Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745399 defa)

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Vala 109. gün için efsane fotolarda gayet net diye düşünüyorum darısı basimiza 8)

arkadaşım ben ekime zaten kötü falan demiyorum. sadece fotolar net değil diyorum. 6s plus tan son ışık ve pc de net çıkmıyor foto. tartışmak değil amacım. asmedin kalitesi ortada. ben sadece sürecin bu aşamasında saçların daha net fotosunu koyabilirse onu rica ettim hintell den. yani yorumun muhatabı sen değilsin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Vala 109. gün için efsane fotolarda gayet net diye düşünüyorum darısı basimiza 8)

arkadaşım ben ekime zaten kötü falan demiyorum. sadece fotolar net değil diyorum. 6s plus tan son ışık ve pc de net çıkmıyor foto. tartışmak değil amacım. asmedin kalitesi ortada. ben sadece sürecin bu aşamasında saçların daha net fotosunu koyabilirse onu rica ettim hintell den. yani yorumun muhatabı sen değilsin.
  akf de fikrini sölemis seninle tartışmak için degil dostum foto net önceki fotolarada bakabilirsin ıphone 7 plus ile cektim bende ışık altında asmed e gittigimde  onların profosyonel ortamında çekilenleri atarım tabiki  kendimde çeker atarım müsait zamanımda tekrar 10 gün arayla paylaşıyorum   tesekurler
« Son Düzenleme: 09 Mart 2017, 18:09:29 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

foto net önceki fotolarada bakabilirsin ıphone 7 plus ile cektim bende ışık altında asmed e gittigimde  onların profosyonel ortamında çekilenleri atarım tabiki  tesekurler

93 ve 100 üncü güne baktım. 93. günkü gibi net foto olursa daha sağlıklı değerlendirme yapma şansımız olur.
cevabın için teşekkürler. sonucun umduğunda daha iyi olur inşallah.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

foto net önceki fotolarada bakabilirsin ıphone 7 plus ile cektim bende ışık altında asmed e gittigimde  onların profosyonel ortamında çekilenleri atarım tabiki  tesekurler

93 ve 100 üncü güne baktım. 93. günkü gibi net foto olursa daha sağlıklı değerlendirme yapma şansımız olur.
  Teşekür ederim gölge darısı başına .. bu resım de net oldugunu düşünüyorum ama müsait bir zamanımda senin için daha fazla özenirim henüz 109 gün daha çok birlikteyiz:) ..
« Son Düzenleme: 09 Mart 2017, 18:39:13 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

gölge

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

Teşekür ederim gölge darısı başına .. bu resım de net oldugunu düşünüyorum ama müsait bir zamanımda senin için daha fazla özenirim henüz 109 gün daha çok birlikteyiz:) ..

Eyvallah teşekkür ettim sana. Senin sayfayı takip ettim baya kafa açan olmuş. İyi sabretmişsin. Benim de ikinci ekim 36. Gün ioh da ektirdim diyeyim gerisini sen anla😉

XXL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
bende saç ektirmek istiyorum ve arastırmalarım sonucu koray erdoğanın işinde baya tecrübeli ve kaliteli olduğu fikrindeyim mail olarak mesaj attım fotoğrafları ama geri dönen olmadı kesin dönüş yaparlarmı yada başka nasıl ulaşabilirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
bende saç ektirmek istiyorum ve arastırmalarım sonucu koray erdoğanın işinde baya tecrübeli ve kaliteli olduğu fikrindeyim mail olarak mesaj attım fotoğrafları ama geri dönen olmadı kesin dönüş yaparlarmı yada başka nasıl ulaşabilirim
  dogru bır araştırma yapmıssınız Evet koray hoca gidebileceginiz en iyi saç cerrahı dır .. yogun oldukları için biraz sürere bilir mailinize cevap vermeleri herhalde Ama muhakkak geri dönüş yaparlar nezam gönderdiniz mail kaç gün önce ?
« Son Düzenleme: 10 Mart 2017, 19:58:36 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

XXL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
dün akşam attım maili daha yeni sayılır peki koray hoca her ekim yaptırmak isteyene yardımcı oluyormu ekim yapmadığı tipler var mı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
dün akşam attım maili daha yeni sayılır peki koray hoca her ekim yaptırmak isteyene yardımcı oluyormu ekim yapmadığı tipler var mı

:))) asmed h sonları tatilde mailinize  cevap gelmesıde sanırım 1 haftayı bulur ... Eger donör bölgeniz yeterli ise ekiminizi yapar...  ama yeterlı degilse açıklıgınızı karşıycak kadar size dürüst davranır  ve eksemde seni mutlu edemem der yani bir belirli tip yok..
« Son Düzenleme: 14 Mart 2017, 20:26:44 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

XXL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Donor bölgem iki tane bos kafayı doldurur daha 22 yasindayim :) sadece on bölgem  biraz açıldı o yüzden iyi bir yerde yapılmasını istiyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Donor bölgem iki tane bos kafayı doldurur daha 22 yasindayim :) sadece on bölgem  biraz açıldı o yüzden iyi bir yerde yapılmasını istiyorum
ozaman sorun yok ... dogru düşünüyosun bu işin şakası yok
« Son Düzenleme: 11 Mart 2017, 02:00:47 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

XXL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Fiyatları nasıl peki

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
ozaman sorun yok ... dogru düşünüyosun bu için şakası yok
hocam gerek bu forumda gerekse diğer forumlarda ve sitelerde bakarsan asmed koray erdoğan in en doğru yer olduğunu zaten on gorusme yaparsan gittiğinde de anliycaksin bnde 25 yaşındayım acikligim sadece on bölgede yaşım genç olduğu için riske atmak istemedim ve koray hocayla on gorusme yaptıktan snra randevu tarihini aldım mayısta bakalım insallah. Attığın maile cevap hintelin dediği gbi bir haftaya falan dönüş olur benim öyle olmuştu asmed diğer yerler gibi msj at dönüş olsun veya öyle watsaptan falan randevu alabilecegin bir merkez değil bunu zaten iletişime geçtiğinde anliycaksin merkezin nekadar titiz ve profesyonel çalıştığını neyse umarım en iyisi olur senin hakkında :)
« Son Düzenleme: 11 Mart 2017, 00:28:04 Gönderen: Akf »

XXL

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu yaşta en iyisine yaptırmak zorundayız önümdeki yılları riske atamam tecrubesiz ellere giderek 3 5 kuruş pahalı olsun bizim olsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Fiyatları nasıl peki
dostum araştırdım dıyosun fıyatı bılmıyomusun ?
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram