Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 744953 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
gelişmeler başlasın paylaşıcam cem

Hocam senin durumunu takip ediyorum ve verdiğin detaylı bilgilendirmeler sayesinde beni de çok heveslendirdin. Şurada kendi durumumla ilgili başlık açtım ve Koray hoca ile Keser hoca arasında kararsız kaldım, senin yorumunu da duymak isterim  :)

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=1363.0
eyvallah dostum. Saç yapın çok kaliteli donör bölgende saç ortalaman büyük ihtimalle çok yüksektir. Keser hoca iyi bir doktor Kimse tercih etme diyemez Ama sen benim görüşümü ögrenmek istiyosan ben koray Erdoganın daha iyi oldugunu düşünüyorum  gençlere daha çok hitap eden iddalı ekimleriyle ve sonuçları çok daha dogal  oyüzden koray hoca derim  kendi tercihimde o yönde oldu zaten biliyosun yeni teknikleriyle bambaşka boyutlar kazandı ekimleri  senin yan TEMPORAL leri ileri alıp çok güzel ve ve dogal bir ön cizgiyle harikalar yaratır koray erdogan  keser hoca TEMPORAL girip . Okadar iddalı bir ekim yapmaz diye düşünüyorum bide saç geçişlerini koray hoca kadar yapmaz benim görüşüm bu yönde  tabi önemli olan senin kendi kararın hayırlısı olur umarım senin seçimin

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Çok merak ediyorum ,hiç resim yokmu acaba

cardura

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

Hocam senin durumunu takip ediyorum ve verdiğin detaylı bilgilendirmeler sayesinde beni de çok heveslendirdin. Şurada kendi durumumla ilgili başlık açtım ve Koray hoca ile Keser hoca arasında kararsız kaldım, senin yorumunu da duymak isterim  :)

eyvallah dostum. Saç yapın çok kaliteli donör bölgende saç ortalaman büyük ihtimalle çok yüksektir. Keser hoca iyi bir doktor Kimse tercih etme diyemez Ama sen benim görüşümü ögrenmek istiyosan ben koray Erdoganın daha iyi oldugunu düşünüyorum  gençlere daha çok hitap eden iddalı ekimleriyle ve sonuçları çok daha dogal  oyüzden koray hoca derim  kendi tercihimde o yönde oldu zaten biliyosun yeni teknikleriyle bambaşka boyutlar kazandı ekimleri  senin yan TEMPORAL leri ileri alıp çok güzel ve ve dogal bir ön cizgiyle harikalar yaratır koray erdogan  keser hoca TEMPORAL girip . Okadar iddalı bir ekim yapmaz diye düşünüyorum bide saç geçişlerini koray hoca kadar yapmaz benim görüşüm bu yönde  tabi önemli olan senin kendi kararın hayırlısı olur umarım senin seçimin

Öncelikle yorumun için çok teşekkür ediyorum dostum. Ben de açıkçası Koray hocaya ektirmek istiyorum kendisini yıllardır takip ediyorum ve yeni KEEP tekniği, profesyonelliği, klinik ortamı, teknolojiyi kullanması vs bana güven veriyor her şeyiyle. Tek korkum ileride vertex+tepe bölgesine yaptıracağım 2. ekim için donörde yeterli rezervi bırakmak. Atıyorum benim donörde 6.000 civarı greft rezervi var ise ve Koray Erdoğan bunun 2.700'ünü ön hat bölgesine kullanırsa geriye 3.300 greft kalacak bu da ileride vertex+tepe bölgesini kapatmaya yetecek mi diye endişelerim var sadece. Yaş oldu 30, bu saatten sonra dökülme yavaşlarsa bir şekilde kapatır ama işte dökülme devam ederse nolur orasını kestiremediğim için bütün bu korkularım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Öncelikle yorumun için çok teşekkür ediyorum dostum. Ben de açıkçası Koray hocaya ektirmek istiyorum kendisini yıllardır takip ediyorum ve yeni KEEP tekniği, profesyonelliği, klinik ortamı, teknolojiyi kullanması vs bana güven veriyor her şeyiyle. Tek korkum ileride vertex+tepe bölgesine yaptıracağım 2. ekim için donörde yeterli rezervi bırakmak. Atıyorum benim donörde 6.000 civarı greft rezervi var ise ve Koray Erdoğan bunun 2.700'ünü ön hat bölgesine kullanırsa geriye 3.300 greft kalacak bu da ileride vertex+tepe bölgesini kapatmaya yetecek mi diye endişelerim var sadece. Yaş oldu 30, bu saatten sonra dökülme yavaşlarsa bir şekilde kapatır ama işte dökülme devam ederse nolur orasını kestiremediğim için bütün bu korkularım.
:))) koray erdogan'a gidiceksen donör korkun cok gereksiz :)) o zaten tüm planını ileriye dönük yapar ve donör bölgende tek bir iz göremessin.  Bu arada rica ederim
Global Moderator

cardura

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
:))) koray erdogan'a gidiceksen donör korkun cok gereksiz :)) o zaten tüm planını ileriye dönük yapar ve donör bölgende tek bir iz göremessin.  Bu arada rica ederim

Sağolasın içimi rahatlattın biraz :) Bu başlıkta Çağrı bey'in mailini paylaşmışsın. Kendi başlığımda paylaştığım fotolarla beraber mail attım kendisine 1-2 saat kadar önce, umarım en kısa sürede dönüş yaparlar da ben de yolumu çizerim yavaştan.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Sağolasın içimi rahatlattın biraz :) Bu başlıkta Çağrı bey'in mailini paylaşmışsın. Kendi başlığımda paylaştığım fotolarla beraber mail attım kendisine 1-2 saat kadar önce, umarım en kısa sürede dönüş yaparlar da ben de yolumu çizerim yavaştan.
hayırlısı olsun kardesım  senın için 
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2017, 18:49:32 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bizim forumda olan Hasan 'ın ekimini gördüm bellicapelli de çok daha ayrıntılı paylaşılmıs öncesi fotograflarını tam net paylaşmamıştı burda hepsi var http://bellicapelli.forumfree.it/m/?t=73586234
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2017, 16:32:18 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bizim forumda olan Hasan 'ın ekimini gördüm bellicapelli de çok daha ayrıntılı paylaşılmıs öncesi fotograflarını tam net paylaşmamıştı burda hepsi var http://bellicapelli.forumfree.it/m/?t=73586234
Vayy bee hasan ünlü olmuş 1 sene önce bu ekımı gece gündüz incelerdim  ama bu kadar ayrıntılı paylaşmamıştı inşallah bizim sonuclarda iyi olur ve bellicapelliye çıkarız :)
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Vayy bee hasan ünlü olmuş 1 sene önce bu ekımı gece gündüz incelerdim  ama bu kadar ayrıntılı paylaşmamıştı inşallah bizim sonuclarda iyi olur ve bellicapelliye çıkarız :)
inşşalah kel :) ilk gözagrım diyosun :) baya kaliteli ama saçları
Global Moderator

alfa

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hintell proscarı kaç ay kullanmayı düşünüyorsun?daha önce hiç kullanmış mıydın?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hintell proscarı kaç ay kullanmayı düşünüyorsun?daha önce hiç kullanmış mıydın?
ekimden 14 ay önce başlamıştım kendi istegimle Alfa suan 16 olacak şimdilik kullanmaya devam ediyorum bir sorun yok bırakmayı düşünmüyorum
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
vala yemin ediyorum az önce sitede koray erdogan in eski ekimlerini inceliyodum Hasan in saçlara da baktım bi saat kadar o amatör fotoları inceledim hintel bunu bi bi kaç saat önce paylassan nolurdu :D adamın saçlar gerçekten gerçek otesi olmuş helal olsun koray hocaya👏

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
vala yemin ediyorum az önce sitede koray erdogan in eski ekimlerini inceliyodum Hasan in saçlara da baktım bi saat kadar o amatör fotolara inceledim hintel bunu bi bi kaç saat önce paylassan nolurdu :D adamın saçlar gerçekten gerçek otesi olmuş helal olsun koray hocaya👏
her gün düzenli olarak yabancı forumları gezerim. Şimdi denk geldim ve çokta iyi oldu  hem ıslak hem kuru paylaşılmıs Gizli saklı yok çok fazla dürüst..
Global Moderator

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bence şuan yaptığı ekimler Hasan'ın ekiminden başarılı..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
bence şuan yaptığı ekimler Hasan'ın ekiminden başarılı..
  Hasanın ekımıde süper dostum ama :) 55 mikron muş saç telleri ince ona ragmen sonucu harıka tabi bu keep ile olsaydı  ve kanallar safır uçla açılsaydı %25 %30 arası bir fark desek deneysel verilerine göre yani nediyim :)
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2017, 18:12:17 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram