Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745480 defa)

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Instagrama yazdık ama burayada yazalım koray hocamızın ve tüm Asmed çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım ..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Koray hoca'nın  Saç dökülmesi kendime yakın örnekleri inceleliyorum sürekli bu ekim 3600 greft  morelimizi yüksek tutmak adına paylaşıyorum sonuç mükembel  umarım bizim sonuçlarımız çok daha iyi olucaktır. Sonucu hasta kendi çekmiş.
« Son Düzenleme: 15 Mart 2017, 15:09:18 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu koray hoca ne böyle yav
Gerekirse gider banka soyarım bu adamdan baskasına ektirmem :D
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
😄😄 aynen biz soyduk :) darısı basına
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Turkiye genelinde 81 ilde ohal var artik kolay degil o isler :)) ben 30 seneyi goze alarak soydum :))
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Turkiye genelinde 81 ilde ohal var artik kolay degil o isler :)) ben 30 seneyi goze alarak soydum :))
o degılde koray hocaya ektiren dr.yasin le kahve içtim bugün saçları inanılmaz olmus ..
Global Moderator

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları

biz bosuna konusmuyoruz burda..bazi arkadaslar reklam vs camur pesinde. sac ekiminde Koray Erdogan'dan oncesi ve sonrasi var :) parayla satin alamazsiniz bu tur mutluluklari degerini bilin gencler.

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hintell senin konun yine ikinci sayfaya düşmüş  bu süreçte özellikle senin bilgilendirmelerine en az benim kadar herkesin ihtiyacı var diye düşünüyorum unutma bizi aman diyeym ;)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hintell senin konun yine ikinci sayfaya düşmüş  bu süreçte özellikle senin bilgilendirmelerine en az benim kadar herkesin ihtiyacı var diye düşünüyorum unutma bizi aman diyeym ;)
:)) tatıl bugun :P saol dostum cansın
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saçlar biraz uzadı 120 gün oldu 4 ayı bugün devirdik  ... alttan gelen yenı çıkışlar var
Global Moderator

punta

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlar biraz uzadı 120 gün oldu 4 ayı bugün devirdik  ... alttan gelen yenı çıkışlar var
başkan ilk waxın benden demiştim waxı şimdi gönderiyorum.. jöleyle fırçayı 15 gün sonra yollarım sana :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
başkan ilk waxın benden demiştim waxı şimdi gönderiyorum.. jöleyle fırçayı 15 gün sonra yollarım sana :)
dur  dostum daha bı 2 ay sonra yolla :) 6 ay yasak :) hadi senınkıde benden olsun:)
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
dur  dostum daha bı 2 ay sonra yolla :) 6 ay yasak :) hadi senınkıde benden olsun:)
sen iki ay snra buralara ugramassin :-D masallah...👏

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
sen iki ay snra buralara ugramassin :-D masallah...👏
:)) insallah akf
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram