Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745316 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
0.6 ları öne 0.8 leri arkaya mı kullandı? yani ince greftler için 0.6 çoklular için 0.8 galiba?
Tam olarak neyi nerede kullandılar benim saçımda sormadım onu ama kayıtları asmed de  mevcuttur. Sadece sürekli saçımın ortalamasını alım esnasında dakka dakka takıp ettiklerini söyleyebilirim aynı sekılde bende onumde ekrandan takıp edıyordum çok zevkliydi :)   Resmını cekmıstım operasyonda . Ama mantık olarak dedigin gibidir Arkalarda da kullandıkları  yerler vardır 0,6 ları Tabi yanlarda daha fazla  olarak 0.6 dır
« Son Düzenleme: 05 Mart 2017, 19:23:18 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Oyle dusunuyordum fakat operasyinu 2 sene iconde yapmayi dusunuyorum o yuzden suan cok erken sanirim ve ilk haftaki etkisi beni.korkuttu finasin suan vitamin biotin vs kullaniyorum tesekkur ederim yasim 25 olunca simdi kullansam ileride iktidarsizliktan korkuyorum  biraz erken sanirim
😄😄abartma dostum  2 senedir kullanıyorum makineyim ayıptır sölemesi ;s nazar degmesin şeytan kullagına kursun :)  neyse tabi senin kararın :)
« Son Düzenleme: 05 Mart 2017, 19:10:12 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

starkhalil

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Beyler bu saç için 3621 greft fazla değil mi ? Birde forumda takip ettiğim kadarıyla Koray hoca hep fazla greft söylüyor bunun sebebi nedir sizce ? bu kadar başarılı bi doktorun 2 kuruş fazla alıyım diye fazla greft söylediğini düşünmüyorum ama bu kadar dar alanlara bu kadar ekim yapınca şaşırıyorum. :-\

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Beyler bu saç için 3621 greft fazla değil mi ? Birde forumda takip ettiğim kadarıyla Koray hoca hep fazla greft söylüyor bunun sebebi nedir sizce ? bu kadar başarılı bi doktorun 2 kuruş fazla alıyım diye fazla greft söylediğini düşünmüyorum ama bu kadar dar alanlara bu kadar ekim yapınca şaşırıyorum. :-\

Nekadar sık Ekim,o kadar greft sarfiyatı.. buna şaşırmanıza şaşırdım.

starkhalil

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Keser hoca Koray hocaya nazaran hep az greft söylüyor ama keser hocanın ekimleride başarılı ve sık

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Keser hoca Koray hocaya nazaran hep az greft söylüyor ama keser hocanın ekimleride başarılı ve sık

Kişiden kişiye kapatıcılık değişir velev ki fotoğraftan kıyas yapmak hiç doğru degil ben kendimden biliyorum, bir acı ve Işık'ta kendimi kel görüyorken diğer acı ve Işık'ta çokta yoğun saçlarım var diyebilirim. Ekim tekniği ile alakalı keser hocanın stili çok farklı günlük  500-700 gibi Ekim'ler yapıyor ki, bence bu bir avantaj sağlıyordur. Herkez farklı bir tarz tutturmuş gidiyor...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

koray hocanın  görmek istedıgı bır sonuç var hastasında bu da greft sayıları ve ortalamalarla oluyor keser hoca'da iyi bır doktor tabiki
ama koray hoca gıbı hesaplamalar yapmıyor  o daha antıka bır doktor diyebilirim  ve malum genelde çok  dar alan çalışıyor şakaklar ve sistemınden dolayı günlük 500 greft ekiyor sadece

e sana 4000 dese 1 ayda eker:s  ve  pek geçişleri  ve yan fual leri yapmıyor sırf kulak hizasındaki fuel için  800 greft civarı ve seyrek saçın arasınada girmekten kaçınıyor  dogal olarak da keser hoca nın greft sayıları düşüyor  hastalarıda seçiyor zaten açıklıgına göre

ama koray hoca  fual  den baslıyor açık alanı dolduruyor ardından açık alanla saçlı alan arasında geçişleri yapıyor tüm başka doktorların  cesaret edemedigi  az seyrek alan diyelim gırip zarar vermeden sıklaştırıp çıkıyor ve greft sayılarıda artıyor tabi dogal olarak kısacası  1 kerede işi bitiriyor  mesala ''saçsızkel''  arkadaşımıza ekmezdi keser hoca zarar verebilirim derdi sıklaştırma oldugu için

ve koray hocanın manuel alımı farklı keser hocanın farklı  2 sının de teknık anlamda herşeyi farklı...  çok ayrı kulvardalar ben her iki hocayı da ekım yaptırmadan evel çok fazla araştırdım  yaklaşık 2 senem koray hocayı' keserden tut dünyadaki öne cıkmıs bır cok doktorla karşılaştırmakla geçti  ve çıkardıgım sonuç   koray hoca nın ekımlerı  çok daha sık ve dogal  hayalımdeki saçlarıda bana sadece koray hocanın verebilcegi sonucuna vardım kişisel düşüncem bu yönde   tarzı benim isteklerime hitap ediyordu ve kararım busekılde oldu

siz de kendınıze hıtap eden doktora ekınızı yaptırısınız umarım
« Son Düzenleme: 06 Mart 2017, 01:35:47 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Kişiden kişiye kapatıcılık değişir velev ki fotoğraftan kıyas yapmak hiç doğru degil ben kendimden biliyorum, bir acı ve Işık'ta kendimi kel görüyorken diğer acı ve Işık'ta çokta yoğun saçlarım var diyebilirim. Ekim tekniği ile alakalı keser hocanın stili çok farklı günlük  500-700 gibi Ekim'ler yapıyor ki, bence bu bir avantaj sağlıyordur. Herkez farklı bir tarz tutturmuş gidiyor...
teşekürler yorum için sloocer
Global Moderator

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hintell abi sen de gece gündüz burdasın yav :D

Az kaldı 2-3 ay sonra sırma saçlı olunca buraları umursamassın artık.
Ki Allah kimseyi bu sitede vakit geçirmeyi nasip etmesin :D

Bu arada sitede yapımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum bu site olmasa 2000 tl+ prpci kasap özel hastanelere kanıp hayatımı mahvedebilirdim :  )
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

starkhalil

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

koray hocanın  görmek istedıgı bır sonuç var hastasında bu da greft sayıları ve ortalamalarla oluyor keser hoca'da iyi bır doktor tabiki
ama koray hoca gıbı hesaplamalar yapmıyor  o daha antıka bır doktor diyebilirim  ve malum genelde çok  dar alan çalışıyor şakaklar ve sistemınden dolayı günlük 500 greft ekiyor sadece

e sana 4000 dese 1 ayda eker:s  ve  pek geçişleri  ve yan TEMPORAL leride yapmıyor  benim gördügüm  sadece bu  TEMPORAL bölgeler yani fual ler 800 greft civarı ve seyrek saçın arasınada girmekten kaçınıyor  dogal olarak da keser hoca nın greft sayıları düşüyor

ama koray hoca  TEMPORAL den baslıyor açık alanı dolduruyor ardından açık alanla saçlı alan arasında geçişleri yapıyor tüm başka doktorların  cesaret edemedigi   az seyrek alan diyelim gırıp zarar vermeden sıklaştırıp çıkıyor ve greft sayılarıda artıyor tabi dogal olarak kısacası  1 kerede işi bitiriyor

ve koray hocanın manuel alımı farklı keser hocanın farklı  2 sının de teknık anlamda herşeyi farklı...  çok ayrı kulvardalar ben her iki hocayı da ekım yaptırmadan evel çok fazla araştırdım  yaklaşık 2 senem koray hocayı' keserden tut dünyadaki öne cıkmıs bır cok doktorla karşılaştırmakla geçti  ve çıkardıgım sonuç   koray hoca nın ekımlerı  çok daha sık ve dogal  hayalımdeki saçlarıda bana sadece koray hocanın verebilcegi sonucuna vardım kişisel düşüncem bu yönde   tarzı benim isteklerime hitap ediyordu ve kararım busekılde oldu

mutlaka herkesin kendi düşüncesi kendi kararı istediği doktora yaptırıyor birazda maddiyata bakıyor sonuçta maddi gücünüz yeterli olmasaydı istediğiniz kadar Koray hocada karar kılın. Keser hocanın antika doktor olduğunu kesinlikle katılmıyorum. Ektiği greftin hakkını veriyor gayet dogal gözüküyor.(Forumdaki konulara bakıp söylüyorum bunu) Ayrıca işinde başarılı ki 1 grefti 3.5 euro istiyor. Ben Koray hocayı kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın kesinlikle kendisi çok başarılı bende saç ektirmeyi düşünüyorum konulara sürekli bakıyorum okuduğum metinler sonucunda 3 yerden birine yaptırmayı düşünüyorum. Koray, Keser, Hlc ..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hintell abi sen de gece gündüz burdasın yav :D

Az kaldı 2-3 ay sonra sırma saçlı olunca buraları umursamassın artık.
Ki Allah kimseyi bu sitede vakit geçirmeyi nasip etmesin :D

Bu arada sitede yapımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum bu site olmasa 2000 tl+ prpci kasap özel hastanelere kanıp hayatımı mahvedebilirdim :  )

aynen bırakıp gıdıcem sızı sırma saçlı olunca :DD  ehuheeuhe yok yav  bi yandan pes oynuyorum :)) bı yandan h sonuna  bıraktıgım maillerimi halledıyorum  birazdan uyurum :))  bı yandan kel lerle ugrasıorum :P

öle deme prp önemli :S tanesi 500 den 5 Tane itelese güzel para :)
« Son Düzenleme: 06 Mart 2017, 01:58:36 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

e sana 4000 dese 1 ayda eker:s  ve  pek geçişleri  ve yan TEMPORAL leride yapmıyor  benim gördügüm  sadece bu  TEMPORAL bölgeler yani fual ler 800 greft civarı ve seyrek saçın arasınada girmekten kaçınıyor  dogal olarak da keser hoca nın greft sayıları düşüyor

ama koray hoca  TEMPORAL den baslıyor açık alanı dolduruyor ardından açık alanla saçlı alan arasında geçişleri yapıyor tüm başka doktorların  cesaret edemedigi   az seyrek alan diyelim gırıp zarar vermeden sıklaştırıp çıkıyor ve greft sayılarıda artıyor tabi dogal olarak kısacası  1 kerede işi bitiriyor

mutlaka herkesin kendi düşüncesi kendi kararı istediği doktora yaptırıyor birazda maddiyata bakıyor sonuçta maddi gücünüz yeterli olmasaydı istediğiniz kadar Koray hocada karar kılın. Keser hocanın antika doktor olduğunu kesinlikle katılmıyorum. Ektiği greftin hakkını veriyor gayet dogal gözüküyor.(Forumdaki konulara bakıp söylüyorum bunu) Ayrıca işinde başarılı ki 1 grefti 3.5 euro istiyor. Ben Koray hocayı kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın kesinlikle kendisi çok başarılı bende saç ektirmeyi düşünüyorum konulara sürekli bakıyorum okuduğum metinler sonucunda 3 yerden birine yaptırmayı düşünüyorum. Koray, Keser, Hlc ..

yok dostum yanlış bısey hiç düşünmedim ayrıca senide çok ıyı anlıyorum  kolay kararlar degıl kafa karışık oluyor bu dönem düşüncelerini paylaşmalısın tabiki ...  Bende keser hoca ya Antika derken kötü anlamda söylemedim kendisine saygı duyarım
koray hoca gıbı hesaplar yapmıyor onun kadar fazla teknolojıyı kullanmıyor anlamında söyledım bunada katılmalısın çünkü gerçek bu :)

maddiyat ayrı bır konu bende maddi gücüme göre araştırmamı yaptım zaten :) hayal kurup araştırma yapmadık yani :D en azından bırıktırır 1 2 sene gene giderdim :)
tabi şunuda eklıyım ben koray hocaya gıdemesemde saygı duyardım başarısına..

sende senın için dogru olana karar verıp hayırlısı ile ektirirsin

tabı hlc ıcın düşüncem biraz olumsuz benim onuda eklıyım   çıkmayan forumda  ekımlerı mevcut yakın tarıhde  _Oktay_ nickli arkadasın hlc de ektirip  daha sonra düzelttirme başka bır merkezde yaptıgı ekım mevcut iyi sonuçlarıda var tabiki  ama sorunlu sonuçları da beni soguttu  .. neyse hayırlısı dıyelım herkes ıcın 
« Son Düzenleme: 06 Mart 2017, 02:24:32 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
  80 Cm alan darmı oluyor  her cm2 de 50 greft  ayrıca sırf gerıye gıtmıs yan fuallerım 600 greft gerıye kalan da önden ortaya kadar hesapla bakalım 40 cm alana 2000 ekınce keser hoca sasırmıyosun 80 cm alana 3600 neden sasırdın dostum :) ben açıkcası az bıle oldugunu düşünüyorum keske 4000 ekseydı  çok daha sık olurdu 60'a cıksaydı ön cizgimde cm2 de  ama ıkıncı ekım oldugu ıcın donor bolgem den dolayı en dogru rakamı ektı ve sunuda eklıyım gördügün alanda eskı ekılen bır çok saçı aldı ve onları tekrar ektı onla 3600 .. tabı sen ekım yaptırmadın bazı seylerı anlamıyosun simdi
« Son Düzenleme: 06 Mart 2017, 03:53:23 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

sacektirenadam

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
hintell çok iyi gidiyor dostum. benzer durumlardayiz bir ay sonra daha iyi olacak gibi ;))

Facebook Twitter Instagram