Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 746004 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #1066 : 18 Temmuz 2017, 13:45:59 »
3621 grefte ne kadar ödedin hocam, buradan veremiyorsan mesajla yazar mısın rica etsem ?
bu sayfada ödedigim ücreti yazmıştım zaten dikkatli okursanız görürsünüz 9binküsür euro
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2017, 17:59:56 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1067 : 18 Temmuz 2017, 14:01:01 »
3621 grefte ne kadar ödedin hocam, buradan veremiyorsan mesajla yazar mısın rica etsem ?

9000 Euro ( greft sayısı X 2,5 Euro)
Ön cizgide çıkışlar tekli olarak devam ediyor.

Yıkamasın, kurutması vs. Zor olmuyır mu?
çok zor :))))) :s
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Global Moderator

deora

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1070 : 25 Temmuz 2017, 13:54:33 »
Merhaba Hintell. Önceki sayfaları okudum, Yunanistan'da saç ekimciler toplanmış  :)

Saç çizgisinin dogallıgı konusunda bir şeyler söylendi mi hiç? Ben kendi saç ekimi yaptırdıgım doktora da sordum, ''arka saçlardan alındıgı için öyle oluyor'' dedi. Ekim ne kadar sık olursa olsun dogal olmuyor. Kendim de saç ekimi yaptırmış biri oldugum için şimdiye kadar şıp diye anlamadıgım bir saç ekimi görmedim, ne kadar sık olursa olsun. Artık yolda bile kaç kişiyi görür oldum, gözüme çarpıyorlar direkt.

Hem ekilen saçlar dogal durmuyor, öndeki saçlar daha yumuşak görünmeli çünkü, hem de bizatihi saç çizgisinin kendisi dogal degil çok dümdüz planlıyorlar. Bu konuda iyileştirme çabaları falan konuşuldu mu?

Ayrıca Eylül'den beri bakıyorum foruma ara ara, senden sonra forum baya bir güzelleşmiş, iyice düzene girmiş. Ugraştıgın için teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1071 : 25 Temmuz 2017, 14:18:56 »
Merhaba Hintell. Önceki sayfaları okudum, Yunanistan'da saç ekimciler toplanmış  :)

Saç çizgisinin dogallıgı konusunda bir şeyler söylendi mi hiç? Ben kendi saç ekimi yaptırdıgım doktora da sordum, ''arka saçlardan alındıgı için öyle oluyor'' dedi. Ekim ne kadar sık olursa olsun dogal olmuyor. Kendim de saç ekimi yaptırmış biri oldugum için şimdiye kadar şıp diye anlamadıgım bir saç ekimi görmedim, ne kadar sık olursa olsun. Artık yolda bile kaç kişiyi görür oldum, gözüme çarpıyorlar direkt.

Hem ekilen saçlar dogal durmuyor, öndeki saçlar daha yumuşak görünmeli çünkü, hem de bizatihi saç çizgisinin kendisi dogal degil çok dümdüz planlıyorlar. Bu konuda iyileştirme çabaları falan konuşuldu mu?

Ayrıca Eylül'den beri bakıyorum foruma ara ara, senden sonra forum baya bir güzelleşmiş, iyice düzene girmiş. Ugraştıgın için teşekkürler.
Tesekürler dostum ben kendı saç çizgimden ve ekimden doğallık konusunda çok memnunum suana kadar anlayan olmadı tabi çok dikkatli sekılde bakılırsa süpelenen olabılır bu konuda araştırma yapıyorsa.. bu dogallık kanal ve alımla ilgili zaten bu yunanistana katılan 10 doktorun ilk hedefi doğallık ve sıklığı yakalamak ensedeki saçlar var olan saçlardan daha kalın olduğu için doğallıgı yakalamak adına saç geçişleri yapıyorlar ve çok lu tekli greftlerı ayırıp bölgeye göre diziyorlar. Sizin doktorunuz kim bunları söyleyen ?
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2017, 16:44:51 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Asdf

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1072 : 25 Temmuz 2017, 15:43:10 »
Öndeki kalın saç tellerinin doğallı bozması sorununu çözme adına müthiş bi fikrim var yakında paylaşabilirim 😂

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1073 : 25 Temmuz 2017, 16:07:54 »
28 gün önce yunanistanda çekmiştim bu fotoyu.
Global Moderator

batuhands

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1074 : 25 Temmuz 2017, 16:21:13 »

Tesekürler dostum ben kendı saç çizgimden ve ekimden doğallık konusunda çok memnunun suana kadar anlayan olmadı tabi çok dikkatli sekılde bakılırsa süpelenen olabılır bu konuda araştırma yapıyorsa.. bu dogallık kanal ve alımla ilgili zaten bu yunanistana katılan 10 doktorun ilk hedefi doğallık ve sıklığı yakalamak ensedeki saçlar var olan saçlardan daha kalın olduğu için doğallıgı yakalamak adına saç geçişleri yapıyorlar ve çok lu tekli greftlerı ayırıp bölgeye göre diziyorlar. Sizin doktorunuz kim bunları söyleyen ?

kardesim bence hic takilma sen bu konuda cok bilgili belki de biraz takintili oldugun icin kesinlikle her ekimi farkedersin ancak ne karsi cins neden ekim ile ilgilenmemis bir kisi iyi bir ekimi anlayamaz .Koray hocanin ekimlerininden bahsetmiyorum bile .

ayrica kisi memnun ise daha iyi ve guvenli bir gorunum elde ettiyse anlasilsa bile ben bunda garipsenecek bir taraf gormuyorum o zaman berberede gitmeyelim saca seklimizide degistirmeyelim.ne yazik ki sac dokulmesi ve arzub ettigimiz goruntuden uzaklasmamiz hepimizde bu tarz gereksiz yan etkiler yapiyor.

umarim yeni yilada gun alip bende bu isi geride birakacagim.her postta da belirtmeden gecemiyorum hintell kardesim saclar ates ediyor .
bir sorum var sana on bolgelerden eline saclar geliyor mu ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1075 : 25 Temmuz 2017, 16:25:20 »
Anlamadım ön bölgede eline saçlar gelıyormu derken ? Dökülme anlamındaysa hayır dökülme yok
Global Moderator

batuhands

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1076 : 25 Temmuz 2017, 16:31:45 »
evet kardesim dokulmeyi kast ettim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1077 : 27 Temmuz 2017, 14:47:50 »
evet kardesim dokulmeyi kast ettim.
yeni transfer edilen saçlardan herhangi bir dökülme olmadı gayet sağlıklılar.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1078 : 30 Temmuz 2017, 15:50:31 »
Bugün tam 252 gün oldu  1 ay önce ekilen 100 greft long fue de bunun üstüne çıkınca  sanırım harıka olucak kendi hesaplarıma göre suan 80 cm2 alanda cm/2 de 50\ 65  arası  greft var ve hepsı çıktı halada ön cizgide tek li greftlerin çıktığını görebiliyorum. En altdaki şakak bölesinde görünen tüm saçlar alındı tekrar ekildi ilk ekimden kalma kötü yönlü saçlar.
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2017, 16:02:15 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #1079 : 31 Temmuz 2017, 02:18:20 »
Maximum sıklık maximum doğallık 👏

Facebook Twitter Instagram