılacak ve 3500-3800 greft civarında bir mega seans gerekli olacaksa 6000 tl nakittir.

Operasyon sonrasında, bölgenin daha çabuk kanlanması  ve böylece saç köklerinin daha iyi tutması, ekilen greftlerin ve saç köklerinin en az kayıpla çıkması için saçlarınıza ekim sırasında PRP tedavisi de uygulamak isterim. PRP harflerinin açılımı “platelet rich plasma” olup manası, platelet ya da trombositten zengin plasma anlamına gelir. Plateletler ya da trombositler, kan pıhtılaşmasını sağlayan kan hücreleri olarak bilinirler. Bu uygulamada, kişinin kendisinden alınan bir miktar kanın özel tüpler içinde santrifüje edilerek plateletten zengin hale getirilmesi ve bu kısmın tekrar kişiye enjekte edilmesi söz konusudur. Platelet ya da trombositler aslında vücutta bir yaralanma olduğunda bünyelerindeki büyüme faktörleri ve diğer pek çok yara iyileştirici faktörle yaralanma bölgesine giden ve hasarı tamir eden, dokuyu iyileştiren hücrelerdir. Trombositlerde bulunan büyüme faktörleri ve hasarlı dokuları onaran çeşitli faktörler, kişinin minyatürleşen, dökülmeye başlamış olan mevcut saç köklerine de uyarıcı etki yapmakta ve canlanmalarını sağlamaktadır. Saç ekimi yapılan bölgeye de PRP tedavisi yapılabilir. Bu hücreler yoğun olarak saç ekim  yerlerine enjekte edildiğinde iyileşme ve saç köklerindeki beslenmede  artış görülmekte, böylece greftlerin canlılık oranı artmakta ve daha çabuk çıkmaları sağlanmaktadır. PRP işlemi için seans ücreti 600 tl nakittir; saç ekimi sırasında tek seans olarak uygulanır ve 10 dakikamızı alır.

Muayene randevusu, anlaşmalı otellerde konaklama bilgileri ya da operasyon randevusu için sekreterimi aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz."

İlhan Serdaroğlu
Serdar Gökrem (pararlel ekim tarzından dolayı elemek istiyorum. Ancak manuel ekim yapması....)

Şimdilik karar kıldıklarım bunlar. Siz de bana tavsiye verirseniz çok sevinirim hintell.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1109 : 15 Ağustos 2017, 16:32:08 »
Kardeşim senden hususi bir ricam var. Tecrübelisin tecrübenden faydalanmak istiyorum.
Artık saç ekimi yaptırmak istiyorum. Ancak hala karar veremedim.

Lütfen bana pişman olmayacağım isimler önerin.
lhan Serdaroğlu' na mail gönderdim. Geri dönüş yaptı. 3500-3800 greft dedi.

Mesaj içeriği şudur :

"Ben 2003 yılından bu yana yoğun olarak saç ekimiyle ilgileniyorum. Uluslararası Saç Restorasyonu Cerrahisi Derneğine (ISHRS:İnternational Society of Hair Restoration  Surgery) üye bir plastik cerrahi uzmanı olarak binlerce saç ekimine imza attım. Özellikle son 5-6 yıldır sadece (ağrısız, izsiz, bıçaksız ve kansız teknik dediğimiz, saç köklerinin mikromotor yardımıyla tek tek 0.7-0.8 milimetrelik minik “punch” larla alındığı) FUE yöntemi  ile saç ekimi uygulamaktayım.  Her seans saç ekiminde, hastanın ihtiyacı kadar, açık alanını kapatmaya yetecek kadar graft almaya çalışıyorum. Bu rakam en fazla 4000 greft, (yaklaşık 12000 saç teli)  civarı olabiliyor ve bu greft alımını tek başıma baştan sona bizzat ben yapmaktayım. Saç ekiminde estetik ve doğal sonuçların alınabilmesi için yeterli sayıda greft çıkarılması, çok iyi bir planlama yapılması ve doğal saç çıkış yönüne göre sık ekim yapılması çok önemli. Tabii ki çok tecrübeli bir ekiple birlikte saç transferini gerçekleştiriyorum ve tüm aşamalarının kontrolüm altında yapıldığını bilmenizi isterim.

