Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745684 defa)

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #976 : 13 Haziran 2017, 03:13:31 »
Başkanımız bizim olucak o kadar  ;)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #977 : 13 Haziran 2017, 12:08:48 »
Arkadaslar bana sorucagınız soruları buraya yazarsanız daha iyi olur çok fazla özel mesaj gelıyor çoguda soru sormak için yeni üye olanlar ama mesajları karıştırıyorum özeldeki  bazende cevap verdım sanıyorum burayı daha net görüp takip edebiliyorum.
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2017, 12:12:57 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #978 : 13 Haziran 2017, 12:09:52 »
Hintell kardes, benim anlamadigim niye resimlerde yüzün gözükmüyor? Ilk resimlerde net bir sekilde yüzün görünüyor(sakalsiz tabiik) :)
dostum 1 foto var onda da sonuç yok  fotolar alınıp sag da solda paylaşılıyor ondan dolayı
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2017, 12:13:23 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #979 : 13 Haziran 2017, 12:10:20 »
10 numara harika bir ekim olmus hayirli olsun

Asmed te ekilen saclar cok farkli oluyor hic ekim yapildigi belli degil
teşekürler darısı başına .
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #980 : 13 Haziran 2017, 17:49:17 »
Başkan bu saatten sonra foto paylaşmana gerek Yok. Fotoğraftan seçmek mümkün degil, zaten boşluk yok ki gözlem yapabilelim:).. %80 daha artış olsa bizim fotodan gördüğümüz  yine aynı olacak

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #981 : 13 Haziran 2017, 18:33:01 »
Başkan bu saatten sonra foto paylaşmana gerek Yok. Fotoğraftan seçmek mümkün degil, zaten boşluk yok ki gözlem yapabilelim:).. %80 daha artış olsa bizim fotodan gördüğümüz  yine aynı olacak
süreç sonuna kadar paylaşıcam :)
Global Moderator

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #982 : 13 Haziran 2017, 22:22:00 »
tartışmasız bu forumun başarı sıralamasında an itibari ile 1.sıradasın abi.. fakat bizden sakladığın bazı hususların olduğunu düşünüyorum. zira sana farklı birseyler yapılmış :) tamam koray erdoğanın tüm ekimleri gayet başarılı. ama seninkisi level olarak daha bi yukarılarda. site üyeleri olarak senden açıklama bekliyoruz :)

emireri

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #983 : 14 Haziran 2017, 09:44:53 »
Geçmiş olsun . Bence ekimin gayet iyi her şey iyi ama isteyen kusur ararsa  bir şeyler yazabiliyor. Güle güle kullan.şu anda ilaç kullanıyormusun?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #984 : 14 Haziran 2017, 10:36:49 »
tartışmasız bu forumun başarı sıralamasında an itibari ile 1.sıradasın abi.. fakat bizden sakladığın bazı hususların olduğunu düşünüyorum. zira sana farklı birseyler yapılmış :) tamam koray erdoğanın tüm ekimleri gayet başarılı. ama seninkisi level olarak daha bi yukarılarda. site üyeleri olarak senden açıklama bekliyoruz :)
Tesekürler dostum :) sizden sakladıgım bir durum yok  Asmed in her hastası gibi onlar için değerliyim ve özelim okadar:)  sadece diger paylaşım yapanlara göre daha fazla foto daha fazla detay paylaştım ondan diger ekimleri bu kadar geniş çapta incelemediniz bir hasan bir mühendis yada digerleride benim kadar detaylı paylaşım yapsaydı 1 rinci diye bişi olmazdı :)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #985 : 14 Haziran 2017, 11:06:12 »
Geçmiş olsun . Bence ekimin gayet iyi her şey iyi ama isteyen kusur ararsa  bir şeyler yazabiliyor. Güle güle kullan.şu anda ilaç kullanıyormusun?
Ben kendi ekimimde kusur bulamıyorum :) her haliyle memnunum şükürler olsun Sıklık dogallık ön cizgi.. zaten  fazla takıntılı biriyim Takıcak bir durum olsa bunu bastıra bastıra dile getirirdim ve mutlu olmazdım :) kendimi saç ekimi yaptırmıs biri gibi hissetmiyorum bununda ötesi yok Hayalimdeki saçlara kavuştum bunun için huzurlu ve mutluyum verdiğim her kurusu helal ettim 1 verdim Bin kazandım ... Ve zaten merkez de henüz %70 %75 nin  çıktıgını sürecin 12 aya kadar devam edecegini  saçların oturup daha doğal bir hal alacağını söylüyor zaten bir şikayetım yok sormadımda memnun oldugum için kendileri söylüyor. Finas  kullandıgım bi ilaçdı zaten ona devam ediyorum
Global Moderator

Bluefish

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #986 : 14 Haziran 2017, 23:10:03 »
Koray hoca, donor bolgeye ekim yapiyormu? Bilgisi olan arkadaslar varmi?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #987 : 14 Haziran 2017, 23:26:25 »
Koray hoca, donor bolgeye ekim yapiyormu? Bilgisi olan arkadaslar varmi?

Yapıyor... en azından bir bayanın yanık olan donör kısmına yaptığını görmüş idik.

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #988 : 15 Haziran 2017, 22:55:17 »
Senin ekim sonucuna hic bisey diyemeyiz kardes mukemmel. Ama 1 sene finas kullanmazsan hem ekilenler hemde kendi saclarin bu goruntude olmaz bence. Eger olursa zaten o zaman gercekten helal olsun derim koray hocaya...Norveclinin ekim sonucunda bu ornegi cok net gormustuk. Eminim ki suanki durumu daha da geriye gitti.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #989 : 15 Haziran 2017, 23:21:01 »
Senin ekim sonucuna hic bisey diyemeyiz kardes mukemmel. Ama 1 sene finas kullanmazsan hem ekilenler hemde kendi saclarin bu goruntude olmaz bence. Eger olursa zaten o zaman gercekten helal olsun derim koray hocaya...Norveclinin ekim sonucunda bu ornegi cok net gormustuk. Eminim ki suanki durumu daha da geriye gitti.

Norweçlinin durumu biraz farklı idi.. Ekim öncesi finastın ciddi fayda sağlayacağı , Telofaz evresindeki DHT saldırısı altındaki sac telleri bir hayli fazla idi.Hintel açık olan bir alana kim yaptırdı Ve donördeki DHT den etkilenmeyen saçlar ekildi oraya.
Mutlaka saç hacmine faydası vardır ama finastı bıraktığında Norveçli gibi kayıplar olası degil.

Facebook Twitter Instagram