Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745384 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #736 : 25 Nisan 2017, 11:01:54 »
Demek hic dokulmemis haline yakin bir gorunum elde edilebiliomus ki 5 ay sonra senin saclar boyle olacak.hani bazi hocalar diyorya 18 yasinda gibi olmasi imkansiz bence imkansiz diye birsey yok bilim isiginda her sey oluyor 😊
dokulmemıs halını geçmesinde :)) bu seferde cok sık oldu taranmıyor diye şikayet etmıyelım:s darısı basına cem
Global Moderator

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #737 : 25 Nisan 2017, 12:22:10 »
Hintell hocam yas kac?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Global Moderator

smrr

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #739 : 25 Nisan 2017, 15:45:57 »
Abi her ne kadar yüzünü buzlasanda sanki 10 yaş genclesmissin valla doğrusu ekimden önce 33 ten buyuk gösteriyorsun simdi de hiç 33 gibi göstermiyorsun sanki kilo da vermişsin bayağı bir değişmişsin yani ekimden sonra

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #740 : 25 Nisan 2017, 15:55:12 »
Abi her ne kadar yüzünü buzlasanda sanki 10 yaş genclesmissin valla doğrusu ekimden önce 33 ten buyuk gösteriyorsun simdi de hiç 33 gibi göstermiyorsun sanki kilo da vermişsin bayağı bir değişmişsin yani ekimden sonra
ahha çok saol ya o senın kalbınin güzellıgı herseyın daha ıyısı senın olsun smrr
Global Moderator

yakubi006

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #741 : 25 Nisan 2017, 15:58:47 »
Abartmayın ya okadar ahım şahım bir sonuç değil ben şahsen beğenmedim.Şaka la şaka fevkaledenin fevkinde olmuş güle güle tara  :D :D

Everest1907

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #742 : 25 Nisan 2017, 16:36:54 »
Valla benim  saçın hintelin ekim öncesi gibi olsa ekim bile yaptırmazdım. Şuan zaten hintelin ekim öncesi halini yakalasam benim için başarı.. ama hintel için sonuç bence 10 üzerinden 10.. çok iyi ve doğal..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #743 : 25 Nisan 2017, 16:59:05 »
Valla benim  saçın hintelin ekim öncesi gibi olsa ekim bile yaptırmazdım. Şuan zaten hintelin ekim öncesi halini yakalasam benim için başarı.. ama hintel için sonuç bence 10 üzerinden 10.. çok iyi ve doğal..
tesekur ederım .. benim ekim öncesi saçlarım facia idi ilk ekımımde cok kayıp yasadım koray hoca kafamı düzeltmek için ugrasırken ugraşsan özellikle  bu kadar kötü bir ekim yapamassın demişti  saç yönleri inanılmaz kötüydü yani Bu işin hiç sakası yok adamı maymuna çevirirler paranla rezil olursun zaten dürüstlük 0 piyasada ipini koparan saç ekiyor bunların zaten çogu doktor degil saçma sapan ünvanlar uydurmuslar kendilerine ki benim önceki ekimi yapan cerrahtı ona ragmen. Kimsenin yaşamasını istemem bu durumu ben eger biraz araştırıp ilk ekımımde bilgi sahıbı olsaydım ve koray hocayı tercih etseydım suan saçlarım 2 kat daha iyiydi  tabi suan inanılmaz mutlu ve huzurluyum yeniden dogmuş gibi ama o ilk ekımın piskolojisi hala üzerimde yavas yavas atıyorum normal hayatıma döndüm rüyamda görsem o kötü ekimden sonra bu kadar iyi olucagına inanmazdım.. darısı artık başınıza
Global Moderator

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #744 : 25 Nisan 2017, 17:14:54 »
tesekur ederım .. benim ekim öncesi saçlarım facia idi ilk ekımımde cok kayıp yasadım koray hoca kafamı düzeltmek için ugrasırken ugraşsan özellikle  bu kadar kötü bir ekim yapamassın demişti  saç yönleri inanılmaz kötüydü yani Bu işin hiç sakası yok adamı maymuna çevirirler paranla rezil olursun zaten dürüstlük 0 piyasada ipini koparan saç ekiyor bunların zaten çogu doktor degil saçma sapan ünvanlar uydurmuslar kendilerine ki benim önceki ekimi yapan cerrahtı ona ragmen. Kimsenin yaşamasını istemem bu durumu ben eger biraz araştırıp ilk ekımımde bilgi sahıbı olsaydım ve koray hocayı tercih etseydım suan saçlarım 2 kat daha iyiydi  tabi suan inanılmaz mutlu ve huzurluyum yeniden dogmuş gibi ama o ilk ekımın piskolojisi hala üzerimde yavas yavas atıyorum normal hayatıma döndüm rüyamda görsem o kötü ekimden sonra bu kadar iyi olucagına inanmazdım.. darısı artık başınıza

Hocam, ilk ekim nerdeydi.
Bir de meslek nedir, konudan bagimsiz..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #745 : 25 Nisan 2017, 17:56:42 »

Hocam, ilk ekim nerdeydi.
Bir de meslek nedir, konudan bagimsiz..
sacit karaduman .. nişantaşında natures .. ilk ekim .. meslek  Dental sektörü  diş agız sağlıgı.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #746 : 25 Nisan 2017, 19:12:19 »
Dr koray Erdogan Bilgilendirici bir röpörtaj . "Saç Aslında güçtür "
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2017, 19:23:17 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sacektirenadam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #747 : 25 Nisan 2017, 21:15:12 »
vay tulin sahine cikmis 😀 keep in acilimini da ogrendik boylece

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #748 : 25 Nisan 2017, 21:17:34 »
vay tulin sahine cikmis 😀 keep in acilimini da ogrendik boylece
  ortak saçların harıka olmus sen aldınmı benim enerjiyi hindistandan :)
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2017, 23:04:15 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sacektirenadam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #749 : 25 Nisan 2017, 21:27:02 »
enerji ben de abi inanilmaz olay😀 yakin bir zamanda vereyim kanka

Facebook Twitter Instagram