Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 744986 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
54 gün  çıkışlar başlamadan önce birde ıslak saç paylaşmak istedim  yıkamadan sonra .hafif ten çok ince bi tüylenme başladı gibi ekilen yerlerdeki çıplak alanlarda gözlemledigim .. ve birazda şoktan kurtulan dökülmeyenler var
Hintell, 90. günden sonra durduramazsin artik.... sac cikis patlamasi olacak, gör bak!!!! Zaten senin bide avantajin var...senin üstte saclarin var ya... bekleme süresi icerisinde, olanlara sekil versen bile yeter!!! Hayirli olsun

Tesekürler hataylı morel veren güzel sözlerin için inşallah.. huzurluyum  koray hoca'ya güveniyorum hayalimdeki şaçlara kavuşucam inşallah  sadece su sıkıntılı zamanları atlatmak kaldı :)  ön taraf olmadıgı için  var olan saçlarım sekil almıyor senelerdir  2 ci kez bu kadar uzattım :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
operasyon öncesi yapılan SOL PARIETAL  ve SOL TEMPORAL  donör alanımın analizleri ve kapasitesi  bana verilen ölçümlerin bir kısmı
  Asmed'de nasıl analızler yapıldıgını anlamanız açısından paylaşıyorum  genelde 2 li ve 3 lü greft agırlıklı donör alanım
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2017, 17:36:42 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben ülkemizde daha iyi ve genç , geleceği parlak nice doktor/ekim merkezi var. 3-4 ekim merkezi bence bu işin en iyisi değil. Sadece reklam eksikliği veya kendini satamama var. Zira saç ekimi mutlaka tecrübeli bir kadroya bağlı , fakat , tamamıda bu değil. Çok uygun fiyata ekim yaptırıp çok yoğun ve düzgün saçla gezen insan var. Kişinin kendi bünyesi de önemli zaten. Bana göre bu işi yapan benim bildiğim ülke çapında en az 9-10 yer var.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2017, 19:46:38 Gönderen: Staticx »

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Statics ben senin kadar iyimser bakmiorum bu sac ekim isinde cok iyi yerler malesef yok oyle 8-10 tane eger var oldugunu iddia ediyosan burda paylas sonuclariyla beraber herkes ogrensin.koray erdogan muttalip keser ayarinda bilmedigimiz veyahut kendini satamamis kim var yanlis anlama senle tartismk icin degil merakimdan soruyorum bence olsa oyle yerler eminim senden benden once bi dunya insan kesfeder bana gore koray muttalip hlc zekeriyya kul boyle gidio digerleri vasatin biraz  ustu vasat ya da vasatin cok altinda.ayrica ulkemizde koray erdogan kadar bu denli detayli matematiksel profesyonel bu iste ulke standartlarini gecmis avrupa hata dunya capina ulasmis kim var

KirliKöpek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Koray Erdoğan'a ekim yaptırmayı gerçekten düşünenler bence yatsınlar kalksınlar Hintell'in duacısı olsunlar. Adam analiz sonuçlarına kadar paylaşıyor. Bu forum böyle detaylı bir paylaşımı da bir daha zor görür.

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ya takip ettiğim kadarıyla bu Staticx saçma saçma yorumlar yapıp duruyor zaten fazla takılmayın derim.. bir iki yer dışında doğru düzgün ekim yapan yer felan yok. var diyen kendini kandırır.. ünlüler bile o kadar paraya rağmen saçma saçma ekimler gerçekleştiriyor. bu işten anlayan hasta ve doktor sayısı çok az..

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Koray Erdoğan'a ekim yaptırmayı gerçekten düşünenler bence yatsınlar kalksınlar Hintell'in duacısı olsunlar. Adam analiz sonuçlarına kadar paylaşıyor. Bu forum böyle detaylı bir paylaşımı da bir daha zor görür.
hintel den duaciyiz orda sıkıntı yok ta bunu senin soylemen garip snde koray erdoğan a ektirdin bi kaç paylaşım yaptın yk oldun foruma faydası açısından senin sonuclari da görmek isteriz
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2017, 23:53:20 Gönderen: Akf »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hintel den duaciyiz orda sıkıntı yok ta bunu senin soylemen garip snde koray erdoğan a ektirdin bi kaç paylaşım yaptın yk oldun foruma faydası açısından senin sonuclari da görmek isteriz
😄😄😄 saolun dostlar
Global Moderator

KirliKöpek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

ooo eski forumdan kimler kaldı :)
Aslında paylaştım burada da benim ekim biraz eski böyle detaylı analizler vs. yoktu benim ektirdiğim zamanda.
Fotoğraflar var buradaki forumda

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Aslında paylaştım burada da benim ekim biraz eski böyle detaylı analizler vs. yoktu benim ektirdiğim zamanda.
kaç sene önce ektirmiştin kirli  sen? Abi şu niçkide degiş yaw :p  sölücem ayıp olur dıye tam söyleyemıyorum :)))
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2017, 10:49:30 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

KirliKöpek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları

kaç sene önce ektirmiştin kirli  sen?

2013 Eylül sonunda ektirdim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Aslında kirli gene forumda ve aktif  bilgilerini biZimle paylaştı en azından sonuçlarını gördük eski tarihli bir ekim açıklıgına göre ekimi çok başarılı ve çok dogal kendide çok memnun oldugunu söylüyor burdaki paylaşım yapan arkadaşların bazıları harıc süreçleri tam paylasmıyorlar yabancı forumlarda binlerce sonuç var ama bu sitedeki çogu kişinin haberi yok o forumlardan arada ben paylaşmaya çalışıyorum ordaki sonuçları bu sonuçlar daha  profosyonel ve her açıdan fotograf çekilmiş sonuçlar ve hastaların kendi paylaşımları da dahil ben daha çok o forumları araştırdıgım için çok yararlandım burda kısıtlı ama iletişim anlamında daha avantajlıyız burdada
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2017, 13:31:24 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle yardımların ve destegin için sana ne kadar teşekür etsem az  ve inanılmaz cesaret verdın bana bu gün ön cizgim cizildi yarın saat 7:20 de asmedde operasyona giricem çok heycanlıyım ve galiba çok korkuyorum :( igneden  cekınıyorum ben :( yarin otelde kalicam orda konumi acicam bende insallah. On cizgimi cok begendim koray hoca her acidan bakiyo bakarken bakislarini hissediyosun gordugunu anliyo insan yani kimileri bakar kimileride gorur ya. Cok enteresan bi adam sag gozu scudd sol gozu patriot fuzesi gibi delip geciyo yani bakislariyla oyle bi guven verdiki bana insan aynaya bakmaya bile gerek yok diyo :)
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2017, 21:01:24 Gönderen: Sacsizkel »
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Öncelikle yardımların ve destegin için sana ne kadar teşekür etsem az  ve inanılmaz cesaret verdın bana bu gün ön cizgim cizildi yarın saat 7:20 de asmedde operasyona giricem çok heycanlıyım ve galiba çok korkuyorum :( igneden bile cekınıyorum ben :( yarin otelde kalicam orda konumi acicam bende insallah. On cizgimi cok begendim koray hoca her acidan bakiyo bakarken bakislarini hissediyosun gordugunu anliyo insan yani kimileri bakar kimileride gorur ya. Cok enteresan bi adam sag gozu scudd sol gozu patriot fuzesi gibi delip geciyo yani bakislariyla oyle bi guven verdiki bana insan aynaya bakmaya bile gerek yok diyo :)
😁 Hayırlı olsun Hiç korkucak bişey yok bana güvenebilirsin gayet sakin bi şekilde operasyona giriceksin herşey çok konforlu ve rahat  nasıl başladı nasıl bitti anlamıycaksın bile ve en önemlisi güvenlı  ellerdesin  Sürekli sen kontrol eden bir anastezi doktorun olucak yanında Umut bey çok kafa ve eglenceli biri . Herhangi bir acı kesinlikle hissetmiyceksin bu arada masajın tadını çıkar harika bir ayak masajı yapıcak asyalı bir bayan o masaj için bir daha operasyona girerdim :p  ön cizginde gayet güzel olmuş koray hoca ön cizgi cizerken meditasyon yapıyor demıstım :)  hersey güzel ve kolay olucak senın için gayet güzel bir gün geciriceksin kafandan çıkar sabahda aslan gibi git hayırlı olsun
« Son Düzenleme: 18 Ocak 2017, 18:22:15 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sacsizkel fotograftan midir bilmem ama cok sik gorunuyor saclarin neyse sabirsizlikla bekliyoruz konunu simdiden gecmis olsun

Facebook Twitter Instagram