Ortalama saç ekimi operasyon süresi 6-7 saattir. Operasyona başlarken, greftleri FUE tekniği ile tek tek alabilmek için saçlar 1 numara tıraşlanarak kısaltılır. Saç kökü verici alanı uyuşturmak için yapılacak olan iğneler son derece ince olup, bir soğutma işlemi sonrasında uygulanır. Operasyon öncesi yaklaşık 10 dakika süren bu lokal anestezi sırasında, kişiden kişiye değişen ağrı eşiği/seviyeleri olmakla birlikte, genellikle hafif ve geçici bir yanmanız olur. Operasyon sırasında greftler uygun bir saklama sıvısı içinde soğutularak saklanır ve en fazla 4 saat içinde ekim işlemi bitirilmiş olur.

Operasyon sırasında veya sonrasında ağrı, şişlik ve morarma oluşmaz. Ekim yapılan bölgenin ilk yıkaması kliniğimizde, operasyondan 2 gün sonra gerçekleştirilir ve size öğretilir. Bu işlemden sonra tekrar yaşadığınız şehrinize/ülkenize dönebilirsiniz. Operasyondan sonra saç ekimi yapılan bölgede,  greftlerin etrafında minik kabuklanmalar oluşacak. Bu kabuklanmalar günlük yıkamalarla yavaş yavaş yaklaşık 10-14 günlük  bir süre içinde dökülecek ve ekim alanınız temizlenmiş olacak. Yani 10- 15 günlük bir izin dönemi, sizin tekrar işinize dönmeniz için gerekli zamanı sağlayacaktır.

Saç ekimi sonrası saçların çıkması 3-4 ayı alırken, nihai sonucunun ancak 1 yıl içinde alınabileceğini bilmelisiniz. Kliniğimde en önemli prensip, olabildiğince sık bir ekim yaparak, doğal ve başkaları tarafından bakıldığında asla anlaşılmayacak denli başarılı saç ekimi sonucu almaktır. Saç ekilen ve alınan bölgelerde iz kalmayacaktır. Ekim sonrasında çıkan saçlarınız var olan saçlarınızla tam bir uyum içinde olacak ve farklı bölgelerde farklı saç dokuları oluşturmayacaktır. Sıklaştırma şeklinde saç ekimi yapacaksam, iyi bir planlama, özverili ve dikkatli bir ekimle mevcut saçlarınıza zarar vermeden ekim yaparız. Ekilen saçların yaklaşık olarak %85 -90 ı çıkıyor.

Size bazı hastalarımdan örnek de gönderiyorum, inceleyebilirsiniz.

Saç ekim ücreti, sizdeki gibi saçlı derinin tamamına giriş yapılacak ve 3500-3800 greft civarında bir mega seans gerekli olacaksa 6000 tl nakittir.

Operasyon sonrasında, bölgenin daha çabuk kanlanması  ve böylece saç köklerinin daha iyi tutması, ekilen greftlerin ve saç köklerinin en az kayıpla çıkması için saçlarınıza ekim sırasında PRP tedavisi de uygulamak isterim. PRP harflerinin açılımı “platelet rich plasma” olup manası, platelet ya da trombositten zengin plasma anlamına gelir. Plateletler ya da trombositler, kan pıhtılaşmasını sağlayan kan hücreleri olarak bilinirler. Bu uygulamada, kişinin kendisinden alınan bir miktar kanın özel tüpler içinde santrifüje edilerek plateletten zengin hale getirilmesi ve bu kısmın tekrar kişiye enjekte edilmesi söz konusudur. Platelet ya da trombositler aslında vücutta bir yaralanma olduğunda bünyelerindeki büyüme faktörleri ve diğer pek çok yara iyileştirici faktörle yaralanma bölgesine giden ve hasarı tamir eden, dokuyu iyileştiren hücrelerdir. Trombositlerde bulunan büyüme faktörleri ve hasarlı dokuları onaran çeşitli faktörler, kişinin minyatürleşen, dökülmeye başlamış olan mevcut saç köklerine de uyarıcı etki yapmakta ve canlanmalarını sağlamaktadır. Saç ekimi yapılan bölgeye de PRP tedavisi yapılabilir. Bu hücreler yoğun olarak saç ekim  yerlerine enjekte edildiğinde iyileşme ve saç köklerindeki beslenmede  artış görülmekte, böylece greftlerin canlılık oranı artmakta ve daha çabuk çıkmaları sağlanmaktadır. PRP işlemi için seans ücreti 600 tl nakittir; saç ekimi sırasında tek seans olarak uygulanır ve 10 dakikamızı alır.

Muayene randevusu, anlaşmalı otellerde konaklama bilgileri ya da operasyon randevusu için sekreterimi aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz."

İlhan Serdaroğlu
Serdar Gökrem (pararlel ekim tarzından dolayı elemek istiyorum. Ancak manuel ekim yapması....)

Şimdilik karar kıldıklarım bunlar. Siz de bana tavsiye verirseniz çok sevinirim hintell.

Dostum eminimki Maddi durumuna göre Araştırma yapıyorsun yazdığın sayfadan da  Farkadersinki benim uzun Araştırmalar sonucu karar verdiğim doktor Belli Koray erdoğan onun dışında sana bir doktor malesef öneremem zaten Araştırmış biri olarak en iyisini seçmiş biri olarak eh işte bi doktor öneremem doğru olmaz  Öncellikle Her manuel alım yapan doktor Aynı kalitede manuel alım yapamaz  her doktorun manuel Alımları farklıdır daha açık sölemek gerekirse Manuel alım Tek düze bir sistem değildir bunu iyi kavramanı araştırmanı önerirrim  saydığın doktorlar benim tercıh ediceğim doktorlar değil  Tabi zevkler ve begeniler farklıdır sen begenebilirsin onu bilemem. Ama sana şu tavsiyelerde bulunabilirim saç ekimi Doktordan çok hastayı ilgilendirir şanslısınki  bu foruma üyesin her doktorun hastası ve sonucu mevcut her teknık hakkında bilgi var bunları iyi analiz etmen ögrenmen gerekir saç ekimi sonucu şans işi degildir iyi bir sonuc için kendini iyi eğitim karar vermelisin  eger ben bu işi araştırmasam ki gerçek anlamda çok sağlam sekılde araştırdım  koray erdoğana ne gidicem abi okadar para vericem derdim ama araştırınca iş değişiyor  paranın pul kadadar değeri olmuyor gerçekten bu işin ne kadar zor olduğunun farkına varıyosun Hata payının olmadığının farkına varıyosun bu işte nekadar yalan dolan hikaye döndügünü anlıyorsun sende araştır ögren zamanın çok acelen yok hata yapmaktansa en az bı 6 ay araştır derim benim Düşüncelerim  ve sana söyleyebilceklerim bu kadar. Tekrar söylüyorum saç ekiminde başarı Şans değildir ve Türkiyede ki piyasada  saç ekiminden iyi bir sonuç almanın % desi çok düşük  bu işi araştırmadan ögrenmeden saç ekımı yaptırma lüksü kimsenın yok.

çogu ekimcide malesef istikrar yok sonuçlarında 1 iyi 5 kötü  şeklinde
bu iş her yönüyle sabır işi.. bu işte başarıda istikrarı yakalamış doktorları seçip analiz etmelisin bunada ancak sen karar verebılırsın
bu arada yanlış anlaşılmasın yukarıda saydığın doktorlar kötü demiyorum git veya gitme de demiyorum benim tercih ediceğim doktorlar değil dıyorum
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2017, 17:13:51 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram