Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745039 defa)

seoul_vivor

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #810 : 05 Mayıs 2017, 12:11:58 »
Onur arka tarafta saçların ne durumda açılma falan varmı ön süper olmuş saçla daha sıkıntın kalmamış senin hayırlı uğurlu olsun...
Teşekürederim  evet gercekten çok mutluyum saçlarımdan.  Vertex'de  hafif bir seyreklık var baskası olsa kafaya takmaz ama ben takıyorum belkı oraya sıklastırma düşüne bılırım

git beckham ın kıvanç tatlıtuğun brad pittin senin fotoğraftaki kısalıkta saçına bak aynı açıklık yoksa gel bana burda küfret.

Fotoğrafta açıklık yok ki hocam maşallahın var şükür kurtulmuşsun bu lanet illetten.O bahsettiğin kafadaki hafif yuvarlak açıklık 6 yaşındaki çocuğun bile kafasında var saçını bağlayacak kadar uzatırsan zaten orda hiç bir şey göremezsin.Anatomik o saçlı her insanın kafasında o yuvarlak açıklık var

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #811 : 05 Mayıs 2017, 12:18:25 »
Onur arka tarafta saçların ne durumda açılma falan varmı ön süper olmuş saçla daha sıkıntın kalmamış senin hayırlı uğurlu olsun...
Teşekürederim  evet gercekten çok mutluyum saçlarımdan.  Vertex'de  hafif bir seyreklık var baskası olsa kafaya takmaz ama ben takıyorum belkı oraya sıklastırma düşüne bılırım

git beckham ın kıvanç tatlıtuğun brad pittin senin fotoğraftaki kısalıkta saçına bak aynı açıklık yoksa gel bana burda küfret.

Fotoğrafta açıklık yok ki hocam maşallahın var şükür kurtulmuşsun bu lanet illetten.O bahsettiğin kafadaki hafif yuvarlak açıklık 6 yaşındaki çocuğun bile kafasında var saçını bağlayacak kadar uzatırsan zaten orda hiç bir şey göremezsin.Anatomik o saçlı her insanın kafasında o yuvarlak açıklık var
genel bı seyrelme var seoul orda :) çok degıl ama bıraz kafama takılıo:) tepe :) dedım ya baskası olsa belkı umursamaz:) evet kurtulduk şükür artık insaşşalah sizlerde kuttulursunuz
Global Moderator

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #812 : 05 Mayıs 2017, 15:46:12 »
Şöyle saçım olsun daha ne isterim :)
🏇🏇

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #813 : 05 Mayıs 2017, 15:47:51 »
Şöyle saçım olsun daha ne isterim :)
inşşallah cok daha iyisi olur jokey senın için
Global Moderator

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #814 : 05 Mayıs 2017, 15:54:12 »
İnşallah hocam teşekkür ederim iyi dileğin için :)
🏇🏇

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #815 : 07 Mayıs 2017, 15:46:20 »
168 gün ..saçı kısalttım biraz.  yan profil
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2017, 16:18:05 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #816 : 07 Mayıs 2017, 17:31:21 »
Yakışır 👏👏👏

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #817 : 07 Mayıs 2017, 18:26:54 »
Sen enseyi çekmişsin Fakat benim gözler şakaklarda kaldı... 10 numera

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #818 : 07 Mayıs 2017, 19:36:45 »
İnstagram da gördüm az önce dostum. Yorum yapmaya girmiştim ki sen fotoyu burda da paylaşmışsın:) şiir gibi :)
🏇🏇

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #819 : 08 Mayıs 2017, 11:16:37 »
Sen enseyi çekmişsin Fakat benim gözler şakaklarda kaldı... 10 numera
saol sloocer
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #820 : 08 Mayıs 2017, 11:17:35 »
İnstagram da gördüm az önce dostum. Yorum yapmaya girmiştim ki sen fotoyu burda da paylaşmışsın:) şiir gibi :)
evet koydum kaldırdım instagramdakiler pek anlamıycagı ıcın şaşırmıs olabılır dıye hahaha
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #821 : 08 Mayıs 2017, 11:42:07 »
Yakışır 👏👏👏
şafak 4 mü akf :) koray hocamıza saygılarımızı ve selamlarımızı iletirsin tekrar hayırlı olsun ekımın umarım operasyon senın için rahat ve huzurlu gecer masajın tadını çıkar operasyon anında :) umarım hayalindeki  saçlara bizim gibi kavuşursun sende:)
Global Moderator

Kolekalsiferol

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #822 : 08 Mayıs 2017, 13:35:39 »
Abi saçların fönsüz fotoğrafını da atabilme imkanın var mı?

Ekim konularını inceliyorum neredeyse herkes saçını yukarı doğru dikmiş. Bu ekim sonucu meydana gelen bir zorunluluk mu yoksa kişisel tercih mi anlayamadım. Bir saçın ekim olup olmadığı en iyi kök bölgesinden anlaşılır ama ekim yapan herkes kökleri inatla gösteriri gibi yukarı dikiyor saçları :)

Mesela merak ettiğim saçlara istediğiniz gibi şekil verebiliyor musunuz?
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2017, 13:37:40 Gönderen: Kolekalsiferol »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #823 : 08 Mayıs 2017, 13:51:33 »
Abi saçların fönsüz fotoğrafını da atabilme imkanın var mı?

Ekim konularını inceliyorum neredeyse herkes saçını yukarı doğru dikmiş. Bu ekim sonucu meydana gelen bir zorunluluk mu yoksa kişisel tercih mi anlayamadım. Bir saçın ekim olup olmadığı en iyi kök bölgesinden anlaşılır ama ekim yapan herkes kökleri inatla gösteriri gibi yukarı dikiyor saçları :)

Mesela merak ettiğim saçlara istediğiniz gibi şekil verebiliyor musunuz?
  dostum saçımın her sekılde fotografı mevcut bakmadan incelemeden yazdın sanırım bunları neyse  1 tane fonlu var onuda yazmısım zaten.  benım kok kısımları  gayet dogal duruyor öyle bır derdım yok bellı olur dıye .. bır ekımı en ıyı gosteren saçı dıkmektır öne dogru yatan her saç yogun gözükür zaten saçı dikince  anlasılır ekımın kalıtesı öne dogru yatırınca degil . Onun dısında sacım her yöne yatıyor fotolarda mevcut zaten .
« Son Düzenleme: 08 Mayıs 2017, 17:17:25 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #824 : 09 Mayıs 2017, 14:45:49 »
Bakalım Kelopecia adıyla çıkacak olan bu kellik ilacı nasıl bulunmuş:

''Yeditepe Üniversitesi Genetik ve Biyomühendislik Bölümü Başkanı Prof. Fikrettin Şahin, sünnet derisinin kök hücrelerinden geliştirdikleri kremle kelliğe kesin çözüm getireceklerini öne sürdü.
3 yıllık çalışma sonucu elde ettikleri kremi ilk olarak hayvanlar üzerinde denediklerini ve iyi sonuçlar aldıklarını söyleyen Prof. Şahin, "Tıraş edilen farelerin sırtına formülü sürdük.12'inci günde hayvanların sırtının kılla kaplandığını gördük. Üstelik siyah farelerin yeni kılların çok daha koyu olduğunu gördük" dedi. (Tıraş edilen farenin sırtının 12 gün içinde kılla kaplanması, formülle veya formülsüz gerçekleşen bir durum. Kellik çalışmaları, FOXN1 mutasyonlu nude ve doğuştan kılsız farelerde yapılmalı.) Sünnet derilerinin kök hücresinin, bütün hücre tiplerine dönüşebilme yeteneğine sahip olduğununu tespit ettiklerini söyleyen Şahin," Gördük ki bu hücreler çok özel. Besi ortamlarında farklı moleküller üretiyorlar. [...]" diye konuştu. (Bütün hücre tiplerine dönüşebilme yeteneği, zaten kök hücrenin tanımında vardır. Bunu siz bulmadınız :( )
...
Bedrettin Dalan, ilaca yarı Türkçe yarı latince "Kelopesia" adını vermeyi düşündüklerini söyledi. (İyi bir ilaç isminin birçok kriteri olmasına rağmen, hedef aldığı sağlık sorununu tedavi ediyormuş gibi duyulması iyi olabilirdi. Türkçe'den 'kel' ve latinceden alopecia yani 'kellik' kelimelerini alarak oluşturulan bir isme sahip bu ilaçtan sadece ve sadece kellik bekleyebileceğinizi garanti edebiliriz.)  "Yeğenim" olarak tanıttığı Şafak Sezer'i yanına çağıran ve kendisinin de ilacın gönüllü deneklerden biri olduğunu söyleyen Dalan, Sezer'in saçlarını göstererek "Burada hiç saç yoktu" diye konuştu. (Lol ¯\_(ツ)_/¯)''
Kısa bir literatür taramasından sonra, Yeditepe Üniversitesi'nden çıkan araştırmaların kayda değer bir kellik ilacına işaret etmediğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Klinik deneylerin sadece Şafak Sezer'le sınırlı olmasından emin olsak da şüphelensek de,  piyasaya sürülen bu ilacı merakla bekliyoruz.
Dini ve kültürel gelenekler, imkan verilince başaran Türk'ler, milli komiğimiz Şafak Sezer...Bir bilim haberinde daha ne arıyorsunuz? 

Şimdi herkes sünnet derisini başına koyup düşünsün: Nerede hata yaptık?
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2017, 14:48:50 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram