Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745201 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #465 : 27 Şubat 2017, 00:59:34 »
 finasterid hakkında özelime attıgınız yaklasık 30 mesajı tek tek cevaplamak yerine burdan cevaplıyacagım: ''Koray erdogan'' finasterid kullanmadan ekim yapmıyor diye bir durum söz konusu degil  bu tamamen sizin var olan saçınızın ne durumda oldugu ile alakalı bir durum  ''çocu doktor sizin var olan saçınızı umursamadıgı için  açık alanınıza ekım yapıp gönderip ammaan  ekmedegim yerlerden banane dökülürse dökülür mantıgı ile davrandıgı için'' insanlarda bu durumu algılamakta güçlük çekiyor ve bazılarıda Dht nedir bilmiyor bıle saçınızın durumundan bıle haberı yok hattaga ekımden sonrakı sonucunuz bıle umrunda degıl yada prp dayıyor 6 7 seans tamamen maddi çıkar içeren bir durum operasyon günü harici yapılan prp hiç bir işe yaramaz  boş işler

ve bazıları da şöyle saçma bır teori atmış ortaya ilaç kullandırmak istemıyorum ekim sonucunu net görmek için :))) adamın ıncelmıs saçları üflesen uçucak beyfendı ekım sonucunu görmek ıstıyomus bırader deneme tahtası degıl o kafa  dht denen bır hormon var   ve bu hormon sizin saç köklerınızı tıkayarak beslenmesını engeller saçlarınız mintatürleşir ve ölür  bu sorunu ortadan kaldırmassan ancak üçün birini görürsün  her hastada bu durum sökmez..

eger dökülmenız devam ediyorsa var olan saçlarınız incelmiş ve cansız bır haldeyse bunu size koray hoca önericektir çünkü dökülmenizin devam edicegini biliyor ve ekmedıgı alanlar dökülünce kötü bir görüntü oluşacagını bılıyor yani  aslında sizin gelıcekteki halınızı umursuyor kısacası durum budur umursadıgı içinde sizi uyarmak ve yapıcagı operasyonun saglıklı olması açısından bunları söylemek durumunda

bir çok kişi ilede konustum forumda da var zaten o kişilerden bir kaçı onlarada  kullanmana gerekyok finasterid var olan saçların saglıklı ve donör bölgen çok iyi durumda  ileride dökülmen yada seyreklık oluşursa donörün yeterlı tekrar ekım yapar sorunu hallederiz diyor.

konuuyu toparlamak gerekırse finasterid tamamen sızın var olan saçlarınızın ne durumda oldugu ve  saglıgı ile alakalı bunuda ancak bu konuda uzman bır doktor inceleyerek gerekip gerekmedigini söyleyebilir

mesala adamın kafasındakı var olan  saçlar kople incelmis döküldü dökülecek  gelmiş yazıyor neymiş efendim finasterid i zorunlu tuttu  e tutacak tabı kardeşim bu kafayı başka türlü nasıl kurtarabılırsın 

ve bazı hasta ruhlu takıntılı ınsanlarda fınasterid kullanıp gece gündüz internette yan etkı araştırıp piskolojık olarak her sorunu yaşadıkları için buna  / placebo deniyor  bır çok ınsanı yazıları ıle korkutuyor fınasterıd sandıgınız kadar ciddi bır ılaç degil fazla abartıldıgını düşünüyorum hiç de sorun yaşamadım.. gerçek anlamda yan etki yaşayan insanlarında çok az sayıda oldugunu düşünüyorum %5

di_vao

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #466 : 27 Şubat 2017, 01:40:28 »
finasterid hakkında özelime attıgınız yaklasık 30 mesajı tek tek cevaplamak yerine burdan cevaplıyacagım: ''Koray erdogan'' finasterid kullanmadan ekim yapmıyor diye bir durum söz konusu degil  bu tamamen sizin var olan saçınızın ne durumda oldugu ile alakalı bir durum  ''çocu doktor sizin var olan saçınızı umursamadıgı için  açık alanınıza ekım yapıp gönderip ammaan  ekmedegim yerlerden banane dökülürse dökülür mantıgı ile davrandıgı için'' insanlarda bu durumu algılamakta güçlük çekiyor ve bazılarıda Dht nedir bilmiyor bıle saçınızın durumundan bıle haberı yok hattaga ekımden sonrakı sonucunuz bıle umrunda degıl

ve bazıları da şöyle saçma bır teori atmış ortaya ilaç kullandırmak istemıyorum ekim sonucunu net görmek için :))) adamın ıncelmıs saçları üflesen uçucak beyfendı ekım sonucunu görmek ıstıyomus bırader deneme tahtası degıl o kafa  dht denen bır hormon var   ve bu hormon sizin saç köklerınızı tıkayarak beslenmesını engeller saçlarınız mintatürleşir ve ölür  bu sorunu ortadan kaldırmassan ancak üçün birini görürsün  her hastada bu durum sökmez..

eger dökülmenız devam ediyorsa var olan saçlarınız incelmiş ve cansız bır haldeyse bunu size koray hoca önericektir çünkü dökülmenizin devam edicegini biliyor ve ekmedıgı alanlar dökülünce kötü bir görüntü oluşacagını bılıyor yani  aslında sizin gelıcekteki halınızı umursuyor kısacası durum budur umursadıgı içinde sizi uyarmak ve yapıcagı operasyonun saglıklı olması açısından bunları söylemek durumunda

bir çok kişi ilede konustum forumda da var zaten o kişilerden bir kaçı onlarada  kullanmana gerekyok finasterid var olan saçların saglıklı ve donör bölgen çok iyi durumda  ileride dökülmen yada seyreklık oluşursa donörün yeterlı tekrar ekım yapar sorunu hallederiz diyor.

konuuyu toparlamak gerekırse finasterid tamamen sızın var olan saçlarınızın  saglıgı ile alakalı

mesala adamın kafasındakı var olan  saçlar kople incelmis döküldü dökülecek  gelmiş yazıyor neymiş efendim finasterid i zorunlu tuttu  e tutacak tabı kardeşim bu kafayı başka türlü nasıl kurtarabılırsın 

ve bazı hasta ruhlu takıntılı ınsanlarda fınasterid kullanıp gece gündüz internette yan etkı araştırıp piskolojık olarak her sorunu yaşadıkları içinde bır çok ınsanı yazıları ıle korkutuyor fınasterıd sandıgınız kadar ciddi bır ılaç degil fazla abartıldıgını düşünüyorum hiç de sorun yaşamadım.. gerçek anlamda yan etki yaşayan insanlarında çok az sayıda oldugunu düşünüyorum %5

Finans konusunda bende bikaç kelime bişeyler söylemek isterim..Finans kullanmı kişinin saç yapısıyla alakalı diye düşünüyorum bende,eğer saçlarınız halen dökülmekte zayıflamakta ise saç ektirmek bir çözüm değildir..halen saçlarınıza saldıran dht hormonu varken saç ektirip kalanları dökmenin veya hacimsiz saçlarla dolaşmanın hiçbir manası yok ve buna karşı durabilen tek ilaç eğer finans ise ya kel kalıcan yada yan etkiyi göze alıcaksın arkadaş:) Koray hoca görüşmede ve ekimden önce ısrarla "finans kullanmana gerek yok" dediği halde ben kullanıyorum çünkü yan etki görmedim ve ileride olası dökülmelerin önüne geçmek saçlarım olabildiğince dht den koruyarak dökülmesini önlemek için bu kararı aldım..eğer saç sorunumuz var ve onlara önem veriyorsak bu konu hakkında tartışmaya gerek yok artık tercih meselesidir..Koray hoca hakkında'da finans kullanmadan ekim yapmıyor söylentisi yalandan ibaret,hoca'nın tek yaptığı saçları analiz ederek ileriki yıllarda olabilceklere karşı önlem almak,saç ektirip 5 sene sonra ekilenler haricindekilerin dökülüp ortada kelaynak gibi gezmeyin diye:)

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #467 : 27 Şubat 2017, 01:57:42 »
Insanlarin yuzdece 1% 3% bir orani herhangi bir ilacta oldugu gibi bu ilactan fizyolojik olarak negatif etkilenecektir. ama internetteki gercekci olmayan yazilari okuyup tedirgin olarak da bu fizyolojik yan etkileri edinmek mumkun. Buna nocebo etkisi denir. Kendi tecrubemden konusmam gerekirse bu ilaci 1.5 yil once ilk kullanmaya basladigimda hic bir yan etkisini hissetmezken nasil olduysa internette yan etkilerini okuduktan kisa bir sure sonra butun yan etkileri hissetmeye baslamistim. Sonra psikosomatik geri bildirim ve nocebo etkisi uzerine okuma yaptiktan sonra ise birden bu yan etkiler kendiliginden gecti.

insan beyni bu dunyada cok seye kadir. Yalnizca bu ilac degil, herhangi bir ilac veya hastaliga dair kendinizi bir ikna yoluna sokarsaniz, buyuk ihtimal kendinizi pek iyi hissetmemeniz olasi, bunun tam tersi de gecerli.

Koray hoca banada kulllanmasanda olur dokulmen daha devam etmez senın giden gitmis kalan kalmis dedı ama ben kullanmak istedim. Yan etki gormedigim icin ve yukarda di_vao nunda dedigi gibi dht den saclarimi olabildigince korumak icin ve dokulmelerin tamamen onune gecmek icin.
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2017, 02:33:46 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #468 : 27 Şubat 2017, 10:39:47 »
bilgilendirmeler için  çok sağ olun  arkadaşlar , merak ettiğim soruların cevabını  almış oldum :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #469 : 27 Şubat 2017, 10:48:20 »
bilgilendirmeler için  çok sağ olun  arkadaşlar , merak ettiğim soruların cevabını  almış oldum :)
rica dostum :)
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #470 : 27 Şubat 2017, 22:58:10 »
Koray hoca yaptığım ön görüşme de bana da kullanmami söyledi dediğiniz gibi tamamen kişinin kendi saçının durumuyla alakalı cokta bisi yazmak istemiyorum hintel zaten yine bu babalık yapmış gereken neyse anlatmış ;)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #471 : 28 Şubat 2017, 12:32:04 »
Koray hoca yaptığım ön görüşme de bana da kullanmami söyledi dediğiniz gibi tamamen kişinin kendi saçının durumuyla alakalı cokta bisi yazmak istemiyorum hintel zaten yine bu babalık yapmış gereken neyse anlatmış ;)
eyvallah akf :)
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #472 : 28 Şubat 2017, 21:28:36 »
Bu gün Asmed de rutin kontrol için gittim. Koray hoca saçlarımı uzun uzun inceledi sürecim bekledigi gibi normal süreçten 1 ay önde oldugunu söyledi ve keep  teknigi  etkisini çok güzel gösterdigini söyledi oyüzden çok mutluyum 
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2017, 23:17:56 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #473 : 28 Şubat 2017, 21:52:31 »
Bu soylemisiz oldugunuz teknigi biraz acar misiniz hocam nedir bu keep teknigi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #474 : 28 Şubat 2017, 22:12:34 »
Keep tenigi koray Hoca'nın tasarladıgı bir teknik şuanda birçok avrupa ülkesindeki doktor bu teknigi kullanmayı koray hoca'dan ögreniyor  bu linkte Tony Ruston ve  Alex Ginzburg adlı iki ülkesinde baya ünlü olan iki doktora bu teknigi kullanmayı ögretiyor ...... bu linkte ise Keep teknıgının ne işe yaradıgını görsel olarak çok açıklayıcı bır şekilde anlatıyor    linkleri izlersen anlarsın kafana daha sonra bışey takılırsa tekrar sorarsan gene yardımcı olurum dostum
Global Moderator

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #475 : 28 Şubat 2017, 22:20:05 »
Keep tenigi koray Hoca'nın tasarladıgı bir teknik şuanda birçok avrupa ülkesindeki doktor bu teknigi kullanmayı koray hoca'dan ögreniyor  bu linkte Tony Ruston ve  Alex Ginzburg adlı iki ülkesinde baya ünlü olan iki doktora bu teknigi kullanmayı ögretiyor ...... bu linkte ise Keep teknıgının ne işe yaradıgını görsel olarak çok açıklayıcı bır şekilde anlatıyor    linkleri izlersen anlarsın kafana daha sonra bışey takılırsa tekrar sorarsan gene yardımcı olurum dostum
Tsk. Ederim. Hocam  sag olasin :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Asmed'de geçen 3 günlük operasyon sürecini çok güzel görsel olarak anlatan 3 video  hasta HT Fanboy kendi çekmiş anılarım canlandı :) asmedde operasyona girecek arkadaşlar için izlemenizi tavsiye ederim kendinizi daha iyi hiissediceksiniz çünkü aynı bu videolardaki durumu yaşayacaksınız eksiksiz fazlasıda var ....  HT Fanboy  açıklıgı çok olan bır hastaydı ilk ekımını incelemiştim yaptıgı paylaşımlardan ilk ekımıde açıklıgına göre çok başarılı sonuçlandı  1'ci gündeki videoda  daha önceki ekilen saçlarını net görebilirsiniz  bu ikinci operasyonu biraz daha sıklaştırma  onunla operasyon tarıhımız hemen hemen aynı günlerde oldu

http://bellicapelli.forumfree.it/?t=72326240 ilk ekimi

1. gün

2. gün

3 gün

bu harika videolar için teşekürler HT Fanboy

ve son olarak forum da arkakadaşımız olan hayalindeki saçlara kavuşan  hasan ın videosu  anlındaki izden tanıdım :) darısı başımıza diyelim
« Son Düzenleme: 02 Mart 2017, 00:03:13 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

emireri

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Insanlarin yuzdece 1% 3% bir orani herhangi bir ilacta oldugu gibi bu ilactan fizyolojik olarak negatif etkilenecektir. ama internetteki gercekci olmayan yazilari okuyup tedirgin olarak da bu fizyolojik yan etkileri edinmek mumkun. Buna nocebo etkisi denir. Kendi tecrubemden konusmam gerekirse bu ilaci 1.5 yil once ilk kullanmaya basladigimda hic bir yan etkisini hissetmezken nasil olduysa internette yan etkilerini okuduktan kisa bir sure sonra butun yan etkileri hissetmeye baslamistim. Sonra psikosomatik geri bildirim ve nocebo etkisi uzerine okuma yaptiktan sonra ise birden bu yan etkiler kendiliginden gecti.

insan beyni bu dunyada cok seye kadir. Yalnizca bu ilac degil, herhangi bir ilac veya hastaliga dair kendinizi bir ikna yoluna sokarsaniz, buyuk ihtimal kendinizi pek iyi hissetmemeniz olasi, bunun tam tersi de gecerli.

Koray hoca banada kulllanmasanda olur dokulmen daha devam etmez senın giden gitmis kalan kalmis dedı ama ben kullanmak istedim. Yan etki gormedigim icin ve yukarda di_vao nunda dedigi gibi dht den saclarimi olabildigince korumak icin ve dokulmelerin tamamen onune gecmek icin.

Finasteride ben kendim kullandım önce uroloji doktoruna gittim muayene etti kendisi yönünden sıkıntı yok dedi  ama 2 . ayda halsizlik ve cinsel zayıflık nedeniyle bıraktım.Yan etkileri hemen düzeldi yani bence yarar zarar dengesine bakmak lazım

KirliKöpek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Finasteride ben kendim kullandım önce uroloji doktoruna gittim muayene etti kendisi yönünden sıkıntı yok dedi  ama 2 . ayda halsizlik ve cinsel zayıflık nedeniyle bıraktım.Yan etkileri hemen düzeldi yani bence yarar zarar dengesine bakmak lazım

Üstat finasteridi ne kadar araştırdın bilmiyorum ama 2.ayda finasterid etkisini göstermiyor. Gösterse de bu testesteron düşüşü değil yükselmesi şeklinde oluyor seninkisi tamamen placebo ...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bu arkadasta  Hatalı bir etkim yaşamış  repair ( tamir) öncesinde hem fut birazda fue olarak Koray hoca daha önce ekilenleri çıkarmış ve yeniden ekim yapmış sonuc harika  benım saçlarımda  bu sonuca  yakın olur umarım
« Son Düzenleme: 01 Mart 2017, 14:09:37 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram