Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745322 defa)

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #766 : 28 Nisan 2017, 21:43:20 »
Tv de arka sokaklar denk geldi şimdi. Şevket Çoruh un ekimini görmek için 5 10 dakika seyrettim. İğrenç ötesi olmuş. Doğallık denen birsey yok. Saç çizgisi rezalet. ArenaMed imzasını atmış yine resmen
🏇🏇

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #767 : 28 Nisan 2017, 23:52:27 »
Tek kelimeyle Bu Keep in ve Koray Hocanin farki mükemmel olmus..

Estarabim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #768 : 29 Nisan 2017, 00:16:21 »
Bence bundan daha ötesi olamazdı.
Koray Hoca nın tek kusuru pahalı olması. Ancak işini özenle yaptığı belli.
Ben açıkçası kötü sonuç alınan bir ekimine rastlamadım.
Keşke kendisinden daha önceden haberim olsaydı da, gerekirse 2 sene para biriktirip, onda saç ektirseydim :(

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #769 : 29 Nisan 2017, 00:46:30 »
Aynen ben de oyle dusunuyorum bir kere yaotiracaksam bunu biriktireyim uzun sureli  yaptirayim artik korumak icinde Saci birsekil yapari finas zorlarsa baska deneriz ama Koray hoca ozenli baya belli baya Ben Hintell in cok samimi oldugunu dusunuyorum her ne yazarsak sorarsak soralim Koray Hoca hakkinda aninda cevap veriyor. Hintell Referansimiz bir kere

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #770 : 29 Nisan 2017, 03:02:52 »
Bundan daha iyi nasıl olurdu diye düşünüyorum kafamda canlandiramiyorum bile

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #771 : 29 Nisan 2017, 07:04:48 »
Günaydınn Hayalimdeki saçlara 156 günde kavuştum;) inanılmaz mutluyum Tabi suan biraz gerçek oldugunu tam idrak edemedim:) sabahları uyanınca  yuzumu yıkamak için aynaya baktıgımda bi ufak sok gecirip bu kım yaw oluyorum uyku sersemi yada rüyada eski ekimi tekrar yaşayıp gece kalkıp aynaya bakıp mutluluk hormonu salgılayıp tekrar yatıyorum :) yada dalgın oldugum zamanlar bir alışveriş merkezinde veya herhangi bir magazanın aynalarında kendimi görünce 1'2 saniye afallıyorum oluyo bu tarz enterasan durumlar :) degerli yorumlarınız ve mutlulugumu  paylaştıgınız için tesekür ederım umarım sizde benim kadar mutlu olursunuz .. benim kadar dememın sebebi artık bundan daha ötesi yok :) sürecin bitmesine daha 7 ay var ve daha nasıl olabılırkı dıye heycanla beklıyorum . Yorumlarınıza katılıyorum olucaksa gec olsun 2 senede beklenır 1 senede  ama sonunda mutlu olunucaksa beklenır para birikir bulunur dert degil ama donördeki greftler yerıne gelmez hatalar düzeltilemez bazen ben şanslıydım herkes benım kadar sanşlı hatalar yapamaya bilir en güzeli hiç hata yapmadan dogru bir operasyon geçirmek
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2017, 07:28:14 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #772 : 29 Nisan 2017, 09:06:42 »
Hintell Rica etsem yan profilden de bi resim atar mısın . Ekim gerçekten başarılı senin adına mutlu oldum . Mümkünse yan profilden bi resim atsan iyi olur

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #773 : 29 Nisan 2017, 09:33:08 »
Haklısın Hintell. Foruma çok şey borçluyum bu anlamda. Saç ekimimi 1 yıl ertelemiştim bilgilenmek için. İyi ki de yapmışım bunu. Eğer acele etseydim micromotor ile alıma yapan bir doktora ektirecektim. Şimdi ise Koray Erdoğan a ektirmek için sabırsızlanıyorum. Umarım yaşadığın bu mutluluğu bizler de yaşayabiliriz:)
🏇🏇

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #774 : 29 Nisan 2017, 10:04:17 »
Açıklıgına göre en mükembel sonucu alıp seninde aynı mutlulugu yaşıycagına ben eminim :) jokey.  Beklentiler malum açıklıga göre olmalı  benim sonuç beklentimin çok üstünde oldu ama:) koray hoca nın  en taktir ettigim özelliklerenden biri de kişiye açıklıgına ve donör durumuna göre yapabilicegi neyse onu söylüyor dürüst bir şekilde tabi buda olabilcegin en iyisi kişide beklentisinini karşılıyacaksa ekim yaptırıyor  amaç hastayı  ekıme ikna etmek degil hoca nın yapabilcegi saçın hastayı tatmin etmesi durumuna göre  yani umut satmıyor..  oo harika olur şu bu demiyor neyse nokta atışı yapıyor. Ama git herhangi bir merkeze ohooo adamlar 2 metreden sana bakarak dünyaları yaratıyor :) ben analizi çok kuvvetli biriyim ayrıntılara çok fazla takılırım birazda  kafa çalısır :) kolay kolay kimseye güvenmem herşeyi 3 kere düşünürüm oyüzden düşüncelerımde yanılmam benim çıkarımım bu yönde asmed için dürüst olmak  1 ci prensipleri . Ve ekim sonrası ilgileri buda çok önemlı ilk gün nasılsa hala bana karşı aynı kalitede davranıyorlar istedigim an ulaşabiliyorum. Ben kontrole gittigimde içerde çalışan herkes adımı biliyor  mesala hepsı ayrı ayrı gelıp selam verıyor saçlara bakıyor, biyandan biri piano çalıyor dev bir deniz akvaryumu var oda yeni yapılmıs baloncuklu cam duvarlar filan her gittigimde farklı biseyler oluyor:) degişik biyer alice harıkalar diyarını andırıyor bana :)
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2017, 10:19:47 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

atlanticus

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #775 : 29 Nisan 2017, 12:33:43 »
Hintell,efsane olmuş kardeşim  8)
Bize de umut veriyor bu resimlerin :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #776 : 29 Nisan 2017, 12:52:23 »
Hintell,efsane olmuş kardeşim  8)
Bize de umut veriyor bu resimlerin :D
darısı başına Artık :) saol dostum
Global Moderator

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #777 : 29 Nisan 2017, 18:31:36 »
Hintell Rica etsem yan profilden de bi resim atar mısın . Ekim gerçekten başarılı senin adına mutlu oldum . Mümkünse yan profilden bi resim atsan iyi olur
bu var elimde yan olarak aynı zaten fark yok
eyvallah . Yandan da güzel gorunuyor

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #778 : 29 Nisan 2017, 18:32:39 »
bu var elimde yan olarak aynı zaten fark yok
eyvallah . Yandan da güzel gorunuyor
saol oktay darısı basına
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #779 : 29 Nisan 2017, 18:57:02 »
İlkkez bugün hafif bir fön cektirdim saçlara.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram