Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745634 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
125 gün
Muthiş başkan bundan sonra keyif zamanı 😎
Darısı bütün bekleyenlere
saol punta  artık bu saaten sonra sıklacasak bakalım :) darısı basınıza
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #587 : 03 Nisan 2017, 01:18:17 »
133 gün yani 4 ay 13 gün ..  arkadaşlar. beni daha önce tanıyan insanlar inanamıyor  doğallığına hayran kalıyorlar ve fotografdan çok daha ıyı duruyor şuan kuaförüm etilerde ünlü bir kuaför o bile şaşırıyor ve her ekım yaptırmak isteyen müşterisine  4 aylık oldugunu belırterek fotograflarımı gösteriyor ve hepsıne numaramı verip sürecimi takıp etmek yada bilgi almak için  ... bu durum benı bıraz yordu telde konusmaktan..    4 ay gibi kısa bır surede  hayal ettıgımden çok daha fazla bır degışım yaşadım  umarım ılerkı aylarda da böyle devam eder şuan Süreçten çok memnunum  diplerden gelen çıkıslar devam edıyor .. umarım herkes mutlu olur.. Alttaki resimde saçlar çıkmadan önceki ekılen saçların dokultukten 1 ay sonraki halim
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2017, 04:00:44 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #588 : 03 Nisan 2017, 01:26:48 »
4 ay bahsettiğim kırılma noktalarından biri bu rastlantı değil forumda 4 5 hoca yakalıyor bunu genel olarak ..ikincisi de 6 ay civarındaki patlama..özellikle ekim yaptıracaklar 4 ay ve 6 aya çok çok iyi baksın ..istatistik çıkarsın..bu arada ön çizginiz liseye dönmüş tebrikler çok başarılı duruyor verdiğiniz para size lise ön çizgisini almış .12 ay sonunda dağınık model bile verirsiniz
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2017, 01:30:22 Gönderen: sero »

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #589 : 03 Nisan 2017, 01:28:52 »
Dört buçuk ay ve koray  hoca farkı ekim sürecinin yarısı bile  değil gerçekten cok dogal bi dört ay sonra daha bu saçı taniyamayiz darısı hepimizin başına :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #590 : 03 Nisan 2017, 01:34:39 »
4 ay bahsettiğim kırılma noktalarından biri bu rastlantı değil forumda 4 5 hoca yakalıyor bunu genel olarak ..ikincisi de 6 ay civarındaki patlama..özellikle ekim yapacaklar 4 ay ve 6 aya çok çok iyi baksın ..istatistik çıkarsın..bu arada ön çizginiz liseye dönmüş tebrikler çok başarılı duruyor verdiğiniz para size lise ön çizgisini almış .12 ay sonunda dağınık model bile verirsiniz
tesekur ederım raslantı oldugunu dusunmuyorum tamamen koray hocanın başarısı ve bılınen bır gercek 4 ay sonra bu sonucu alıcagımı daha öncekı yazılarımda belırtmıstım koray hocada sölemıstı bana bunu  tabı bır çok ınsan görücez 4 ay sonra gibisinden çok tartışma yarattı ama suan hıc bırı yorum yapmıyor nedense neyse  canları saolsun  :)  operasyon anında keep teknıgı ve kullanılan solısyonlar ve  takviye edıcı maddeleri  yapılan extraction ve açılan kanallar hepsı bır bütün ve farklı hoca'nın sayesınde ... para umrumda bıle degıl :))  tek bır gun bıle düşünmedim elınden gelenı yaptı hoca benım ıcın hakkını ödeyemem o kötü durumdan bu duruma getırdı çok ugraştı alınteri döktü el emegi göz nuru hocanın  nedıyım allah razı olsun kendısınden .. devam edıyor surecım cok daha ıyı olucak ınsallah
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2017, 01:48:01 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #591 : 03 Nisan 2017, 01:43:51 »
Dört buçuk ay ve koray  hoca farkı ekim sürecinin yarısı bile  değil gerçekten cok dogal bi dört ay sonra daha bu saçı taniyamayiz darısı hepimizin başına :)
koray hoca senı belıyor akf merak etme :))):S az kaldı senın de ekım gunune
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #592 : 03 Nisan 2017, 12:49:55 »
Insallah bizde senin gibi oluruz surev harika gidiyor hintell.
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #593 : 03 Nisan 2017, 12:57:49 »
aramızda tam 60 gün var  senın var olan saçınıda hesaba katarsak 60 gün sonra benden kat kat daha iyi bır goruntuye ulasırsın suan ki sonucuma göre sabret bıraz
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #594 : 03 Nisan 2017, 13:06:04 »
aramızda tam 60 gün var  senın var olan saçınıda hesaba katarsak 60 gün sonra benden kat kat daha iyi bır goruntuye ulasırsın suan ki sonucuma göre sabret bıraz
Insallah hintell once bi ciksinda saclar

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #595 : 03 Nisan 2017, 13:16:00 »
cıkısların baslamıs zaten çoktan  daha çok yenısın kel çok fırın ekmek yıcen daha :)
kel yeniyse biz ölelim o zaman  :o

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #596 : 03 Nisan 2017, 14:30:59 »
cıkısların baslamıs zaten çoktan  daha çok yenısın kel çok fırın ekmek yıcen daha :)
kel yeniyse biz ölelim o zaman  :o
Benden hizlisi mezarda zaten :)) en kotu zamanlar punta 60 90 arasi :)

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #597 : 03 Nisan 2017, 19:47:36 »
133 gün yani 4 ay 13 gün ..  arkadaşlar. beni daha önce tanıyan insanlar inanamıyor  doğallığına hayran kalıyorlar ve fotografdan çok daha ıyı duruyor şuan kuaförüm etilerde ünlü bir kuaför o bile şaşırıyor ve her ekım yaptırmak isteyen müşterisine  4 aylık oldugunu belırterek fotograflarımı gösteriyor ve hepsıne numaramı verip sürecimi takıp etmek yada bilgi almak için  ... bu durum benı bıraz yordu telde konusmaktan..    4 ay gibi kısa bır surede  hayal ettıgımden çok daha fazla bır degışım yaşadım  umarım ılerkı aylarda da böyle devam eder şuan Süreçten çok memnunum  diplerden gelen çıkıslar devam edıyor .. umarım herkes mutlu olur.. Alttaki resimde saçlar çıkmadan önceki ekılen saçların dokultukten 1 ay sonraki halim
güle güle hintell bizi unutma :))

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #598 : 03 Nisan 2017, 20:06:08 »
Hiç bir başarı Başarı tesadüf değildir. Adına çok sevindim Hintell, ilk Ekim'inden gol yemiş birisi olarak, bu denli başarılı bir Sonuç elde etmenin mutluluğu paha biçilemez diye düşünüyorum .
Sıkıntılı dönemi 70 günde atlatıp 120 günde sonuca ulaşman ise cabası.. umarım birgün herkez bu başarıyı yakalar, kellik kader olmaktan çıkar..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #599 : 03 Nisan 2017, 20:45:39 »
Hiç bir başarı Başarı tesadüf değildir. Adına çok sevindim Hintell, ilk Ekim'inden gol yemiş birisi olarak, bu denli başarılı bir Sonuç elde etmenin mutluluğu paha biçilemez diye düşünüyorum .
Sıkıntılı dönemi 70 günde atlatıp 120 günde sonuca ulaşman ise cabası.. umarım birgün herkez bu başarıyı yakalar, kellik kader olmaktan çıkar..
tesekur ederım sloocer evet ilk ekımde büyük hata yaptım dedigin gibi gol yedik. Ama birdaha hata yapma lüksüm olmadıgı için  en dogru ve en iyi seçımı yaptım araştırarak... dogruyu bulursan kellik  kader olmuyor  en azından şanslıyım bu kaderi kabul etmedım ve belkide hayatımdaki en dogru kararlardan bırını verıp koray hocayı tercih ettim. Bu benım için tekrar ekım yaptırmak yaşadıklarımdan sonra çok zor bır karardı bıkere piskolojı olarak bıtıktım hayal kırıklıgı kötü bişey sende benı anlarsın ama hiç ekım yaptırmamıs arkadaşlar saç ekımıne cok farklı bır açıdan baktıkları ıcın bunu çok fazla ıdrak edemez sen ve benım gıbı yaşamadan   .. koray hoca ile ilk görüşmemde de ona çok güvendigimi  onun hakkında herseyı araştırdıgını bildiğimi söyledım ama ilk ekımimden dolayı donör bölgemin 2 ci bir ekımı kaldıramamasından kötü bir görüntü olmasından korktugumu solemıstım hoca da sana ne sölüyosam onu yapıcam hiç merak etme dedi  zaten En önem verdigi dürüst olmak hastasına karsı neyse aslında bırazda benım çok üzgün oldugumu anlamıstı bana gercek anlamda yardım etmek istedi ve kurtardı hakkı ödenmez bende.. gercekten baba adam ugraşmaya bılırdı 100 lerce insan var sırada bekleyen daha basıt sorunsuz ugraşmıycagı ekımler filan 2 gün ugraştı benımle oncekı ekılenlerı temizledi  kanallar aynı sekılde baya ugrastı zor ekımı sevıyor bunu anladım :)  tabı ben ekımlerı yenı araştırırken hoca nın benı kabul etmıycegını düşünmüştüm bu internett üzerindeki boş konuşan. Arkadaşların  yazılarını okuyarak yok efendim iyi sonuç alcagı hastaları secermıs vay efendım  herkesı kabul etmezmiş  filan falan sonra araştırdım  ekımlerını yabancı sitelerden alakası yok bazen iyiki ilk bu kötü ekım başıma geldı koray hocayı buldum gıttım diyorum :) umarım bu sorunu yaşayan herkes bu derrtten kurtulur  ve başından kötü bır ekım geçmış kişiler yada ekımden mutlu olmayacagını  düşünen insanlar umutsuzluga kapılmasın kımse çaresı var beni örnek alabılırler ...  sadece dogru olanı seçmek benım dogrum koray erdogan  umarım herkes kendı dogrusunu bulur  ve onu mutlu edıcek saçlarına kavuşur
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2017, 21:39:50 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram