Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745040 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual
« Yanıtla #406 : 10 Şubat 2017, 15:15:47 »
Arkadaslar  size bir kıyak:) koray hoca  @dr.korayerdogan instagram hesabından canlı yayın açıp Sorulan sorulara çok ayrıntılı cevaplar verıyor demin açtı yaklaşık 10 dakika takip edin ara ara açıcagını söyledı vakit buldukça süreçleriniz hakkında ve tüm sorularınızı sorabılırsınız benim içinde iyi oldu bbence büyük bir şans bizim için en azından burda bir birimize sordugumuz soruları koray hocaya direk sorabilirsiniz..
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2017, 15:28:58 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

bold pilot

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #407 : 10 Şubat 2017, 17:20:33 »
Hintell, sürecin gerçekten çok hızlı. KEEP etkisini gösteriyor. Senin 80nci gün benim 100 gün halimden daha iyi.
5nci ayda işi bitirenler kervanına katılacaksın gibi görünüyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #408 : 10 Şubat 2017, 17:45:57 »
Hintell, sürecin gerçekten çok hızlı. KEEP etkisini gösteriyor. Senin 80nci gün benim 100 gün halimden daha iyi.
5nci ayda işi bitirenler kervanına katılacaksın gibi görünüyor.
insallah dostum tesekur ederim :) evet KEEP gercekten olagan üstü bişeymiş yavas yavas etkisini görmeye basladım 80 günde ..  insallah senın saçlarda çok iyi olcak suan gayet te iyi gidiyor bu arada koray hoca canlı yayın açıyor suan instagramda soru sormak istiosan acale et :)
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2017, 18:03:58 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

kaktüssevenadam

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #409 : 12 Şubat 2017, 15:07:08 »
Abi çok tsk ederim bilgilendirdiğini icin kafamda ki soru işaretlerinin büyük çoğunluğunu giderdim.ilgilendigin icin sagol  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #410 : 12 Şubat 2017, 15:15:26 »
Abi çok tsk ederim bilgilendirdiğini icin kafamda ki soru işaretlerinin büyük çoğunluğunu giderdim.ilgilendigin icin sagol  :)
rica ederim :))
Global Moderator

pakito

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #411 : 12 Şubat 2017, 15:15:51 »
atv de izledik çağrı arkadaşın saçları zaten gayet iyi ve tarz bence keyfi bir ekim olmuş önler hiç sırıtmıyor ekimden öncede..  ben şahsen 1 kere ekim geçirdim ve o kadar saçım yok. işte şanssızlık bizdeki..  koray erdoğan bu işte 1 numara bence bende 2. ekim için parayı ayarlayabilirsem gideceğim.bu arada bende 2012 de ekim oldum ve bu ekim forumlarını sayfları hocaları 2010 dan beri takipteyim..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #412 : 12 Şubat 2017, 15:40:21 »
atv de izledik çağrı arkadaşın saçları zaten gayet iyi ve tarz bence keyfi bir ekim olmuş önler hiç sırıtmıyor ekimden öncede..  ben şahsen 1 kere ekim geçirdim ve o kadar saçım yok. işte şanssızlık bizdeki..  koray erdoğan bu işte 1 numara bence bende 2. ekim için parayı ayarlayabilirsem gideceğim.bu arada bende 2012 de ekim oldum ve bu ekim forumlarını sayfları hocaları 2010 dan beri takipteyim..
  çagrı'nın önceki halinin iyi oldugunu  ben düşünmüyorum önlerı çok seyrek o yüzden şekıl almıyordur Aslında çagrı ve benzer dökülme tiplerine ekim yapmak normal   kel bir  alana ekım yapmakdan çok daha profosyonellik isteyen bir durum bu operasyon çok daha zor, işte işin estetik boyutuda kendını burda kanıtlıyor  hem var olan saçlarına zarar vermeden eski dökülmemıs halıne getirmek ki ekim yaparken var olan saçlara zarar vermemek çok zor bır ihtimal bu ihtimali ''Koray Erdogan'' her ekımın de başarıyor hemde var olan saçlarıyla ekilen saçlarda  aynı uyumu aynı dogallıgı yakalamak aslında bır saç cerrahı nın profosyönelligini bu tarz ekımlerle daha net anlayabılız.. koray erdoğan bu işte 1 numara olmasından yanı sıra fazla dürüst hemde çok sanatkar bunu giden herkez hissedebilir sizde uzun zamandır araştırdıgınız için zaten nedemek istedigimi çok iyi anlarsınız. umarım maddı olarak kendınızı bır an önce ayarlar ve ıhayalinizdeki saçlara  kavuşursunuz yorumunuz için teşekür ederim.
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2017, 15:43:50 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #413 : 12 Şubat 2017, 22:57:16 »
  çagrı'nın önceki halinin iyi oldugunu  ben düşünmüyorum önlerı çok seyrek o yüzden şekıl almıyordur Aslında çagrı ve benzer dökülme tiplerine ekim yapmak normal   kel bir  alana ekım yapmakdan çok daha profosyonellik isteyen bir durum bu operasyon çok daha zor, işte işin estetik boyutuda kendını burda kanıtlıyor  hem var olan saçlarına zarar vermeden eski dökülmemıs halıne getirmek ki ekim yaparken var olan saçlara zarar vermemek çok zor bır ihtimal bu ihtimali ''Koray Erdogan'' her ekımın de başarıyor hemde var olan saçlarıyla ekilen saçlarda  aynı uyumu aynı dogallıgı yakalamak aslında bır saç cerrahı nın profosyönelligini bu tarz ekımlerle daha net anlayabılız.. koray erdoğan bu işte 1 numara olmasından yanı sıra fazla dürüst hemde çok sanatkar bunu giden herkez hissedebilir sizde uzun zamandır araştırdıgınız için zaten nedemek istedigimi çok iyi anlarsınız. umarım maddı olarak kendınızı bır an önce ayarlar ve ıhayalinizdeki saçlara  kavuşursunuz yorumunuz için teşekür ederim.
'giden herkes hissedebilir' sözünün altına imzamı atarım perşembe gunu asmedde on gorusme gerçekleştirdim emin olun hintel in anlattıklarından cok daha ötesi bir merkez bn koray hocaya saclarim ekimden snra güzel olurmu diye sormayı bile unutmuşum direk ekim tarihi üzerine konuştuk kafamda çok şey wardi ama kapıdan ilk adımınızı attığınız andan itibaren bn burdan mutlu bi şekilde ayrilirim diosunuz  gerisi vesaire oluyo

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #414 : 13 Şubat 2017, 15:33:06 »
105 de bu is tamamdir :) dogustan sansliyiz Keepliyiz :))
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #415 : 13 Şubat 2017, 15:38:07 »
inşallah karşim :)
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #416 : 13 Şubat 2017, 15:45:22 »
125 de the end dersin ;) ama bizi birakma hintell saclar cikinca surec sonuna kadar, senden cok sey ogrendik suleymaniye kutuphanesi gibisin sac konusunda :)
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #417 : 13 Şubat 2017, 15:46:59 »
125 de the end dersin ;) ama bizi birakma hintell saclar cikinca surec sonuna kadar, senden cok sey ogrendik suleymaniye kutuphanesi gibisin sac konusunda :)
karar ver 105 mi 125 mi :) eyvallah .. koray hoca yı takip ederek ögrendik ne ögrendiysek..:)
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #418 : 16 Şubat 2017, 20:34:03 »
Hintel bugün asmedden randevuyu aldım mayısta insallah ekim olucak koray hocaya saç ektirebilme şansını elde ettik sonunda bu süreçte bana yardımcı oldugun için sana nekadar tesekkur etsem az sen olmasaydin ne asmedi ne de koray hocayı tanımış olurdum :) bu arada senin konu ilk defa ikinci sayfaya düşmüş şaşırmadım desem yalan olur :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #419 : 16 Şubat 2017, 21:52:51 »
Hintel bugün asmedden randevuyu aldım mayısta insallah ekim olucak koray hocaya saç ektirebilme şansını elde ettik sonunda bu süreçte bana yardımcı oldugun için sana nekadar tesekkur etsem az sen olmasaydin ne asmedi ne de koray hocayı tanımış olurdum :) bu arada senin konu ilk defa ikinci sayfaya düşmüş şaşırmadım desem yalan olur :D
Hayırlı olsun dostum önemi yok bişey yaptık sayılmaz:)  sen bide özel mesajları görsen :)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram