Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan, 3621 grafts, repair operation. DES Manual  (Okunma sayısı 745070 defa)

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Cidden dostum ya çok arttı. Ben çok daha fazla yükseleceğini düşünüyorum.
🏇🏇

mutsuz

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Koray hoca milli paramızla iş yapmasını isterdim.Ülkenin içinden geçmekte oldugu şu zor günlerde halkla kenetlenip,ekimlerini euro degil Türk Lirası olarak yapması bu vatana vefa borcudur.Çok zor bir şeyde degil...
Türk lirası olarak yapsa Koray hocaya ne kaybettirir...Hiç bir şey...Yine yıllık fiyat düzenlemesini yapsın...
Kazancı ne olur derseniz...Şahsen  işindeki başarısını taktir ettiğim gibi milli duruşunu da takdir ederim...

endo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Koray hoca milli paramızla iş yapmasını isterdim.Ülkenin içinden geçmekte oldugu şu zor günlerde halkla kenetlenip,ekimlerini euro degil Türk Lirası olarak yapması bu vatana vefa borcudur.Çok zor bir şeyde degil...
Türk lirası olarak yapsa Koray hocaya ne kaybettirir...Hiç bir şey...Yine yıllık fiyat düzenlemesini yapsın...
Kazancı ne olur derseniz...Şahsen  işindeki başarısını taktir ettiğim gibi milli duruşunu da takdir ederim...

Asil cozum bu degil, ulke icin yapmasi gereken eleman yetistirip yeni merkezler acilmasina yardim etmek, IOH gibi. Boylece kaliteli hizmeti herkes alabilir ayrica ulkeye doviz girisini artirir. Bir sekilde ortaklik yapar veya egitim parasi alir kendi bilecegi is orasi.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
54 gün  çıkışlar başlamadan önce birde ıslak saç paylaşmak istedim  yıkamadan sonra .hafif ten çok ince bi tüylenme başladı gibi ekilen yerlerdeki çıplak alanlarda gözlemledigim .. ve birazda şoktan kurtulan dökülmeyenler var
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2017, 00:51:57 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun takipteyiz ihmal etme artık fotolari bu saatten snra hocam  8)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun takipteyiz ihmal etme artık fotolari bu saatten snra hocam  8)
saol Artık bıraz hareketlenme olunca paylasırım yeni fotograf  simdilik ara veriyorum:)  Ekim ve kabuk dökme ve şok sonrası süreçleri ve donör durumunu fazla fazla paylastım diye düşünüyorum Artık çıkış süreçlerinde sıra İnşallah
Global Moderator

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
54 gün  çıkışlar başlamadan önce birde ıslak saç paylaşmak istedim  yıkamadan sonra .hafif ten çok ince bi tüylenme başladı gibi ekilen yerlerdeki çıplak alanlarda gözlemledigim .. ve birazda şoktan kurtulan dökülmeyenler var

Bu saç ıslakmı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

Bu saç ıslakmı
duştan cıktım işte dostum nemli onuda anla artık
Global Moderator

Tsubasa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekiminiz hayirli olsun umarim guzel sonuc alirsiniz hocam. Sampuan olarak ne kullaniyorsunuz ? Bu revıta sampuan hakkinda bir fikriniz var mi?

Roni

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sac ekiminiz hayirli olsun umarim guzel sonuc alirsiniz hocam. Sampuan olarak ne kullaniyorsunuz ? Bu revıta sampuan hakkinda bir fikriniz var mi?
Vala hocam ben 1 aydır revita kullanıyorum bu forumdan duydum bilmiodum hiç duymamıştım çok övdüler bu sampuani kullanana kadar çok değiştirdim ama bundan memnunum saçı ferahlatiyo tavsiye ederim eczanelerde zor bulunan bi sampuan bn internetten siparis verdim
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2017, 22:50:53 Gönderen: Akf »

Tsubasa

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Vala hocam ben 1 aydır revita kullanıyorum bu forumdan duydum bilmiodum hiç duymamıştım çok övdüler bu sampuani kullanana kadar çok değiştirdim ama bundan memnunum saçı ferahlatiyo tavsiye ederim eczanelerde zor bulunan bi sampuan bn internetten siparis verdim
Aynen kardesim bende kullaniyorum suan icin memnunum. 180 ml az geliyordu. Az once  buldum bende 925 ml siparis ettim netten :)

di_vao

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bende hintell in tavsiyesiyle basladim suan icin memnunum revita dan.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Tesekürler dostum . Güzeldir revita memnunum ben.. tabi bir şampuandan beklenti tartışılır en azından içerik olarak kaliteli
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2017, 18:44:01 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hintell, 90. günden sonra durduramazsin artik.... sac cikis patlamasi olacak, gör bak!!!! Zaten senin bide avantajin var...senin üstte saclarin var ya... bekleme süresi icerisinde, olanlara sekil versen bile yeter!!! Hayirli olsun

Facebook Twitter Instagram