Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745392 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #886 : 23 Mayıs 2017, 11:58:05 »
MaşAllah, kullandığınız şampuan ve takviyelerde bir değişiklik var mı ? Kafanızda hissizlik veya sertlik hisleri ve kaşıntı devam ediyor mu ? Batma yanma gibi yatarken bir hissiyat oluyormu hala ? Şapka kullanıyormusunuz ? Bir kaç sorum oldu birazda fazla oldu ! Ekim değilde eski saçınızdan dökülme oluyor mu buda son  .)
😄 Sorabılırsın istedigini problem yok .  Hayır takviyelerde  bır degışıklık yok revita şanpuan kullanıyorum birde finasterid okadar.  Kafamda hissizlik yada sertlik yok  gayet rahatım  arada kaşıntı oluyor bu da dogal kafa kaşıntısı ama hala çıkıs hiisediyorum ve görüyorum hafif  tatlı batmalarla. Şapka kullanmıyorum.  Rutın dokulme oluyor arada bi kaç tel standart her ınsanda olan günlük dökülme döngüsü..
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2017, 12:08:47 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #887 : 23 Mayıs 2017, 14:44:10 »
hintell şimdi sürecin yarısıya kalan kısım nerden çıkış yapacak merak ediyorum  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #888 : 23 Mayıs 2017, 14:51:40 »
hintell şimdi sürecin yarısıya kalan kısım nerden çıkış yapacak merak ediyorum  :)
su akar yolunu bulur :)
Global Moderator

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #889 : 23 Mayıs 2017, 15:02:00 »
şu su banada biraz aksın artıkk  8)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #890 : 23 Mayıs 2017, 15:06:07 »
şu su banada biraz aksın artıkk  8)
sen operasyon oldugun gün Ben tam 100'cü güne girmistim .. az kaldı az :) sürecin gayet güzel gidiyor "çilekeş kel punta:s neyse yakında saçların çıkıcak nickini "Eski açık" yaparsın :)
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2017, 15:11:37 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Kolekalsiferol

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #891 : 24 Mayıs 2017, 12:43:55 »
Referandumda morali bozuldukça İzmir'e bakan Fatih Portakal gibi bu konuya bakıyorum :) insanın morali düzeliyor :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #892 : 24 Mayıs 2017, 13:08:40 »
Referandumda morali bozuldukça İzmir'e bakan Fatih Portakal gibi bu konuya bakıyorum :) insanın morali düzeliyor :)
:) nasıl olsa caresi var koray hocaya gidicem ve sonra mutlu olucam geçiçek hepsi  piskolojisi ile bende uzun zaman  kendimi motive etmiştim ekimden önce 15 ay boyunca :) onun ekımlerıne bakıp moral depolardım süreklı oyüzden internet ortamındakı tüm öncesi ve sonrası ekımlerını ezbere bılırım tarıhlerıne greft sayılarına kadar :)  ve bır cok paylaşılmayan ekımlerinide su piskolojiyi üni sınavı için yaşasaydım :) derslere odaklansaydım simdi nasa'da mühendistim hubbe teleskobunu ben tasarlıyordum:) oyüzden senı anlıyorum :) ve umarım benım kadar mutlu olursun işin sonunda sende :)
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2017, 13:46:29 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #893 : 24 Mayıs 2017, 13:57:06 »
Ne dikkati mi cekti
Koray hocanin zekeriya hocanin 3500 greft ile sagladigi sıklığı arenemed 6000 bin gretf ile yakalamiyor ya. Tuhaf gercekten.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #894 : 24 Mayıs 2017, 14:55:19 »
Ne dikkati mi cekti
Koray hocanin zekeriya hocanin 3500 greft ile sagladigi sıklığı arenemed 6000 bin gretf ile yakalamiyor ya. Tuhaf gercekten.
Buna gerçekten şaşırmana şaşırdım :))  Greftleri kök açılarına göre dogru yönde çıkarmak. Hiç dökülmemiş saç düzeninde en dogal yönleriyle kanal açmak .. bu çok önemli kanal açma işlemi  saçların saglıklı beslenıp tutuna bilmesi ve dogal bir görünüm elde edebilmek için  ..ve hiç dökülmemiş saç düzeninde kanal açmak da nadir bir yetenek koray hocada bu düzeni  en iyi yapan kişi.  greftlerin bekletiltigi aynı zamanda organ naklinde kullanılan solısyonlar ve cıhazı. Bu solısyonlar çok maliyeti olan sıvılar belkide standart bir merkezin ekim ücreti kadar vardır maliyetleri Ve greftleri açılan kanalların açılarına göre en saglıklı sekılde kırmadan kıvrılmadan açılan ceplere yerleştirebilmek bunuda en iyi keep yapıyor ve ve bizim bilmedigimiz saymakla bitmeyen 100 lerce ayrıntı yani sonuç olarak transfer koray hoca nın sitemıyle fresiz sekılde  saçların donör bölgesindeki alınmamıs saglıklı  hali gibi tamamlanıyor .sonuçlar da çok erken gelıyor Ayrıca tek seansta 6 bın greft. Filan bunlar katlıamdır Ve mikro ile yapılıyor malum bu ekımler. Neyse komık olur karsılastırmak:)
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2017, 14:59:03 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #895 : 24 Mayıs 2017, 14:55:40 »
Ne dikkati mi cekti

Aksi olsa İnan şaşırırdım:) arenamedin hemen Ekim sonrası paylaşımlarına bakıyorum, adamın alnında kulağında greft bulaşıkları var, greft bol zaten 100-200 tanesi zayi olsa nolur :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #896 : 24 Mayıs 2017, 15:00:54 »
Ne dikkati mi cekti

Aksi olsa İnan şaşırırdım:) arenamedin hemen Ekim sonrası paylaşımlarına bakıyorum, adamın alnında kulağında greft bulaşıkları var, greft bol zaten 100-200 tanesi zayi olsa nolur :)
:))
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #897 : 29 Mayıs 2017, 12:37:10 »
6 gün önce cekılmıs bir foto  bugun 190 olduk
Global Moderator

Hintell