Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745562 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #600 : 03 Nisan 2017, 21:24:53 »
133 gün yani 4 ay 13 gün ..  arkadaşlar. beni daha önce tanıyan insanlar inanamıyor  doğallığına hayran kalıyorlar ve fotografdan çok daha ıyı duruyor şuan kuaförüm etilerde ünlü bir kuaför o bile şaşırıyor ve her ekım yaptırmak isteyen müşterisine  4 aylık oldugunu belırterek fotograflarımı gösteriyor ve hepsıne numaramı verip sürecimi takıp etmek yada bilgi almak için  ... bu durum benı bıraz yordu telde konusmaktan..    4 ay gibi kısa bır surede  hayal ettıgımden çok daha fazla bır degışım yaşadım  umarım ılerkı aylarda da böyle devam eder şuan Süreçten çok memnunum  diplerden gelen çıkıslar devam edıyor .. umarım herkes mutlu olur.. Alttaki resimde saçlar çıkmadan önceki ekılen saçların dokultukten 1 ay sonraki halim
güle güle hintell bizi unutma :))
ben unutsam sız benı bırakmıyosunuz arkadaş her gün hergün arayıp hatırlatıyosunuz  :P

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #601 : 03 Nisan 2017, 22:08:52 »
Koray hoca candir brocum :) iyi ki var

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #602 : 03 Nisan 2017, 22:45:47 »
133 gün yani 4 ay 13 gün ..  arkadaşlar. beni daha önce tanıyan insanlar inanamıyor  doğallığına hayran kalıyorlar ve fotografdan çok daha ıyı duruyor şuan kuaförüm etilerde ünlü bir kuaför o bile şaşırıyor ve her ekım yaptırmak isteyen müşterisine  4 aylık oldugunu belırterek fotograflarımı gösteriyor ve hepsıne numaramı verip sürecimi takıp etmek yada bilgi almak için  ... bu durum benı bıraz yordu telde konusmaktan..    4 ay gibi kısa bır surede  hayal ettıgımden çok daha fazla bır degışım yaşadım  umarım ılerkı aylarda da böyle devam eder şuan Süreçten çok memnunum  diplerden gelen çıkıslar devam edıyor .. umarım herkes mutlu olur.. Alttaki resimde saçlar çıkmadan önceki ekılen saçların dokultukten 1 ay sonraki halim
ben unutsam sız benı bırakmıyosunuz arkadaş her gün hergün arayıp hatırlatıyosunuz  :P
Bu saç kafadan çıkıncaya kadar hintell kurtuluşun yok😆 Hem hatırlamak iyidir kafada kanlanmayı artırır😋

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #603 : 03 Nisan 2017, 23:10:50 »
Koray hoca candir brocum :) iyi ki var
:) aynen brocum :)
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #604 : 04 Nisan 2017, 03:25:10 »
Hintel reis senle irtibatta olmak bile adama ayrı bi güven veriyo bizi de anla ;) bana asmed i koray hocayı tanimamda yardımcı olup bu sorunun kaderimiz olmadığını ve olmiycagini anlamamızı sagladigin için kendi adima sana tekrar tekrar ne kadar teşekkür etsem az  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #605 : 04 Nisan 2017, 10:08:15 »
Hintel reis senle irtibatta olmak bile adama ayrı bi güven veriyo bizi de anla ;) bana asmed i koray hocayı tanimamda yardımcı olup bu sorunun kaderimiz olmadığını ve olmiycagini anlamamızı sagladigin için kendi adima sana tekrar tekrar ne kadar teşekkür etsem az  :)
anlıyorum sizi merak etme :) eyvallah :)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #606 : 04 Nisan 2017, 11:28:28 »
Bu saç kafadan çıkıncaya kadar hintell kurtuluşun yok😆 Hem hatırlamak iyidir kafada kanlanmayı artırır😋
senın yüzünden oldu  cıkana kadar kurtuluşun yok diyosun:))) ehuhehe
Global Moderator

criminalminds12

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #607 : 05 Nisan 2017, 19:50:28 »
Süreciniz çok başarılı ilerliyor. Şüphesiz gelecek aylarda çok daha iyiye doğru evrilecektir, henüz 4.5 ay geçmiş olmasına rağmen gidişat gayet tatmin edici görünüyor. Birde ön hattı yakından net bir şekilde çekebilir misiniz acaba mahzuru yoksa ön çizgiyi görebilmek adına. Umarım hayalinizdeki saçlara kavuşursunuz :)

sacektirenadam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #608 : 05 Nisan 2017, 23:06:11 »
saclariyla ates ediyor adam 🔫🔫🔫 :))

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #609 : 06 Nisan 2017, 10:01:32 »
saclariyla ates ediyor adam 🔫🔫🔫 :))
eyvallah ortak Aynı gidiyoruz :)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #610 : 06 Nisan 2017, 10:26:25 »
Süreciniz çok başarılı ilerliyor. Şüphesiz gelecek aylarda çok daha iyiye doğru evrilecektir, henüz 4.5 ay geçmiş olmasına rağmen gidişat gayet tatmin edici görünüyor. Birde ön hattı yakından net bir şekilde çekebilir misiniz acaba mahzuru yoksa ön çizgiyi görebilmek adına. Umarım hayalinizdeki saçlara kavuşursunuz :)
tesekür ederim fırsat buldukca paylasım yapıyorum .. suan süreçten memnunum süreç güzel ilerliyor umarım bu sekılde devam eder...  hayalımızde saçlar :) insallah
Global Moderator

kemalbora

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #611 : 07 Nisan 2017, 04:02:46 »
Kardeşim biriniz finasterid kullanmasanız da Koray hocanın gerçek ekim sonucunu görsek süper olacak.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #612 : 07 Nisan 2017, 10:02:34 »
Kardeşim biriniz finasterid kullanmasanız da Koray hocanın gerçek ekim sonucunu görsek süper olacak.
finasterid le gercek sonucun ne alakası var kemalbora :) ekilen saçların finasterid'le bir alakası yok .. var olan dökülmem devam etsin saçlarımı korumıyımmı ? :)
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2017, 20:36:53 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #613 : 07 Nisan 2017, 10:20:56 »
Finasin var olan saclari korumada etkisi var birde saclarin kalinlasmasinda. Sirf finas basari getirmez. Mesela İoh ekim planlamasini guzel yapiyordu. Dedim.ki bu merkez heralde damga vuracak cok tercih edilecek ama İlk 4 5 6 aykik surecler Koray Hocajin.yanindan gecemez. Demekki Burada tecrübe, koray hocanin Keep teknigi  vs cok etkili. Koray Hoca keepten önce bile iyiydi. Keepten sonra daha guzel oldu. Sonuc olarak Suan sac ekimi yaptiracak kisiler icin bence Koray Hocadan baska merkez yok. Parasi vok fazla araba parasi fakat eski gür saclariniza neredeyse sahip oluyorsunuz.  FİNAS tek basina etki etmez

_OKTAY

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #614 : 07 Nisan 2017, 10:30:51 »
Tamam finansin tek başına bi etkisi yok ama hintell finans kullanmasa dort ayda saçlar bu seviyeye gelmezdi bunu kabul edelim . Finans sureci hızlandırıyor .

Facebook Twitter Instagram